Δωρεάν μοιραζόμενες εφημερίδες

Τι κάνετε με την εφημερίδα αφού την διαβάσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 28)
  • Την πετάω στα σκουπίδια

    Ψήφοι: 12 42.9%
  • Τις μαζεύω ή όχι και τις ανακυκλώνω

    Ψήφοι: 12 42.9%
  • Τις βάζω πίσω εκεί που μοιράζονται

    Ψήφοι: 4 14.3%

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Η μητέρα μου συνήθως μπορεί να πάρει... Και πραγματικά είναι πολύ καλές! Εγώ όταν πρωτοξεκίνησα και τις είδα μου άρεσαν πολύ...
Τις μαζεύούμε και αν υπάρχει κάποιο ενδιαφέρον άρθρο κρατάμε το απόκομμα και ανακυκλώνουμε μαζί με όλα τα υπόλοιπα που κρατάμε μέσα στην εβδομάδα.
Στην περιοχή μου υπάρχει ένας κάδος,αλλά μόνο για ανακύκλωση δεν είναι. Πετάνε διάφορα μέσα. Για αυτό και πάμε αλλού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DriveIn

Νεοφερμένος

Ο DriveIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Άμα έχετε σπάνιο και πολύ υλικό, πηγαίνετε σε κάνα Μοναστηράκι να μαζέψετε κάνα φράγκο πουλώντας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a-prosar

Νεοφερμένος

Η a-prosar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να τις πετάξω στα σκουπίδια γιατί δούλευα για δυο χρόνια σε μία από αυτές, κοινώς σε ένα free press. Το θεωρώ απίστευτο προνόμιο να μπορώ να διαβάζω εφημερίδα, να ενημερώνομαι, να απολαμβάνω κείμενα που μπορεί να με προβληματίσουν δωρεάν. Και ναι, η καλύτερη λύση είναι να πετάμε τέτοια έντυπα στην ανακύκλωση, όχι μόνο για να κάνουμε κάτι ωφέλιμο για το περιβάλλον αλλά και για να δείξουμε ότι σεβόμαστε τη δουλειά των ανθρώπων που εργάζονται για αυτό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
η καλύτερη λύση είναι να πετάμε τέτοια έντυπα στην ανακύκλωση, όχι μόνο για να κάνουμε κάτι ωφέλιμο για το περιβάλλον αλλά και για να δείξουμε ότι σεβόμαστε τη δουλειά των ανθρώπων που εργάζονται για αυτό..

...άλλωστε, και αυτοί οι άνθρωποι, απλώς ανακυκλώνουν τις ειδήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a-prosar

Νεοφερμένος

Η a-prosar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
...άλλωστε, και αυτοί οι άνθρωποι, απλώς ανακυκλώνουν τις ειδήσεις.

...τις οποίες, είναι στο χέρι σου, αν θα ανακυκλώσεις ή αν θα τις πετάξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top