Τα in και τα out της καθημερινότητάς μας

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ΙΝ (συνεχεια....):ενας μικρος περιπατος διπλα στη θαλασσα μια ηλιολουστη μερα σαν τη σημερινη ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
In: Ο Μαρκ που κοιμάται δίπλα μου και όταν τον πειράζω τεντώνεται και ακουμπάει τα πατούσια στο κεφάλι του.
Out: Το γεγονός ότι μόνο ο Μαρκ μπορεί να κοιμηθεί κι εγώ θα μείνω ξύπνια. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Ιν: Το γεγονός ότι μέχρι τώρα νόμιζα πως μόνη μου αλωνίζω εδώ μέσα..(μ'αρέσει που έδωσα και συμβουλές για την αΰπνία προηγουμένως σε κάποιο ποστ)..ευτυχώς υπάρχουν κιάλλοι
Άουτ: Το ότι δεν λέει να το στρώσει το παλιοχιόνι μες την πόλη,να κλείσουν τα πάντα,να ησυχάσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ΙΝ:Τα υπεροχα ψωνια που εκανα σημερα...(τα τσακισα παλι τα λεφτουδακια μου:(αλλα χαλαλι :) shopping therapy ειναι αυτο!!!!!!!!!!!!!!!!
οι καλοι φιλοι που συναντησα και ειχα καιρο να τους δω :):):)
OUT:Η τρελλη κινηση σημερα στους δρομους της Αθηνας:mad::mad::mad:
κατι που εψαχνα να βρω για ενα φιλο και δεν το βρηκα.....και αμα δεν βρησκω αυτο που θελω μου τη δινειιιιιιιιιιιιιιιιιιι...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
IN
Proficiency
Pizza

OUT
Ηλεκτρολογικό σχέδιο
Εγχείρηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
IN
Pizza

OUT
Ηλεκτρολογικό σχέδιο
Οτι κιαν εκανες ή θα κανεις Καλη επιτυχια!!!!!!!!!!:):redface::):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
IN
Proficiency που δεν έχω , είναι ιν για τις τουρίστριες που γλιτώνουν από το ηλίθιο καμάκι μου


OUT
Ηλεκτρολογικό σχέδιο , λολ εδώ δεν ξέρω τι θα γίνει αύριο
Εγχείρηση στην Pizza για να βγάλω τις πιπεριές

IN AND OUT
https://www.youtube.com/watch?v=KcmDE-Qtmmw&feature=fvsthttps://www.youtube.com/watch?v=YDpyeAHBCbU&feature=related
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
In
  • Το κρύο.
  • Οι βλακείες με τα κορίτσια.
  • Βόλτα μέσα στο κρύο.
  • Τα γέλια.
  • Τα λεφτά.
  • Το χαντροπωλείο στο Μοναστηράκι.
  • Το σημερινό στοίχημα.
  • Οι γνωριμίες.

Out
  • Τα αδέσποτα σκυλιά.
  • Οι Πανελλήνιες.
  • Το διάβασμα.
  • Η αναισθησία.
  • Οι απεργίες.
  • Η κοροϊδία.
  • Η Ελλάδα γενικώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
in----> καλη μουσικη,συναυλιες,η νεα μου κιθαρα,ψωνια,βολτες,το γιλεκο μου,το σκουφακι μου,το πεισμα,ο συμβιβασμος, τα jumbo στον πειραια,αγαπη, αφοσιωση,nirvana,θεατρο

οut---> φεικ ανθρωποι,καταστασεις,κοπυ πειστ ανθρωπων,εθισμοι,καβγαδες,γκρινια,ναρκωτικα,μισος,πολεμος,παλιατζης της γειτονιας μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
in:
το παγωτό καραμέλα
φίλοι

out:
η ζέστη
οι αποχωρισμοί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
in:
Όταν είμαι με την φωτογραφική μου μηχανή στο χέρι και βρίσκω θέματα που μου "κάθονται".
out:
Κάτι απογεύματα, ευτυχώς λιγοστά, που έχω μείνει μόνος, και με πιάνει το αίσθημα "απόρριψης" από τους γύρω, και είναι η χειρότερές μου στιγμές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
In:
Οι ταινίες του Burton.
Smoking & Alcohol. [με μέτρο πάντα]
Η Θεσσαλονίκη.
Το νέο ξεκίνημα.

Οut:
H ζέστη. =.=
Το κουτσομπολιό.
Η μοναξιά ώρες-ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ιn :
Ο δυνατός αέρας.
Τα τελευταία γεμιστά μπισκότα.
Η δήλωση του Αντωνιάδη από τη Θεσσαλονίκη ότι : "Πρέπει να είμαστε άνθρωποι της ύλης (διασκέδαση, σεξ, ύπνος, μάσα, κ.τ.λ.) και όσο γίνετε λιγότερο του πνεύματος. Για να γίνουμε κατεξοχήν υλικά όντα πρέπει να κατακτήσουμε τις θετικές επιστήμες και να παραγκωνίσουμε τις θεωρητικές (φιλοσοφίες, θεοσοφίες, κτλ), να γίνουμε επίγειοι Θεοί δίχως τον Θ-ό δημιουργό !!" , καθώς και τα βίντεό του που ανακάλυψα τυχαία και λύθηκα στα γέλια, ακόμα γελάω :clapup:

Επίσης η δήλωση του Καραγεωργίου ότι ο Παντελής Γιαννουλάκης είναι Αρχιερέας του καλαμαροχτάποδου Κθούλου και μαύρος μάγος χαχαχαχα

Out :
Ελαφρύς πονόλαιμος και προμηνύματα ίωσης καλοκαιριάτικα.
Ζέστη ακόμα παρά τον αέρα.
Φοβερη νύστα γιατί χθες ζήτημα να κοιμήθηκα 2 ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Jo_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Η ζωή στο χωριό έχει τα υπέρ και τα κατά της...

In:
τα φρέσκα φρούτα και λαχανικά, ο καθαρός αέρας, η όμορφη θάλασσα που τις απογευματινές ώρες γίνεται πορτοκαλί από το ηλιοβασίλεμα (ειδικά αυτές τις μέρες που κάνει και καλό καιρό ένα μπανάκι είναι ό,τι πρέπει!), η υπέροχη θέα απο το μπαλκόνι του δωματίου σου στην οποία κυριαρχεί το απέραντο πράσινο και γαλάζιο (αφού δεν υπάρχουν πολυκατοικίες με τους αμέτρητους ορόφους εδώ :clapup: ), οι φωνές και τα κλαπ κλαπ από τις μπάλες των χαρούμενων παιδιών που παίζουν έξω από το σπίτι σου, η ηρεμία και τα πουλάκια που κελαηδούν!

Out:
Το γεγονός ότι δεν μπορείς να κάνεις βήμα χωρίς να σε σχολιάσει όλο το χωριό, ειδικά στα καφενεία όπου μαζεύονται όλοι οι άντρες και χωρίς να ξέρουν τι άλλο να συζητήσουν, πέρα από τις ειδήσεις και το ματς που μόλις παρακολούθησαν στο νοβασπόρ :mad:

Όπως και να ΄χει δε νομίζω ότι θα άντεχα να ζήσω σε μια μεγάλη πόλη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
in
ο υπέροχος ήλιος της Eλλάδας μας
το υπέροχο φεγγάρι μας...
out
τα κουνούπια μας
τα σκουπίδια της Ελλάδος μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
in :

Το περιοδικό Boulevard που ανακάλυψα τελείως τυχαία μέσα στη ντουλάπα μου, που το είχα χάσει πριν από 5 χρόνια και είχα πέσει σε μαύρα πανιά γιατί ήταν δώρο μιας αμερικάνας παλιάς αγάπης μου. Ποιός το περίμενε ότι θα το βρω χωρίς να το ψάξω 5 ολόκληρα χρόνια μετά.

που βρήκα το κουράγιο να κάτσω να ξεδιαλέξω από τα χρήσιμα και πέταξα σήμερα και εξοικονόμησα πολύ χώρο. Το φενγκ σούι λειτουργεί. 'Εφτιαξα ενέργεια τζαμάουα στο χώρο μου.

το καλωσόρισμά μου σε ένα χώρο που είχα εγκαταλείψει πέρσυ.

το μαλλί που επιτέλους έχει μακρύνει αρκετά αν και όχι όσο θέλω. Ποτέ ξανά πανκ.

η δήλωση του Αντωνιάδη ότι η Θεσσαλονίκη πρέπει να χωριστεί από την Αθήνα γιατί οι Αθηναίοι είναι μαυριδεροί και άνθρωποι του συστήματος.


out :

ο αέρας έκοψε τελείως. Πλήρης άπνοια και ζέστη ξανά.

το τετράπαχο κουνούπι που από το βάρος δεν μπορεί πια καλά καλά να πετάξει και πρέπει να χει κλείσει μήνα εδώ μέσα. Αν είναι κουνούπι γιατί πολύ αμφιβάλλω ότι τέτοια τεράστια πρηξίματα μπορεί να στα προκαλεί ένα κουνούπι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
in:
η αγάπη των παιδιών μου
το ενδιαφέρον των δικών μου ανθρώπων
η αγαπημένη μου μουσική
ο αγαπημένος μου καφές (μην ξεχνιόμαστε, είναι και αυτό απόλαυση)
ε το pc μου...

out:
η δουλειά μου
το άγχος μου
η έλλειψη χρόνου για προσωπική επικοινωνία
το μποτιλιάρισμα κάθε μεσημέρι στην Αθήνα
το κινητό μου, που χτυπάει ασταμάτητα (ήθελα να ήξερα ποιανού ιδέα ήταν)
ο απίστευτος πόνος στη μέση μου εδώ και καιρό
η έλλειψη ησυχίας, εξαιτίας της γειτόνισσάς μου, (τσιρίζει με όλους και για όλα)
η ρουτίνα
οι τιμές που έχουν πάρει την ανηφόρα
η έκτακτη εισφορά (την πλήρωσα και τον βούλωσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
in: To καινουριο μου λαπτοπ που περιμενει στο κουτι να το ανοιξω, το The glass menagerie τουTennessee Williams, τα εισιτηρια για Κύπρο

out: Η δουλεια το σαββατοκύριακο και γενικως η δουλεια, η ψυχολογια που πεφτει :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
out: Η δουλεια το σαββατοκύριακο και γενικως η δουλεια, η ψυχολογια που πεφτει :/:
Mετά από 1 1/2 χρόνο ανεργίας, και με το φόβο καλά ριζωμένο μέσα μου για την επόμενη επερχόμενη περίοδο ανεργίας...θα κάνω το out σου in μου...;) Οπότε... in- η δουλειά, τα γατόνια μου, τα αγαπημένα μου πρόσωπα (να νιώθω ότι είναι καλά)
out- η κατάσταση που επικραττεί γύρω μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
in: οι οικογενειακές στιγμές

out: αχαριστία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top