Τι σχέδια έχετε για το φετινό καλοκαίρι;

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Παπα-νερο ειναι πολυ ωραια(βεβαια κανεις και μια προσευχη μην εχει αερα και δεν κανεις ουτε βουτια τελικα). Ειναι και ο αγιος ιωαννης διπλα που μπορεις να πας για κανα ποτο, φαι. Ειδικα αμα πατε με αμαξι ειναι πολυ καλα γιατι το πηλιο εχει πολλα μερη να επισκεφτεις.

Με προβληματίζει η αλήθεια είναι ότι δεν είναι κολπίσκος. Πιστεύω αν μπω με στρώμα στη θάλασσα θα φτάσω Τουρκία. :P Τι να πω είμαι ερωτευμένη με Πήλιο και Βόλο απ'όταν πήγα πριν 2 χρόνια τα Χριστούγεννα. Έτσι και το σκέφτηκα για εκεί. Τι να πω θα δείξει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
2 μήνες στο LMU του Μονάχου με ερευνητική υποτροφία από Amgen.. Τρελά ενθουσιασμένη :D:D:D

(αν και δε θα ξεκουραστώ ούτε μισή μέρα, αλλα I guess it's worth it ;) )

Και μου το είχε πει ο Άλεξ όταν τον είχα πετύχει αλλά ξέχασα να σου δώσω συγχαρητήρια εσένα :P
Μπράβο ρε κορίτσι, αλήθεια :D Of course it's worth it :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Σε χρονολογικη σειρα
Τέλη Ιούνη---> [γραψιμο πτυχιακης]--->[χανια 20 μερες]--->[random ξυσιμο στην Αθηνα]--->[Διαβασμα για την (τελευταια) Εξεταστικη]-->τελη Σεπτεμβρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Σε χρονολογικη σειρα
Τέλη Ιούνη---> [γραψιμο πτυχιακης]--->[χανια 20 μερες]--->[random ξυσιμο στην Αθηνα]--->[Διαβασμα για την (τελευταια) Εξεταστικη]-->τελη Σεπτεμβρη

Άντε, και με το καλό πτυχιούχος.

Πάντως, οι συντριπτικά περισσότεροι είμαστε του διαβάσματος.:P Θα μπήκε η θεματοθέτης να πάρει καμιά ιδέα και θα είδε πανομοιότυπες απαντήσεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Διακοπές στη Σέριφο και ιατρική απόβαση στην Κρήτη. Υπάρχουν σκέψεις για μια ακόμα εκδρομή (αν μείνουν καθόλου χρήματα ή αν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ καταθέσουν την υποτροφία).

εεε διάβασμα από τέλη Αυγούστου και μετά, μην τρελαθούμε κιόλας!

PeterTheGreat, 10 σε μάθημα που δε σου άρεσε? εντάξει, φοβερός, μπράβο :clapup:

Just a sweetie!! ωπ Amgen!! Όσοι έχουν πάει τους άρεσε πολύ! ;) Είχα κάνει αίτηση μήπως και έκαναν τίποτα κλινικό αλλά τζίφος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

I_love_life

Νεοφερμένος

Η I_love_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μα τι διαβαστερά μέλη είναι αυτα! Ολο το χειμωνα <<διαβάζαμε>> και το καλοκαιρι παλι διαβασμα εχει το μενου;
Χαρα στο κουραγιο σας παιδια, εγω τελη αυγουστου θα ξεκινησω το αθλημα για τα χρωστουμενα :P

Για την ακρίβεια πιο πολύ ήθελα να δώ αν η πλειοψηφία θα επιλέξει εποχιακή εργασία (πχ κανενα 2μηνο) ή εναρξη καποιου νέου χομπυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Τι σπουδάζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

I_love_life

Νεοφερμένος

Η I_love_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Σπουδάζω πληροφορική.....εχεις να μου προτείνεις κάποια καλή ιδεα; Γιατί ακομη το ψάχνω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Να υποθέσω δε σε καλύψανε οι απαντήσεις μας, επειδή περιείχαν πολύ διάβασμα;:P
Μπορείς να ψάξεις για κάποια δουλειά, να αρχίσεις κάποια ασχολία σχετική με τα ενδιαφέροντά σου, να διαβάσεις από πιο νωρίς για τα μαθήματα που θες να δώσεις το Σεπτέμβρη(:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Για την ακρίβεια πιο πολύ ήθελα να δώ αν η πλειοψηφία θα επιλέξει εποχιακή εργασία (πχ κανενα 2μηνο) ή εναρξη καποιου νέου χομπυ :)

Α λέω να ξεκινήσω τέννις. Δεν έχω κάνει ποτέ... Αξίζει να ξεκινήσω τώρα λέτε; Ή θα γελάει ο κόσμος; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

I_love_life

Νεοφερμένος

Η I_love_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Θάλεια (τελειο ονομα btw) ποτέ δεν είναι αργά! αν και κάθε φορα που ακουω για τεννις, ασυναίσθητα μ έρχεται στο μυαλο η ταινία match point στην οποία η πρωταγωνίστρια δεν ειχε και τοσο καλο τελος :P πλάκα κανω, ειναι τέλεια ιδεα! εγω αυτο που σκεφτομαι ειναι να ξανα ξεκινησω zumba γιατι θυμαμαι πριν 4 χρονια που σταματησα τι ωραια που περνουσα!

Πάντως Νίκο, το διαβασμα (για σχολή) πριν τον αύγουστο δεν το βαζω στη ζωή μ....and there's no debate :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
εγω αυτο που σκεφτομαι ειναι να ξανα ξεκινησω zumba γιατι θυμαμαι πριν 4 χρονια που σταματησα τι ωραια που περνουσα!

Πάντως Νίκο, το διαβασμα (για σχολή) πριν τον αύγουστο δεν το βαζω στη ζωή μ....and there's no debate :D

Είδες που έδωσες μόνη σου μια απάντηση στο ερώτημά σου. Πάντως, το διάβασμα είναι πολύ δύσκολο μέσα στο καλοκαίρι και την αφόρητη ζέστη:/: , οπότε σε κατανοώ πλήρως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Α λέω να ξεκινήσω τέννις. Δεν έχω κάνει ποτέ... Αξίζει να ξεκινήσω τώρα λέτε; Ή θα γελάει ο κόσμος; :P

Γιατί να γελάει ο κόσμος; Ξεκίνησέ το, εάν θέλεις. Κανείς δε γεννήθηκε με τη ρακέτα και το μπαλάκι στο χέρι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Θάλεια (τελειο ονομα btw) ποτέ δεν είναι αργά! αν και κάθε φορα που ακουω για τεννις, ασυναίσθητα μ έρχεται στο μυαλο η ταινία match point στην οποία η πρωταγωνίστρια δεν ειχε και τοσο καλο τελος :P
Ωωωχ τι είπες τώρα... :P Χαχαχα
Γιατί να γελάει ο κόσμος; Ξεκίνησέ το, εάν θέλεις. Κανείς δε γεννήθηκε με τη ρακέτα και το μπαλάκι στο χέρι.:P

Δεν έχεις άδικο. Ίσως ξεκινήσω και βλέπουμε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Θάλεια (τελειο ονομα btw) ποτέ δεν είναι αργά! αν και κάθε φορα που ακουω για τεννις, ασυναίσθητα μ έρχεται στο μυαλο η ταινία match point στην οποία η πρωταγωνίστρια δεν ειχε και τοσο καλο τελος :P πλάκα κανω, ειναι τέλεια ιδεα! εγω αυτο που σκεφτομαι ειναι να ξανα ξεκινησω zumba γιατι θυμαμαι πριν 4 χρονια που σταματησα τι ωραια που περνουσα!

Πάντως Νίκο, το διαβασμα (για σχολή) πριν τον αύγουστο δεν το βαζω στη ζωή μ....and there's no debate :D

A το gym που ξεκίνησα και εγώ δηλαδή μετράει σ αυτά που θα κάνω το καλοκαίρι; :P Μου φάνηκε αυτονόητο για να το αναφέρω, αλλά έχω στόχο να πηγαίνω κάθε μέρα σε κάποιο από τα ομαδικά προγράμματα (από βδομάδα που τελειώνω εξεταστική, τώρα πηγαίνω 2-3 φορές ίσα για να παίρνω αέρα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δουλεια κ διακοπες... Τις περιμενω πως κ πως αλλα και η δουλεια με περιμενει πως και πως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
διαβασμα λογοτεχνιας
διαβασμα για τη σχολη (απο αυγουστο και μετα)
ισπανια με εθελντικο προγραμμα για 10 ημερες.
και πηλιο οπου θα μενω ολο το καλοκαιρι <3 <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
A το gym που ξεκίνησα και εγώ δηλαδή μετράει σ αυτά που θα κάνω το καλοκαίρι; :P Μου φάνηκε αυτονόητο για να το αναφέρω, αλλά έχω στόχο να πηγαίνω κάθε μέρα σε κάποιο από τα ομαδικά προγράμματα (από βδομάδα που τελειώνω εξεταστική, τώρα πηγαίνω 2-3 φορές ίσα για να παίρνω αέρα :P )

Aντέχεται μες στη ζέστη το γυμναστήριο; Μωρέ μπράβο κουράγιο. Λίγο ποδήλατο να κάνεις θα χεις λιώσει (όχι εσύ, ο καθένας) τουλάχιστον έχουν κλιματιστικό και βοηθάνε την κατάσταση. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ε επιβάλλεται να υπάρχει κλιματισμός στο γυμναστήριο δε παίζουν μ αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top