Βαθύ ντεκολτέ και αδιάκριτα βλέμματα

hameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Επιμένετε να μην θέλετε να καταλάβετε κάποια πράγματα,τέλος πάντων δεν έχουν όλοι οι άνθρωποι την ίδια αίσθηση δικαίου ούτε στοιχειώδη ενσυναίσθηση οπότε χαμένα λόγια..Η σοβαρότητα ξεχειλίζει σ αυτήν την χώρα απο τον Τσίπρα δεν περίμενα και κάτι παραπάνω.
Devil σε ωραίο πόστο τον τοποθέτησαν τον φίλο σου.Η αστυνόμευση κ@λων είναι μείζονος σημασίας για το έργο της υπηρεσίας του και για την κοινωνία φυσικά.

Βρε σεις μην προτρέχετε σκεφτειτε πρωτα και μετά πάρτε το υφος του αδέκαστου κριτη. Προφανως και ο συγκεκριμενος επιτελει μειζον έργο γιατι επιβλέπει και τους ναυαγοσώστες δεν κατέβηκε στην παραλια να κοιτάξει μονο αυτές αλλα αν ο ναυαγοσωστης κάνει την δουλειά που πρέπει και ειναι στο ποστο του. Και γενικα κοιταξε και άλλα πράγματα. Κοιταξε και για σκυλιά , αν πετάνε μπουκάλια μέσα στη θάλασσα πλαστικά κτλπ. μετά θα φωνάζετε για τις χελώνες και οτι δεν ασχολειται κανεις και πως οι παραλιες ειναι βρώμικες.


Μια χαρά αισθηση δικαιου έχω αισθηση μιζέριας και κλαουρας κάθε μερα για τα ιδια πράγματα και να παριστάνω τον σεμνοτυφο ενω προκαλώ με το ντυσιμο μου δεν έχω ομως γιατι το θεωρω κοροϊδια. Ξεχωρισε τα λιγο αυτά. Καθομαστε τωρα εδω και ποσες μέρες και υπερ αναλυουμε ενα καρο αρνητικά θρεντ. Και δεν ειδα να προτεινει κάποιος μια σοβαρη λύση. Λύση με βήματα υπάρχουν;;; τι γινεται πχ οταν κάποια πέσει θύμα σεξουαλικής παρενοχλησης. Μορφή επιθεσης αντιδρασεις αυτοαμυνα κτλπ.
Δεν έχω ύφος αδέκαστου κριτή,την γνώμη μου λέω όπως και συ δεν είναι απαραίτητο να συμφωνούμε.Αν κάποια σοκάρει τόσο με την εμφάνιση της(εκούσια ή όχι) δεν μας όρισε κανείς δικαστή ή τιμωρό της.Στην τελική αν προσβάλει την δημόσια αιδώ μηνύστε την,μόνο αυτό μπορεί να γίνει.Ξέρω πολύ καλά οτι υπάρχουν γυναίκες που θέλουν να προκαλέσουν με την εμφάνιση τους παρ΄όλα αυτά δεν είναι κανενός δουλειά να την κρίνει ή να προσπαθεί να την φέρει σε δύσκολη θέση.Εχω πετύχει κοπέλα νεαρής ηλικίας λίγο πριν τα μεσάνυχτα να κλαίει και να φοβάται να πάει σπίτι της γιατί κάτι βλάκες την ακολουθούσαν λόγω του αποκαλυπτικού ντυσίματος.Ε εγώ προσωπικά δεν πιστεύω οτι της άξιζε να βιώσει τρόμο επειδή φόρεσε κοντά ρούχα.Παρατηρώ και εδώ στο forum και στην ζωή γενικά οτι η διαφωνία σ΄αυτό το θέμα υπάρχει μεταξύ αντρών-γυναικών και υποθέτω οτι συμβαίνει μάλλον επειδή ο καθένας το βλέπει απο την δική του σκοπιά.
Όσο για το αυτονόητο της κατακριτέας πράξης μπόρει για σένα,για μένα και για αρκετούς άλλους να είναι αυτονόητο.Δυστυχώς δεν είναι για όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Jordan

Νεοφερμένος

Ο Jordan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Εχω πετύχει κοπέλα νεαρής ηλικίας λίγο πριν τα μεσάνυχτα να κλαίει και να φοβάται να πάει σπίτι της γιατί κάτι βλάκες την ακολουθούσαν λόγω του αποκαλυπτικού ντυσίματος..

Κανονικά έπρεπε να καλέσει το 100 εκείνη τη στιγμή, ειδικότερα αν ήταν ανήλικη.Δεν ξέρεις τις προθέσεις καθενός στον δρόμο ούτε τι σκέφτεται εκείνη τη στιγμή.

Πραγματικά απορώ πως γίνεται κάποιοι να είναι τόσο αναίσθητοι ώστε να μην καταλαβαίνουν σε πόσο δύσκολη θέση φέρνουν ένα άτομο που στο κάτω κάτω δεν τους πείραξε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,535 μηνύματα.
Δεν έχω ύφος αδέκαστου κριτή,την γνώμη μου λέω όπως και συ δεν είναι απαραίτητο να συμφωνούμε.Αν κάποια σοκάρει τόσο με την εμφάνιση της(εκούσια ή όχι) δεν μας όρισε κανείς δικαστή ή τιμωρό της.Στην τελική αν προσβάλει την δημόσια αιδώ μηνύστε την,μόνο αυτό μπορεί να γίνει.


Αυτο σου εξηγησα πριν οτι στο φορουμ μπορουμε να κάνουμε φιλοσοφική κουβέντα και να γράψει ο καθενας τα δικά του. Υπάρχει ομως νομοθεσια που οριζει οτι ο λουομενος οφειλει να έχει κοσμια λουτρική περιβολή. Και βεβαια ο αστυνομος του οποιου το έργο πριν υποτιμησες θα εφαρμόσει την νομοθεσια και μπορει να βρεθει και στη δυσάρεστη θέση αν ο λουμενος δεν συμμορφωθει να του επιβάλλει προστιμο. Ειτε γιατι κυκλοφορει προκλητικος ειτε γιατι πετάει μπουκάλει ειτε γιατι βριζει κτλπ δεν ειναι μονο η μηνυση υπάρχει και το προστιμο.

Ξέρω πολύ καλά οτι υπάρχουν γυναίκες που θέλουν να προκαλέσουν με την εμφάνιση τους παρ΄όλα αυτά δεν είναι κανενός δουλειά να την κρίνει ή να προσπαθεί να την φέρει σε δύσκολη θέση.Εχω πετύχει κοπέλα νεαρής ηλικίας λίγο πριν τα μεσάνυχτα να κλαίει και να φοβάται να πάει σπίτι της γιατί κάτι βλάκες την ακολουθούσαν λόγω του αποκαλυπτικού ντυσίματος.Ε εγώ προσωπικά δεν πιστεύω οτι της άξιζε να βιώσει τρόμο επειδή φόρεσε κοντά ρούχα.Παρατηρώ και εδώ στο forum και στην ζωή γενικά οτι η διαφωνία σ΄αυτό το θέμα υπάρχει μεταξύ αντρών-γυναικών και υποθέτω οτι συμβαίνει μάλλον επειδή ο καθένας το βλέπει απο την δική του σκοπιά.
Όσο για το αυτονόητο της κατακριτέας πράξης μπόρει για σένα,για μένα και για αρκετούς άλλους να είναι αυτονόητο.Δυστυχώς δεν είναι για όλους.


Θα μπορουσε να φωνάξει την αστυνομια αν οντως ειχε βάσιμες ενδειξεις για αυτο που λές. Ο τρομος δεν βοηθάει σε κάτι ουτε να καθομαστε εδω και να κράζουμε αυτους τους τυπους οι οποιοι δεν προκειται να αλλάξουν. Εγω αυτο υποστηριζω τωρα αν ειναι να κάνουμε κοινωνιολογικές αναλυσεις και ψυχολογικές εγω δεν ειμαι ψυχολογος κανενος. Αμα με ενοχλησει θα πάρω τα μέτρα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Κανονικά έπρεπε να καλέσει το 100 εκείνη τη στιγμή, ειδικότερα αν ήταν ανήλικη.Δεν ξέρεις τις προθέσεις καθενός στον δρόμο ούτε τι σκέφτεται εκείνη τη στιγμή.

Πραγματικά απορώ πως γίνεται κάποιοι να είναι τόσο αναίσθητοι ώστε να μην καταλαβαίνουν σε πόσο δύσκολη θέση φέρνουν ένα άτομο που στο κάτω κάτω δεν τους πείραξε.

Της το πρότεινα αλλά δεν ήθελε γιατί έμενε με τους γονείς και θα την μάλωναν,γύρω στα 20 ήταν.Σε στάση λεωφορείου την πέτυχα,πήραμε ταξί την αφήσα σπίτι της και γύρισα και γω στο δικό μου.
Devil πίστεψέ με δεν έχω την πρόθεση να προσβάλλω το έργο κανενός δεν εξήγησες καν οτι ήταν εν ώρα υπηρεσίας και τι αποστολή είχε.Γνωρίζω οτι η περιβολή σε παραλία μη γυμνιστών πρέπει να είναι κόσμια και οτι δεν επιτέπεται τόπλες και γυμνισμός.Όμως έχω πετύχει σε παραλία άντρες και γυναίκες να τα βγάζουν όλα και να υπάρχουν γύρω και παιδιά και κανείς δεν τους είπε τίποτα.Δεν έχω δει ποτέ κανέναν να περιπολεί σε παραλία.Εδώ κλοπή πας να καταγγείλεις και σημασία δεν δίνουν κάποιοι. Δεν περίμενα ποτέ να τους δώ να ενδιαφέρονται για την τάξη στις παραλίες αλλά παραδέχομαι οτι λόγω βιωμάτων ίσως είμαι προκατειλημμενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Της το πρότεινα αλλά δεν ήθελε γιατί έμενε με τους γονείς και θα την μάλωναν,γύρω στα 20 ήταν.Σε στάση λεωφορείου την πέτυχα,πήραμε ταξί την αφήσα σπίτι της και γύρισα και γω στο δικό μου.

Πραγματικά σου αξίζουν μπράβο που ενδιαφέρθηκες και την γύρισες πίσω, αλήθεια . Μόνο και μόνο για αυτό πολλά μπράβο .
Λίγοι θα το έκαναν <3

Υγ: Σόρρυ για το off -topic :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jordan

Νεοφερμένος

Ο Jordan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Της το πρότεινα αλλά δεν ήθελε γιατί έμενε με τους γονείς και θα την μάλωναν,γύρω στα 20 ήταν.Σε στάση λεωφορείου την πέτυχα,πήραμε ταξί την αφήσα σπίτι της και γύρισα και γω στο δικό μου.
Respect

Σπανίζουν τέτοιοι άνθρωποι πλέον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
:thumbup:Έκλαιγε στη στάση του λεωφορείου; Οι τύποι που ήταν και αυτοί στη στάση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κορίτσια μπορείτε να μου πείτε τι ορίζετε ως αδιάκριτο βλέμμα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Έκλαιγε στη στάση του λεωφορείου; Οι τύποι που ήταν και αυτοί στη στάση;
Ήταν λίγο πιο πέρα 4 νεαροί καί όταν είδαν οτι η κοπέλα πλησιάζει προς την στάση που ημουν εγώ και άλλα δύο άτομα δεν τους είδα να κάνουν κάτι απλά κοιτούσαν.Δεν είναι για μπράβο αυτά είναι ανθρώπινα και μένα με έχουν βοηθήσει ξένοι όταν είχα προβλημά με την υγεία μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,535 μηνύματα.
Έκλαιγε στη στάση του λεωφορείου; Οι τύποι που ήταν και αυτοί στη στάση;


Εμένα αν ηταν η κορη μου θα τους έλεγε οποιος πλησιάσει θα τον δειρω σαν το σκυλι και θα έπαιρνε και μένα τηλέφωνο να έρθω σε 1 λεπτό και αλοιμονο τους. Οπου δεν πιπτει λογος πιπτει ράβδος. Μοντελο Ισραηλ :rofl:


Ολα αυτα βεβαια ξαναλέω οταν οντως επικειται σεξουαλική επιθεση οχι να κοιτάνε απλά κάποιοι. Δεν ψαχνομαστε για φασαριες ουτε για μαγκιές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Jordan

Νεοφερμένος

Ο Jordan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Εμένα αν ηταν η κορη μου θα τους έλεγε οποιος πλησιάσει θα τον δειρω σαν το σκυλι και θα έπαιρνε και μένα τηλέφωνο να έρθω σε 1 λεπτό και αλοιμονο τους. Οπου δεν πιπτει λογος πιπτει ράβδος. Μοντελο Ισραηλ :rofl:


Ολα αυτα βεβαια ξαναλέω οταν οντως επικειται σεξουαλική επιθεση οχι να κοιτάνε απλά κάποιοι. Δεν ψαχνομαστε για φασαριες ουτε για μαγκιές.

Πιστεύεις πως ένα κορίτσι μπορεί να απωθήσει ή να δείρει 4 ενήλικες άντρες αν δεν είναι εκπαιδευμένη σε αυτοάμυνα;
Γενικότερα η λύση της χειροδικίας στο 99% των περιπτώσεων θα περιπλέξει περισσότερο τα πράγματα και θα σε θέσει σε περισσότερο κίνδυνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,535 μηνύματα.
Πιστεύεις πως ένα κορίτσι μπορεί να απωθήσει ή να δείρει 4 ενήλικες άντρες αν δεν είναι εκπαιδευμένη σε αυτοάμυνα;
Γενικότερα η λύση της χειροδικίας στο 99% των περιπτώσεων θα περιπλέξει περισσότερο τα πράγματα και θα σε θέσει σε περισσότερο κίνδυνο.




Θα την πάω απο μικρή να μάθει κικ μποξιν. Αν ποτέ χρειαστει να μπορέσει να υπερασπιστει τον εαυτό της επιτόπου. Περισσοτερο κινδυνο έχει να μην κάνεις τιποτα και να καταλαβει ο άλλος οτι εισαι ανυπεράσπιστος.


Θα ερχομουν και εγώ τσακ μπάμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jordan

Νεοφερμένος

Ο Jordan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Θα την πάω απο μικρή να μάθει κικ μποξιν. Αν ποτέ χρειαστει να μπορέσει να υπερασπιστει τον εαυτό της επιτόπου. Περισσοτερο κινδυνο έχει να μην κάνεις τιποτα και να καταλαβει ο άλλος οτι εισαι ανυπεράσπιστος.


Θα ερχομουν και εγώ τσακ μπάμ.

Δεν είναι λύση αυτή, δεν γνωρίζεις τι κουβαλάει ο άλλος πάνω του.Μπορεί να έχει μαχαίρι ή όπλο κάποιος.
Και μην ξεχνάς ότι μιλάμε για 4 άντρες, όχι 1 και 2.

Εκτός και αν έχεις φυτέψει gps tracker στην τσάντα δεν θα μπορέσεις να την βοηθήσεις εγκαίρως, άσε που μπορεί να έχει απομακρυνθεί τόσο απο το σπίτι, που και να ξέρεις που είναι δεν θα φτάσεις γρήγορα όπως και να έχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,535 μηνύματα.
Δεν είναι λύση αυτή, δεν γνωρίζεις τι κουβαλάει ο άλλος πάνω του.Μπορεί να έχει μαχαίρι ή όπλο κάποιος.
Και μην ξεχνάς ότι μιλάμε για 4 άντρες, όχι 1 και 2.

Εκτός και αν έχεις φυτέψει gps tracker στην τσάντα δεν θα μπορέσεις να την βοηθήσεις εγκαίρως, άσε που μπορεί να έχει απομακρυνθεί τόσο απο το σπίτι, που και να ξέρεις που είναι δεν θα φτάσεις γρήγορα όπως και να έχει.


Η λυση ποια ειναι; να τους πει περάστε και να ανοιξει τα ποδια; οπλα να έχουν λίγο δυσκολο. Δεν φέρουν ολοι οπλα.

γενικα βλέπω οτι συζητάμε συζητάμε και συζηταμε απο προχθες αλλα κανεις δεν προτεινει λυση.



Το περιπολικο μπορει να αργησει 20 λεπτά. Και αυτοι που λες μια φορά ηταν 4 και ο άλλος ηταν ένας και μαλιστα οι 4 ηταν και νουτλάπες αλλα αμα ειχε κρατησει αποσταση και το έπαιζε λιγο επιθετικα και έξυπνα δεν θα του ειχε σκάσει κουτουλιά ο άλλος.



Δεν αφηνεις κανεναν να πλησιάσει αν περάσει το κοκκινο σημειο πρεπει αναγκαστικά να κτυπησεις γιατι δεν ξέρεις τις προθέσεις του. Και οταν λέω να κτυπησεις δεν εννοω να τον σακατέψεις μια απλή κλοτσια για να απομακρυνθει. Αυτα τα μαθαινουν στις σχολές πολεμικών τεχνών δεν μπορουμε να κάνουμε μάθημα απο εδω μέσα. Ειναι τεχνικές αυτοάμυνας μαζι με την ψυχολογια και την αποφασιστικοτητα του αμυνομενου και να μην φοβαται. Σου ειπα εχω Ισραηλινή νοοτροπια για αυτο δεν μπορω να συμφωνησω εδω σε αρκετες κουβεντες στην Ελλαδα αντιδράμε παθητικά σε πολλά πραγματα και ο καθενας κάνει οτι γουστάρει.



Κανεις δεν παιρνει θέση και τα προβληματα δεν λυνονται. Αυτος που λέω εκανε το λάθος να αφησει τον αλλον να πλησιάσει. Έπρεπε ειτε να κινειται γυρω γυρω σε θέση μάχης ειτε να τον απωθησει με ένα κτυπημα και να φυγει. Φυσικα ολα αυτα κατοπιν προφορικών προειδοποιήσεων "Μη πλησιάσεις άλλο δεν ξέρω τις προθέσεις σου... ειμαι πυγμάχος και θα σε κτυπήσω" ενα παράδειγμα φέρνω.


Εγω αυτο προτεινω τωρα κάποιοι μπορει να σου πουν να παραστησεις τον .... κοιμισμενο. Αυτα ειναι αστεια πράγματα απορω κάποιοι τα έλεγαν και δημοσια.


O Ποινικος κώδικας καλυπτει την προσβολή του επιτιθέμενου με κτύπημα για να μην μπορέσει να κτυπήσει το θύμα αλλα οχι να προκαλέσει μεγαλυτερη ζημιά απο το αγαθο που απειλειται πχ δεν θα σκοτώσεις κάποιον επειδη πηγε να σε πιάσει. Δεν θα λειτουργησεις υπερβολικά οι κινησεις πρέπει να ειναι μετρημένες γιατι μετά μπορει να υπάρξει δικαστηριο .... μπορει. Αλλα εγω προσωπικά δεν φοβάμαι τα δικαστήρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Jack25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jack25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
οταν η κοπελα ντυνεται συντηρητικα , δε της τη πεφτει κανενας και αυτο τη δυσαρεστει.
οταν η κοπελα ντυνεται προκλητικα , της την πεφτουν πολλοι αντρες , το οποιο επισης δε την ικανοποιει γιατι της αρεσουν μονο μερικοι απο αυτους ,
οσοι ειναι ωραιοι στα ματια της & την πλησιαζουν ειναι oκ, κυριοι ...
οσοι ειναι ασχημοι στα ματια της & την προσεγγιζουν την παρενοχλουν σεξουαλικα ,
το καλυτερο της ειναι να πιαστουν στα χερια 2 αντρες για παρτι της ,αυτο την απογειωνει ως οντοτητα
ΥΓ : το ωραιοι/ασχημοι στα ματια της δεν αφορα μονο την εμφανιση του αντρα , αλλα και το αυτοκινητο του , το πορτοφολι του και λοιπα
Τα αδιακριτα βλεματα παντα υπαρχουν , οποιος θελει να τα αποφυγει καθεται σπιτι του και γινονται με την ιδια σχεδον συχνοτητα και απο τις 2 πλευρες .
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΠΛΟΥΣΤΕΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,535 μηνύματα.
οταν η κοπελα ντυνεται συντηρητικα , δε της τη πεφτει κανενας και αυτο τη δυσαρεστει.
οταν η κοπελα ντυνεται προκλητικα , της την πεφτουν πολλοι αντρες , το οποιο επισης δε την ικανοποιει γιατι της αρεσουν μονο μερικοι απο αυτους ,
οσοι ειναι ωραιοι στα ματια της & την πλησιαζουν ειναι oκ, κυριοι ...
οσοι ειναι ασχημοι στα ματια της & την προσεγγιζουν την παρενοχλουν σεξουαλικα ,

το καλυτερο της ειναι να πιαστουν στα χερια 2 αντρες για παρτι της ,αυτο την απογειωνει ως οντοτητα
ΥΓ : το ωραιοι/ασχημοι στα ματια της δεν αφορα μονο την εμφανιση του αντρα , αλλα και το αυτοκινητο του , το πορτοφολι του και λοιπα
Τα αδιακριτα βλεματα παντα υπαρχουν , οποιος θελει να τα αποφυγει καθεται σπιτι του και γινονται με την ιδια σχεδον συχνοτητα και απο τις 2 πλευρες .
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΠΛΟΥΣΤΕΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ


ε αυτο πάντα ισχυε. Αν και ενας ωραιος με ηλιθια συμπεριφορά μπορει να τις ξενερώσει γρηγορα. Σε γενικες γραμμες πάντως φταιμε και εμεις ... βλέπεις κάποια που ειναι βαρυ πεπονι με το ζορι μιλάει , εχει ξυνισμενη φάτσα άστην ρε φιλε μην ασχολεισαι καν μαζι της. Θα το πάρει και πάνω της. Καλυτερα να δειξεις και εσυ αδιαφορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολυ έδρα παιζεις να το προσέξεις. Ελάχιστοι ασχολουνται με γυναικες που ειναι αυστηρές οι περισσοτεροι άντρες έχουν αξιοπρέπεια. Μην κοιτας τι λένε δηθεν μερικές που φαντάζονται πράγματα.

Φίλε πες μου τι βρίσκεις πιο πιθανό να είναι αλήθεια. Οι εμπειρίες των γυναικών ή η γνώμη αντρών για το πως είναι να ζεις ως γυναίκα; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Φίλε πες μου τι βρίσκεις πιο πιθανό να είναι αλήθεια. Οι εμπειρίες των γυναικών ή η γνώμη αντρών για το πως είναι να ζεις ως γυναίκα; :)

Η γνώμη των γυναικών φαίνεται να μην είναι ενιαία καθώς έχω διαβάσει απόψεις γυναικών που λένε ακριβώς το ανάποδο, δηλαδή βγαίνουν και δε δέχονται καθόλου ερωτικό φλερτ, οι άνδρες δεν πλησιάζουν, δεν μιλάνε κλπ, ασχέτως του πόσο όμορφες είναι.

Επίσης έχω συζητήσει με πολύ πιο παραδοσιακές γυναίκες που θέλουν και ψάχνουν άνδρες με βάση το παλιό πρότυπο δηλαδή ο άνδρας καθοδηγητής, που παίρνει τις αποφάσεις κλπ.

Γενικά αυτό που λες δεν είναι αντεπιχείρημα, αυτό που στηρίζεις εσύ μπορεί άλλα εκατομμύρια γυναίκες να μην το στηρίζουν, οπότε σε παρακαλώ να μην στηρίζουμε τα επιχειρήματα μας στο φύλο μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,535 μηνύματα.
Φίλε πες μου τι βρίσκεις πιο πιθανό να είναι αλήθεια. Οι εμπειρίες των γυναικών ή η γνώμη αντρών για το πως είναι να ζεις ως γυναίκα; :)


η ΚΑΘΕ πλευρά λέει τα δικά της για να φανει ανώτερη. Σε αυτο έχω καταληξει. Πρέπει να ακούσεις και την πλευρά του άντρα. Για παράδειγμα έβγαινα παλια με μια φιλη μου και ερχοταν και μια φιλη της. Μου έκανε πειραγματα στα ισια και εκει μπροστα και καλο παιδι ο κώστας και νομιζω ειχε πει και ωραιος δεν ειμαι σιγουρος αλλα ειχε θετική διάθεση. Και μια φορά (ενω εγω δεν ειχα πει οτι μου την πέφτει) ένα απογευμα ηθελα να πάω να δω μια ταινια και σκέφτηκα να της πώ να πάμε αν θέλει .... οχι κάτι το πονηρο. Και μου ειπε εκει οτι δεν μπορει κτλπ καλα οκ λεω και μετά μαθαινω απο τη φιλη μου οτι της έλεγε πως της την έπεσα :loltooth::loltooth::loltooth:


πραγματικά η άλλη με κρατησε θα την έπαιρνα τηλεφωνο και θα της έλεγα εσυ βρε ουφο πηγες να με βιάσεις απο κοντά και μετά λές οτι στην έπεσα εγώ ! Τι μπουφοι κυκλοφορουνε ρε γαμωτο. :down: σεβάστηκα την άλλη που μου ειπε να μην την πάρω να της το πώ γιατι θα την εξέθετα και κρατηθηκα και δεν το έκανα. Απο τοτε δεν ξαναβγηκαμε και δεν ξαναμιλησα (βεβαια τσακωθηκε και με την άλλη) γιατι γενικοτερα ηταν και λιγο νευρική αυτή οποτε δεν την ξαναειδα.



Το μυαλο τους ρε φιλε πως θα πουν οτι τους την έπεσες :loltooth::loltooth: ΨΟΦΑΝΕ για τέτοια :loltooth: γελάω τωρα που το θυμηθηκα πραγματικά ηταν πολυ αστειο :loltooth:



ΑΑΑΑ τωρα θυμηθηκα ειχε πει μάλιστα αυτη πως αν ημουν στην ηλικια της (νομιζω μου έριχνε 6-7 χρονια) θα έκανε σχέση με μενα. Εκανα να της πω ελα και τωρα να περάσουμε καλα εγω δεν εχω προβλημα χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λολ, ΟΧΙ δεν θα ακούσω την πλευρά του άντρα για το πόσο άσχημο είναι ή δεν είναι να καρφώνεται ο άλλος πάνω. ΔΕΝ το ζείτε και, ευτυχώς, ΔΕΝ θα το ζήσετε ποτέ. Καταλαβαίνω ότι οι περισσότεροι δεν έχετε καμία κακή πρόθεση, το καταλαβαίνουμε και το ξέρουμε όλες. Αλλά το "οι περισσότεροι" πολύ απλά δεν είναι αρκετό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top