Ποια είναι η αγαπημένη σας στάση στο σεξ;

Ποια είναι η αγαπημένη σας στάση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 337)
  • Ιεραποστολικό (missionary)

    Ψήφοι: 40 11.9%
  • Στα 4 (doggie style)

    Ψήφοι: 137 40.7%
  • Ψαλίδι (scissors)

    Ψήφοι: 6 1.8%
  • Η κοπέλα από πάνω

    Ψήφοι: 80 23.7%
  • Η κοπέλα από πάνω (με πλάτη προς τον άντρα)

    Ψήφοι: 10 3.0%
  • 69

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • Στα όρθια

    Ψήφοι: 20 5.9%
  • Με τα πόδια της πάνω από το κεφάλι (υψομετρικά)

    Ψήφοι: 17 5.0%
  • Άλλη (περιγράψτε σε post)

    Ψήφοι: 16 4.7%

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
και στο πλάι είναι ωραία

στο πλάι :hmm: , πως καλέ? για δείξε μας:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
βασικα ολες ωραιες ειναι αλλα πιο πολυ κλινω προς το doggie.:smoke:
@giannisvitara
ειναι απλο.κ οι 2 ξαπλωμενοι στο κρεββατι πλαγια, ο αντρας πισω απο τη γυναικα η κ αντικρυστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αυτή στο πλαι ούτε εγώ πάντως έχω καταλάβει πως διάολο γίνεται :redface: :fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κουταλάκι λέγεται, καλέ. Νι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
κουταλάκι λέγεται, καλέ. Νι.
του γλυκου??:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από cuto:
του γλυκου??:P:P

της σούπας για .....ακραίες καταστάσεις :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
της σούπας για .....ακραίες καταστάσεις
χμμ,αρχιζω να σε συμπαθω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από cuto:
βασικα ολες ωραιες ειναι αλλα πιο πολυ κλινω προς το doggie.:smoke:
@giannisvitara
ειναι απλο.κ οι 2 ξαπλωμενοι στο κρεββατι πλαγια, ο αντρας πισω απο τη γυναικα η κ αντικρυστα

με πιάνεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Αυτή στο πλαι ούτε εγώ πάντως έχω καταλάβει πως διάολο γίνεται :redface: :fool:

Εδω εχω καταλαβει εγω, εσυ πως και δεν το καταλαβες; Απαγορευονται και οι φοτο με τετιο περιεχωμενο και δν μπορω να σου δειξω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Να ταν μια...:clapup:
Περαν απο τις πολυυυ γνωστες ιεραποστολικη,69,εγω επανω, αυτη επανω κτλ κτλ
-Στο πλαι
-αυτη απο επανω και καθιστη επανω μου και να κοιταει προς τα εμενα
-το ιδιο αλλα να μην κοιταει προς τα εμενα(να εχω την πλατη της δηλ. μπροστα μου)
-Η λεγομενη "του σκορπιου" η οποια ειναι σαν την παραπανω αλλα αυτη ειναι τελειως ξαπλωμενη επανω μου (και αναποδα φυσικα.η πλατη της ακουμπα στο στηθος μου)
-Εγω καθιστος στην ακρη του κραββατιου και ατη καθισμενη επανω μου.(και να με κοιτα και το αντιθετο)
-στα 4
-ψαλιδι
-ορθιο

και διαφορες αλλες!

Γενικα στον ερωτα θελει φαντασια και οχι τετρημενα πραγματα.
Οχι δηλαδη να κανουμε και τις 500+ στασεις του καμα σουτρα (για τις περισσοτρες θελει να εχεις βγαλει την "ανωτατη της Γιογκα" κι εγω δεν ειμαι ο Τιραμολα :whistle: :P ), αλλα δεν μπορω με τιποτα το εγω επανω,η αυτη επανω τσουκου τσουκου και τελειωσαμε...:/:
Να μην αναφερθω και στα προκαταρκτικα.:D
Οχι σαν μια φιλη μου, που ο γκομενος της το μονο που ηξερε απο προκαταρκτικα ηταν το
"γδυσου μεχρι να φορεσω το προφυλακτικο"
...ελεος!!!!!:/: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Άουτς! Δεν την πονάει την κοπέλα σου αυτό; :confused:


Μήπως δεν το περιγραφω σωστά??
Γυναικα απο κάτω ποδια σηκωμενα σχεδόν σε 90 μοιρες (λυγισμένα) και ειπαμε δεν πιέζουμε και πολυ......Εγινα κατανοήτος η παλι μαντάρα τα εκανα??

Τουλαχιστον δεν παραπονέθηκε οσο τα ειχαμε μετα δεν ξέρω:P;)
Οκ για την ψηφο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Φαντάσου η κοπελα του φίλου σου να τον αφηνε να κανει μνο ιεραποστολική οπως εκανε ενος γνωστου μου...Απορώ πως εμεινε μαζι της 2 χρόνια:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chilli

Νεοφερμένος

Ο chilli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγω θα ελεγα ολες


και μαλιστα η μια μετα την αλλη

αν ειναι δυνατον να κολλησουμε τωρα σε μια σταστη

lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από tserno:
Φαντάσου η κοπελα του φίλου σου να τον αφηνε να κανει μνο ιεραποστολική οπως εκανε ενος γνωστου μου...Απορώ πως εμεινε μαζι της 2 χρόνια:/:
Γιατί καλέ τι έχει η ιεραποστολική? :redface: Απο τις καλύτερες στάσεις είναι! :clapup: :redface:

chilli στο e-steki απαγορευονται τα greeklish για οποιοδήποτε λόγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Μανια με τα πολλαπλα ποστ εχω μαλλον....:redface:
Εν φταιω εγω που μου ερχονται σιγα σιγα στο μυαλο ε?:/:
Βασικά μαξιλαράκι στο κρεβατι ξαπλωνει με την κοιλια στο μαξιλαράκι και ως καλος κυριος ξαπλώνετε απο πάνω....σαν το "στα 4" :clapup:

Αυτη ειναι η σούπερ οχι πως τα υπολοιπα στερούν την απολαυση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Γιατί καλέ τι έχει η ιεραποστολική? :redface: Απο τις καλύτερες στάσεις είναι! :clapup: :redface:

Νταξ' μια χαρα σταση ειναι,αλλα το να κανεις μοοοοονο αυτη ειναι καπως!:/:
Κι εγω τρελαινομαι για ντολμαδες αλλα αν μου τους εβαζες καθε μερα να τους τρωω...ε σε καποια φαση θα εφτυνα*αλλο ηθελα να γραψω*:P ...αμπελοφυλλα:P





Αρχική Δημοσίευση από tserno:
Βασικά μαξιλαράκι στο κρεβατι ξαπλωνει με την κοιλια στο μαξιλαράκι και ως καλος κυριος ξαπλώνετε απο πάνω....σαν το "στα 4"

Αυτη ειναι η σούπερ οχι πως τα υπολοιπα στερούν την απολαυση


Συμφωνω και επαυξανω!!!:D
Κορυφαια σταση tserno!!!!:clapup: :clapup:
Α 'γεια σου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από tserno:
Εν φταιω εγω που μου ερχονται σιγα σιγα στο μυαλο ε?:/:
Βασικά μαξιλαράκι στο κρεβατι ξαπλωνει με την κοιλια στο μαξιλαράκι και ως καλος κυριος ξαπλώνετε απο πάνω....σαν το "στα 4" :clapup:

Αυτη ειναι η σούπερ οχι πως τα υπολοιπα στερούν την απολαυση :P
Όντως πολύ καλή..Αλλά εδώ ο άντρας δυσκολεύεται λίγο..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Η ιδεα μου ειναι η κανεις δεν εχει αναφερει ακομα το καρεκλατο?
Εγω το βρισκω μια χαρα!:thumbup: Η κ το καρεκλατο με γυρισμενη την πλατη.Ενα αλλο ωραιο ειναι ο αντρας καθισμενος στο κρεβατι με την πλατη στηριζομενη στον τοιχο,κ η κοπελα στα 4 καθισμενη πανω του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Νταξ' μια χαρα σταση ειναι,αλλα το να κανεις μοοοοονο αυτη ειναι καπως!:/:
Κι εγω τρελαινομαι για ντολμαδες αλλα αν μου τους εβαζες καθε μερα να τους τρωω...ε σε καποια φαση θα εφτυνα*αλλο ηθελα να γραψω*:P ...αμπελοφυλλα:P

Καλά σε αυτό συμφωνώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από tserno:
Μανια με τα πολλαπλα ποστ εχω μαλλον....:redface:
Εν φταιω εγω που μου ερχονται σιγα σιγα στο μυαλο ε?:/:
Βασικά μαξιλαράκι στο κρεβατι ξαπλωνει με την κοιλια στο μαξιλαράκι και ως καλος κυριος ξαπλώνετε απο πάνω....σαν το "στα 4" :clapup:

Αυτη ειναι η σούπερ οχι πως τα υπολοιπα στερούν την απολαυση :P

όντως είναι πολύ καλή μπαίνει απο κάποια γωνία που έχεις μια απίστευτη αίσθηση:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top