Περιβάλλον - Εθελοντισμός - καλοκαίρι 2009 - Ερώτηση!!!!!!!!

troufaki18

Νεοφερμένος

Η troufaki18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν κανείς γνωρίζει κάποιο καλό περιβαντολλογικό πρόγραμμα για εθελοντές.

Είμαι φοιτήτρια Περιβαντολλογίας..στο εξωτερικό όμως, γι' αυτό και θα μπορώ να είμαι εθελόντρια μόνο για 2 μήνες το καλοκαίρι και δυστυχώς μόνο μέσα στην Αττική. Σας παρακαλώ..αν γνωρίζετε και μου γράφατε για κάποιο τέτοιο πρόγραμμα που να λαμβάνει χώρα μέσα στην Αττική αυτό το καλοκαίρι, θα σας ήμουν υπόχρεη!

Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Το είχα ψάξει κ εγώ παλιότερα.
Είχα καταλήξει σε αυτό.
https://www.mom.gr/homepage.asp?ITMID=101 (κάτι μου είχε τύχει κ δεν πήγα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Το είχα ψάξει κ εγώ παλιότερα.
Είχα καταλήξει σε αυτό.
https://www.mom.gr/homepage.asp?ITMID=101 (κάτι μου είχε τύχει κ δεν πήγα)

Ωωωωωω ναι...και εγώ ψηνόμουνα για φέτος με την Mom αλλά σκάει πάνω στην εξεταστική ρε γμτ!! :/::/: Πρέπει να είναι καταπληκτική εμπειρία...:) Νεξτ γίαρ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

troufaki18

Νεοφερμένος

Η troufaki18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Έχει πολλά. Θες κάτι καθαρά περιβαλλοντολογικό, κάτι από την ένωση περιβαλλοντολόγων, ή μετά caretta-caretta και μονάχους-μονάχους;
Επίσης ψάξε στο wwf.

Ό,τι έχει να κάνει με το περιβάλλον, αλλά να είναι εντός Αττικής.

Έχω ψάξει κι έχω στείλει 2 emails για να ρωτήσω στη Μom ή σε μία οργάνωση που προστατεύει την καρέτα-καρέτα, αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι εξ Αττικής...αλλιώς...next time!! Μακάρι να μου απαντήσουν.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πάρε τηλέφωνο καλύτερα... Πιο άμεσο και δείχνεις ότι το θέλεις πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ανακοινώσεις περί εθελοντισμού και καταλόγους μη κυβερνητικών οργανώσεων μπορείς να βρεις εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Ό,τι έχει να κάνει με το περιβάλλον, αλλά να είναι εντός Αττικής.
........................
αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι εξ Αττικής...αλλιώς...next time!! Μακάρι να μου απαντήσουν.. :(
Κρίμα troufaki.Σε πρόλαβε η αδιαφορία των υπευθυνο-ανεύθυνων.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top