Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,003 μέλη και 2,480,000 μηνύματα σε 79,006 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 578 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το σωστό μέγεθος

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 18:35, 22-04-11:

οσο πιο συχνα κανεις σεξ σου μεγαλωνει και η αυτοπεποιθηση
οχι και το κονταρι ομως..
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

germ1984 (Νάσος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 265 μηνύματα.

O germ1984 έγραψε: στις 19:00, 22-04-11:

Αυτό που λέει ο φίλος είναι σωστό, όλα τα άλλα είναι κουραφέξαλα. Όσο περισσότερο κάνεις, τόσο περισσότερο χαλαρώνεις, σιγά-σιγά φεύγουν οι αναστολές, μεγαλώνει η όλη εικόνα που έχεις για τον εαυτό σου. Με την εμπειρία έχεις και καλύτερες άρσεις...
Είναι σαν το γυμναστήριο, στην αρχή υπάρχει αντίσταση και δυσκολία, στους 2 μήνες όμως πετάς...
2
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 19:07, 22-04-11:

Είναι σαν το γυμναστήριο, στην αρχή υπάρχει αντίσταση και δυσκολία, στους 2 μήνες όμως πετάς...
κατσεε κατω απ΄τη μπαρααα...
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,757 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 20:11, 22-04-11:

Aλλη ενδιαφερουσα στατιστικη, ο μεσος ελληνας θα κανει σεξ με 4.5 διαφορετικες γυναικες στη ζωη του, η δε μεση ελληνιδα με 4 αντρες.

Αυτο βεβαια αφου κανονικοποιησουμε για ψεματα κτλ κτλ.

Πως γινεται ρε γμτ και ολοι εδω μεσα μιλανε με υφος χιλιων καρδιναλιων και εμπειρια πορνοσταρ το λιγοτερο...? Χμμμ κατι σαπιο μου μυριζει.

Και ΔΕΝ ειναι η στατιστικη.
Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 683 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε: στις 15:33, 26-04-11:

Αν δεν εχεις αντοχες (εγω εχω ομως χαχα) δε κανεις τιποτα 30ρης να εισαι τιποτα, αντοχες θελουν οι γυναικεςςςςς
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε: στις 01:56, 27-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Irodis
Αν δεν εχεις αντοχες (εγω εχω ομως χαχα) δε κανεις τιποτα 30ρης να εισαι τιποτα, αντοχες θελουν οι γυναικεςςςςς
Τα είχα με μια κοπέλα κάποτε, 22 εγώ, 28-29 εκείνη...Μετά την 1η φορά δεν άντεχε άλλο...Ποτέ δεν κάναμε 2ο γύρο...
Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε: στις 15:30, 27-04-11:

Kαλα τα λεω τοτε ΑΝΤΟΧΕΣ!! Οπως εγω εσυ και λιγοστοι ακομα
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 16:40, 27-04-11:

Συγνώμη που θα σας κατεβάσω από το ροζ συννεφάκι....αλλά δε πα να χτυπιέστε και 2 ώρες από πάνω μου, τι να το κάνω αν δεν το κατέχετε το άθλημα (γενικά μιλάω όσο αφορά για τις αντοχές που διαβάζω )
5
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Διάσημο Μέλος

H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 675 μηνύματα.

H marina289 . έγραψε: στις 17:04, 27-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Συγνώμη που θα σας κατεβάσω από το ροζ συννεφάκι....αλλά δε πα να χτυπιέστε και 2 ώρες από πάνω μου, τι να το κάνω αν δεν το κατέχετε το άθλημα (γενικά μιλάω όσο αφορά για τις αντοχές που διαβάζω )
Για την δική σου ή τη δική μου ικανοποίηση νομίζεις χτυπιούνται σαν κομπρεσέρ εκεί πάνω;;; Οκ, κάποιοι το κάνουν αλτρουιστικά για ικανοποίηση της συντρόφου, κάποιοι το μοιράζουν για κοινή απόλαυση (ελπίζω να είναι οι περισσότεροι), και ένα αξιοσέβαστο ποσοστό πρώτα για την δική τους αυτοεπιβεβαίωση (¨πωωωω....πόση ώρα κράτησα ...¨ )
Μια φορά το είχα πει σε έναν... ταχύτητα κομπρεσέρ ο τύπος... αντοχή αξιοθαύμαστη... μα έλα που δεν είχε την στοιχειώδη διάθεση ¨συνεργασίας¨, να αφουγκραστεί τί ρυθμοί άρεσαν σε μένα... και ντάκα ντούκα σαν αφινιασμένος για πόόόση ώρα...
¨οκ, σήμερα δεν χύ@ουμε¨ σκέφτηκα... τον άφησα να κάνει one man's show, και σε μια φάση του κάνω με τελείως ξενέρωτο τόνο ομιλίας, ούτε αχ ούτε ουχ, ¨πρέπει να είναι πολύ κουραστικό αυτό που κάνεις εκεί πάνω ε;;;¨
Συμφωνώ... ουκ εν τω πολλώ τω ευ... είτε αφορά μέγεθος (δεν μας αρέσει να είναι μάνικα, προβοσκίδα κτλ... cool πράγματα), ούτε όσον αφορά τη διάρκεια... μην γίνεται και αγώνας δρόμου.... cool...
4
Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε: στις 19:13, 27-04-11:

Αντοχη δεν ειναι μονο ποσο μπορεις να κρατησεις αλλα
να αντεχεις για να φερνεις στην κοπελα την κορυφωση...!
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε: στις 19:26, 27-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Irodis
Αντοχη δεν ειναι μονο ποσο μπορεις να κρατησεις αλλα
να αντεχεις για να φερνεις στην κοπελα την κορυφωση...!
Μάλλον πρέπει να γίνει θέμα πόσο αντέχουμε, ή πόσες φορές το κάνουμε (όταν το κάνουμε)
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 19:29, 27-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από cacofonix
Μάλλον πρέπει να γίνει θέμα πόσο αντέχουμε, ή πόσες φορές το κάνουμε (όταν το κάνουμε)
Πόσες φορές αντέχετε;

Xα!
2
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 20:47, 14-06-11:

When addressing a man’s penis, if you want it to get huge, tell it it’s huge.
3
1
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε: στις 21:44, 14-06-11:

παντως μονο για το μεγθος, ξερω πως ο μεσος ορος σε στηση ειναι 15 cm και νομιζω πανω απο 17 λενε δεν ειναι ιδανικο.....λενε
Παράθεση

*natalia5555* (Ναταλία)

Δραστήριο Μέλος

H Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H *natalia5555* sagapw........... έγραψε: στις 00:19, 15-06-11:

16 cm ειναι στην Ευρωπη?οκ τοτε εχω προικισμενο ανδρα !!!!!!!!

Αρχική Δημοσίευση από SICX
παντως μονο για το μεγθος, ξερω πως ο μεσος ορος σε στηση ειναι 15 cm και νομιζω πανω απο 17 λενε δεν ειναι ιδανικο.....λενε
αυτα ποιοι τα λενε?ειπαμε δεν μετραει το μεγεθος αλλα οχι δεν ειναι καλο αμα ειναι και πανω απο 17 cm
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prinCess. : 15-06-11 στις 00:25. Αιτία: merge
1
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

O cacofonix έγραψε: στις 00:46, 15-06-11:

Για να μην λέμε διάφορα...
1
2
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε: στις 01:37, 15-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από *natalia5555*
16 cm ειναι στην Ευρωπη?οκ τοτε εχω προικισμενο ανδρα !!!!!!!!

αυτα ποιοι τα λενε?ειπαμε δεν μετραει το μεγεθος αλλα οχι δεν ειναι καλο αμα ειναι και πανω απο 17 cm
λενε πως δεν βολευει και δεν μπορει να κανει σωστα τη δουλεια του αν ειναι ξερω γω 22 cm!!! ε οκ νταξ ειπαμε να σαι προικισμενος αλλα να φενεται ο παρτενερ, μην π*δ@ς εσυ εδω κι αλλος ειναι στη γουατεμαλα
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 04:46, 15-06-11:

νομίζω ότι η ώρα είναι κατάλληλη για το σόκιν ποστ της ημέρας :

μόνο εμένα , ο τίτλος του τόπικ , η φράση του λινκ , ο πόστερ που την γράφει και κυρίως η ύπαρξη λινκ με τρομάζει ;
2
Παράθεση

germ1984 (Νάσος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 265 μηνύματα.

O germ1984 έγραψε: στις 09:08, 15-06-11:

Πολύ έγκυρο site με πολύ επιστημονικά στοιχεία. Ειδικά το μέσο μέγεθος ρώγας με ακρίβεια 2 δεκαδικών στα εκατοστά τα σπάει (μιλάμε για ακρίβεια δεκάτων του χιλιοστού...) Αναρωτιέμαι με τι διαστημικά πειράματα έβγαλαν αυτά τα νούμερα...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη germ1984 : 15-06-11 στις 09:19.
Παράθεση

Anthony

Διάσημο Μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 691 μηνύματα.

O Anthony έγραψε: στις 21:55, 17-06-11:

προσωπικά δεν το έχω παρατηρήσει σε εμένα , αλλα είναι αλήθεια (το έχετε παρατηρήσει-διαβάσει-ακούσει-διαπιστώσει εκ πείρας) οτι οσο περνάνε το χρόνια , και θεωρητικά κάνεις πολλές φορές σέξ , μειώωνεται το μήκος ή η στυτική ικανότητα ?

μιλάμε για ηλικία θεωρητικά 29-30
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura, Γιώτης