Δημιουργία 2ου CD ή DVD

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά, έχω μια απορία, πως μπορώ να φτιάξω δεύτερο CD ή DVD;, εννοώ ότι έχω δει κάποια παιχνίδια που στην εγκατάσταση τους λένε κάπου στη μέση εισαγάγετε τον δίσκο 2 και επειδή έχω μεγάλα παιχνίδια και δεν θέλω να ξοδέψω DL και γι'αυτό θέλω να μάθω πως γίνεται αυτό, ξέρει κάνεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν καταλαβαινω τι εννοεις?

εννοεις εικονικα cd?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
δεν καταλαβαινω τι εννοεις?

εννοεις εικονικα cd?
πηγαίνεις π.χ. στο πλαίσιο και ζητάς ένα παιχνίδι και σου λένε ότι σε αυτή τη συσκευασία θα βρεις 2 cd και βάλεις το ένα και μετά το άλλο
π.χ. το gta iv έχει 4 cd
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
θα βρεις 2 cd και βάλεις το ένα και μετά το άλλο
για την εγκατασταση εννοεις?:worry:
α,,εγω απλα βγαζω το ενα cd και βαζω το αλλο-που δεν εχω ποτέ πια cd..αλλα εικονες απο το νετ..

απλα αντεγραψε το..με ενα προγραμμα,,τα cd εκτος απο το 1ο δεν εχουν καμια προστασια,,οπότε αντιγραφονται πανευκολα..


dl? τι ειναι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
για την εγκατασταση εννοεις?:worry:
α,,εγω απλα βγαζω το ενα cd και βαζω το αλλο-που δεν εχω ποτέ πια cd..αλλα εικονες απο το νετ..

απλα αντεγραψε το..με ενα προγραμμα,,τα cd εκτος απο το 1ο δεν εχουν καμια προστασια,,οπότε αντιγραφονται πανευκολα..


dl? τι ειναι αυτο?
1.DVD DL!!!!
2. Δεν κατάλαβα:wacko::wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
με αυτο το προγραμμα αντιγραφεις τα cd dvd σε εικονες iso,ή αλλου τυπου.. και το προγραμμα δημιουργει cd drives εικονικα..που τα παιζεις..

αποθηκευεις ολα τα cd στο δισκο..

δεν το ξερεις?

εγω μονο τετοια χρησιμοποιω,,αφου τα κατεβαζω απο το νετ..

δεν σου εχει τυχει?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top