Τι ΝΟΚΙΑ να πάρω με 345?;

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Ελπίζω να μην ζητάω πολλά!!! Αφού μου δώσατε τόσες πληροφορίες όμως:) ,μήπως μπορείτε να μου πείτε: μεταξύ των SONY ERICSON K810, του SAMSUNG U600 και τού NOKIA N73, απ'τα οποία σκέφτομαι να επιλέξω ένα,υπάρχει κάποιο άλλο πού πρέπει να συμπεριλάβω στην τελική λίστα? Με προτίμηση στα ΝΟΚΙΑ βέβαια.:/::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Στην θέση σου θα έπαιρνα το N73 λόγο symbian. Τώρα επειδή εσύ θες κυρίως multimedia θα σου πρότεινα το κ810. Το sumsung δεν θα το προτιμούσα επειδή
Αρχική Δημοσίευση από Μαριος:
ισως χρειαστεις λιγο χρονο μεχρι να συνηθισεις τα πληκτρα αφης που εχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Για κάτι στυλάτο πάντως θα σου πρότεινα και το F300 της Samsung...

Τα κουμπιά του K810 είναι λίγο μικρούλικα, πήγαινε σε ένα μαγαζί να τα δεις live. Αυτά με χαλάνε σε αυτό το κινητό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Υπάρχει το Κ800i και το Κ810 πού έχει μεγαλύτερα πλήκτρα. Έτσι μού είπαν τουλάχιστον,δεν το έχω δεί! Θα πάω σ'ένα κατάστημα να τα δώ όλα από κοντά. Πάντως,ειλικρινά σας ευχαριστώ όλους!:) Με βοηθήσατε πάρα πολύ!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Υπάρχει το Κ800i και το Κ810 πού έχει μεγαλύτερα πλήκτρα. Έτσι μού είπαν τουλάχιστον,δεν το έχω δεί! Θα πάω σ'ένα κατάστημα να τα δώ όλα από κοντά. Πάντως,ειλικρινά σας ευχαριστώ όλους!:) Με βοηθήσατε πάρα πολύ!!!:D
Ίδια τηλέφωνα είναι, μόνο το σχέδιο αλλάζει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το Ν73 εχω παντως αν θες κατι να ρωτησεις, στη διαθεση σου. Το εχω απο οταν πρωτοβγηκε, τον Αυγουστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Καλημέρα σ'όλους!:) @Lorien : σ'ευχαριστώ πολύ για την προθυμία σου να με βόηθήσεις.:) Είμαι ανάμεσα στο ΝΟΚΙΑ Ν73,το S.ERICSON Κ810i και το SAMSUNG U600,(όπου αρχικά μου είχε προτείνει ο Mario). Απλά στην διάρκεια άλλαξαν τα δεδομένα και δεν ξέρω ποιά από τις τρείς αυτές συσκευές είναι καλύτερη,προκειμένου να μπορώ μ'ένα modem να συνδέομαι στο νετ,όταν βρίσκομαι εκτός σπιτιού κι αφού το χρειάζομαι για την δουλειά μου κι όχι μόνο! Από θέμα μπαταρίας,ας πούμε ή άλλων δυνατοτήτητων που πρέπει να έχει μία συσκευή κινητού. Ποιά απ'τις τρείς τελικά υποστηρίζει καλύτερα,τεχνικά,την σύνδεση στο νέτ? Ή μήπως πρέπει να κοιτάξω για άλλη μάρκα ή μοντέλλο? Θα μ'ενδιέφερε να μου πεις την γνώμη σου για το Ν73,όταν θα έχεις χρόνο και διάθεση!:) Αλλά κι όποιος άλλος έχει να μου προτείνει κάτι διαφορετικό,με χαρά θα τον άκουγα....,γιατί αρκετά ασχολήθηκα με το θέμα και στο τέλος θα χάσω και την επιδότηση μου φαίνεται!:hmm::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλημέρα σ'όλους!:) @Lorien : σ'ευχαριστώ πολύ για την προθυμία σου να με βόηθήσεις.:) Είμαι ανάμεσα στο ΝΟΚΙΑ Ν73,το S.ERICSON Κ810i και το SAMSUNG U600,(όπου αρχικά μου είχε προτείνει ο Mario).
Το Ν73 έχει πολύ μεγάλο δείκτη sar.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
PYLH : δεν το εχω χρησημοποιησει ποτε για ίντερνετ (γενικα ιντερνετ και κινητα, ειναι και ασυμφορο αλλα και μη πρακτικο), αλλα απο οτι ειχα διαβασει ειναι ευχρηστο. Η μπαταρια μου φαινεται καλη , δεδομενου οτι πλεον μιλαμε για κινητα που κανουν ενα σωρο λειτουργιες.

boat : εχει μεγαλουτσικο sar , αλλα τα τελευταιας τεχνολογιας κινητα ολα ανεβαζουν τιμες. Το παν ειναι να χρησημοποιεις bluetooth , να εχεις καλο σημα (το sar ειναι πιο χαμηλο οταν εχεις καλο σημα) και να μην το εχεις κολλημενο πανω σου ολη μερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
borat : εχει μεγαλουτσικο sar , αλλα τα τελευταιας τεχνολογιας κινητα ολα ανεβαζουν τιμες. Το παν ειναι να χρησημοποιεις bluetooth , να εχεις καλο σημα (το sar ειναι πιο χαμηλο οταν εχεις καλο σημα) και να μην το εχεις κολλημενο πανω σου ολη μερα.
Ναι αλλά δε μπορείς να είσαι μονίμως με ένα bt ακουστικό στο αυτί.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γιαυτο λεω να μη το εχεις συνεχεια πανω σου, στη δουλεια σου bluetooth (μερικα ειναι παρα πολυ ανετα). Και δεν ειναι αναγκη να το χεις στο αυτι συνεχεια. Το βαζει οταν σε παρουν τηλ αν ανησυχεις πολυ.

Το θεμα ειναι οτι οσο εξελισονται τα κινητα το sar ανεβηκε. Πολυ χαμηλο εχουν ειτε κινητα παλια, ειτε κινητα με περιορισμενες δυνατοτητες σε σχεση με τα top μοντελα.

Το sar και οι ακτινοβολιες κλπ, ειναι ενδεικτικα στοιχεια, που μετρωνται σε ειδικες συνθηκες. Αν πχ δε μιλας πανω απο 5 λεπτα με το κινητο στο αυτι, δεν εχει και ιδιαιτερο νοημα ποσο sar εχει το κινητο. Αν μιλας ομως μιση και μια ωρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλό είναι απλά όσο μπορούμε να προστατευόμαστε.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Καλημέρα!:) Επιτέλους αποφάσισα!:D Αγόρασα το Sony Ericson K810i εντελώς δωρεάν,πήρα δώρο το Vodafone Mobile Connect Modem,(πού κόστιζε 290 ευρώ),άρα έχω νετ άσχετα από το κινητό μου. Θα πληρώνω 35Ε πάγιο το μήνα για 80ΜΒ,αλλά έως 31/9 έχω εντελώς δωρεάν, απεριόριστο χρόνο πλοήγησης.Είναι μια προσφορά της Vodafone για αυτό το διάστημα.Άλλαξα κι όλο το πρόγραμμα που είχα,αφού έμεινα πάνω από 2,5 ώρες στο κατάστημα:/::) για να κάνω όλα αυτά,αλλά πιστεύω ότι έκανα καλή επιλογή γενικότερα.Θα ήθελα την γνώμη σας βέβαια!:)
Δλδ με 110 Ευρώ πάγιο έχω: 300 λεπτά δωρεαν ομιλίας το μήνα πρός σταθερά ή κινητά,(για 3 μήνες βέβαια θα έχω +500 λεπτά δωρεάν πρός σταθερά μόνο,που είναι κι αυτό προσφορά της Vodafone),150 sms δωρεάν, έναν ακόμα αριθμό αφού επέλεξα ένα οικογενειακό πακέτο,με δωρεάν τις "μεταξύ" τους κλήσεις, απεριόριστα, και που μάλλον θα το δώσω στον γιό μου,το internet που προανέφερα....,αυτά!!!
Και έδωσα μόνο 12 Ευρώ για μία θήκη για το κινητό πού αγόρασα.:clapup:
Σας ευχαριστώ ειλιρινά για την πολύτιμη βοήθειά σας!!!:)

Καλό καλοκαίρι!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
110 ευρώ πάγιο; :stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλορίζικο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Με γεια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Καλορίζικο και από μένα:) Κάνατε πολύ καλή επιλογή;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Καλημέρα!:) Επιτέλους αποφάσισα!:D Αγόρασα το Sony Ericson K810i εντελώς δωρεάν,πήρα δώρο το Vodafone Mobile Connect Modem,(πού κόστιζε 290 ευρώ),άρα έχω νετ άσχετα από το κινητό μου. Θα πληρώνω 35Ε πάγιο το μήνα για 80ΜΒ,αλλά έως 31/9 έχω εντελώς δωρεάν, απεριόριστο χρόνο πλοήγησης.Είναι μια προσφορά της Vodafone για αυτό το διάστημα.Άλλαξα κι όλο το πρόγραμμα που είχα,αφού έμεινα πάνω από 2,5 ώρες στο κατάστημα:/::) για να κάνω όλα αυτά,αλλά πιστεύω ότι έκανα καλή επιλογή γενικότερα.Θα ήθελα την γνώμη σας βέβαια!:)
Δλδ με 110 Ευρώ πάγιο έχω: 300 λεπτά δωρεαν ομιλίας το μήνα πρός σταθερά ή κινητά,(για 3 μήνες βέβαια θα έχω +500 λεπτά δωρεάν πρός σταθερά μόνο,που είναι κι αυτό προσφορά της Vodafone),150 sms δωρεάν, έναν ακόμα αριθμό αφού επέλεξα ένα οικογενειακό πακέτο,με δωρεάν τις "μεταξύ" τους κλήσεις, απεριόριστα, και που μάλλον θα το δώσω στον γιό μου,το internet που προανέφερα....,αυτά!!!
Και έδωσα μόνο 12 Ευρώ για μία θήκη για το κινητό πού αγόρασα.:clapup:
Σας ευχαριστώ ειλιρινά για την πολύτιμη βοήθειά σας!!!:)

Καλό καλοκαίρι!!!:)
Πολύ καλή επιλογή, κάλυψες όλες σου τις ανάγκες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Καλημέρα!:) Σας ευχαριστώ πολύ όλους! Να περνάτε καλά!:)

[ Λείπω σε διακοπές:hmm:...ή έτσι νομίζω!:D]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top