Microsoft Office

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εάν θες το Microsoft Office, πηγαίνεις σε ένα Πλαίσιο, ένα Γερμανό ή γενικά σε ένα οποιοδήποτε κατάστημα που το πουλάει, τα σκας και το αγοράζεις. Ίσως να είσαι δικαιούχος και του Student version, που είναι φθηνότερο, ψάξ' το.

Όσον αφορά αυτό που ρωτάς, οτιδήποτε άλλο είναι παράνομο και η συζήτηση λήγει εδώ.-

Εάν θες κάτι δωρεάν, σου προτείνω το OpenOffice ή το LibreOffice, που είναι ανοιχτού λογισμικού.
οντως ειχα αμφιβολια αν επρεπε να το γραψω..ευχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Έχω την αγγλική έκδοση των Microsoft Word 2003. Το πρόβλημα είναι, πως έχει ορθογραφικό έλεγχο ΜΟΝΟ στα αγγλικά. Μήπως μπορώ να κατεβάσω κάτι (δωρεάν πάντα) για να έχει και στα ελληνικά ??? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
microsoft office 2003 proofing tools θελεις,,ή κατι παρομοιο. εγω το εχω για office 2010
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έχω την αγγλική έκδοση των Microsoft Word 2003. Το πρόβλημα είναι, πως έχει ορθογραφικό έλεγχο ΜΟΝΟ στα αγγλικά. Μήπως μπορώ να κατεβάσω κάτι (δωρεάν πάντα) για να έχει και στα ελληνικά ??? :hmm:
Χρειάζεται τα Proofing Tools. Πηγαίνεις σε ένα Πλαίσιο, ένα Multirama, etc και το αγοράζεις. :)
Δεν παρέχονται δωρεάν από την Microsoft, πρέπει να πληρώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Χρειάζεται τα Proofing Tools. Πηγαίνεις σε ένα Πλαίσιο, ένα Multirama, etc και το αγοράζεις. :)
Δεν παρέχονται δωρεάν από την Microsoft, πρέπει να πληρώσεις.

Ή

Ή

Ή

ή μπορείς να εκμεταλλευτείς το εργαλείο που λέγεται software, εργαλείο ικανό να σε βοηθήσει σε χιλιάδες εργασίες και το οποίο κοστολογείται ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ ακριβά και θα αμαρτήσεις με τον πιο επαίσχυντο τρόπο, θα το βρεις από...

τα υπόλοιπα θα τα λάβει ο ενδιαφερόμενος με πιμι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Εγκατεστησα σημερα το office 2016 pro plus στα αγγλικα (σε windows 7 pro 64bit). Μεχρι εδω καλα, κανενα προβλημα. Οταν πηγα στις ρυθμισεις αργοτερα ειδα οτι για τα ελληνικα δεν εχει εγκατεστημενο spell check και πατησα στο link οπου με οδηγησε σε σελιδα της MS για να κατεβασω το language pack. Το κατεβασα, το εγκατεστησα και καποια απο τα προγραμματα που ηταν μαζι με το office, οπως το skype business μετατραπηκε στα ελληνικα. Το εκανα απεγκατασταση γιατι δεν θελω να αλλαξει η γλωσσα του προγραμματος, αλλα να εχω την δυνατοτητα να κανω spell check και στα ελληνικα. Υπαρχει τροπος να εγκαταστησω το spell check στα ελληνικα χωρις να μου μετατρεψει components του office στα ελληνικα;

Και κατι ακομα. Εχω την επιλογη για 32 και 64 bit, αλλα επελεξα το 32. Μηπως να εγκαταστησω το 64? Στο description ελεγε οτι το 64 ειναι για πολυ μεγαλα αρχεια και στο 32 συνιστουσαν οτι ειναι για τους περισσοτερους και ηταν η default επιλογη. Δεν εχω πολυ μεγαλα αρχεια και αναρωτιεμαι αν το 64αρι θα ειναι πιο βαρυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Δεν μπορω να βοηθησω,επειδη δεν ειμαι χρηστης Windows, αλλα παθαινα το ιδιο ως αρχαριος του linux. Ηταν άλλα τα πακετα για αλλαγη γλωσσας εφαρμογης κι άλλα τα πακετα του spell check. Μηπως συμβαινει κατι τετοιο και στο windows?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Μαλλον κατι τετοιο θα συμβαινει. Ευχαριστω, θα το ψαξω μηπως βγαλω καποια ακρη, αλλιως μαλλον θα πρεπει να βελτιωσω την ορθογραφια μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top