Τι φοράτε σήμερα;

Guest 399413

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω σωματότυπο αχλάδι (στήθος cup Α , στενό κορμό και φαρδιά περιφέρεια).Σχεδόν καθημερινά φοράω:

-ολόλευκα αθλητικά
-λευκές κοντές κάλτσες
-λευκά εσώρουχα
-κολάν με εμπριμέ αποτύπωμα της bodymove (έχω πάρει 10 διαφορετικά προς 12 ευρώ το ένα)
-λευκή ή μαύρη μπλούζα χωρίς σχέδια
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν τις μπορώ καθόλου αυτές τις ενδιάμεσες εποχές που δεν ξέρεις πώς να ντυθείς. Πχ λεπτό φουτεράκι από μέσα και καλοκαιρινό μπουφανάκι από πάνω. Πφφφ!
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δεν τις μπορώ καθόλου αυτές τις ενδιάμεσες εποχές που δεν ξέρεις πώς να ντυθείς. Πχ λεπτό φουτεράκι από μέσα και καλοκαιρινό μπουφανάκι από πάνω. Πφφφ!


Ακόμη χειρότερα, όταν έρχονται τα πρώτα κρύα, κατεβάζεις τα χειμωνιάτικα, αρχίζεις να φοράς μακρυμάνικα, μποτάκια κλπ και μετά ξαναγυρνάει καύσωνας και χρειάζεσαι σορτσάκι. :angry: Εδώ πάντως πλέον έχει σταθεροποιηθεί ο καιρός προς το κρύο, δεν μπορώ να πω ότι είναι ενδιάμεση η εποχή.



On-topic, μουντή μέρα σήμερα, απλό ντυσιματάκι. Mom jeans ψηλόμεσο, ένα λεβαντί πουλοβεράκι λεπτό, μαύρο φλατ μποτάκι αστραγάλου και μια μαύρη oversized μάλλινη ζακέτα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Το ψεύτικο χαμόγελο μου ! Μέχρι να τελειώσω τουλάχιστον με τα επαγγελματικά :(
 
Τελευταία επεξεργασία:

unmanned selfie

Νεοφερμένος

Ο unmanned selfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ακόμη χειρότερα, όταν έρχονται τα πρώτα κρύα, κατεβάζεις τα χειμωνιάτικα, αρχίζεις να φοράς μακρυμάνικα, μποτάκια κλπ και μετά ξαναγυρνάει καύσωνας και χρειάζεσαι σορτσάκι. :angry: Εδώ πάντως πλέον έχει σταθεροποιηθεί ο καιρός προς το κρύο, δεν μπορώ να πω ότι είναι ενδιάμεση η εποχή.



On-topic, μουντή μέρα σήμερα, απλό ντυσιματάκι. Mom jeans ψηλόμεσο, ένα λεβαντί πουλοβεράκι λεπτό, μαύρο φλατ μποτάκι αστραγάλου και μια μαύρη oversized μάλλινη ζακέτα.

τι ειναι το μαμ τζιν; (και ποιος σου πέταξε τα ματια όξω)


φοράω σετ πυζαμες λιντλ
μπορει τα τρόφιμα τους να θυμίζουν Κατοχή και στο φεγκ σούι των συνηθων πελατών τους, Μεσοπολεμο

αλλα στα ΠΙΤΖΑΜΑΚΙΑ ειναι άπαιχτοι οι κωλογερμανοι
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
τι ειναι το μαμ τζιν; (και ποιος σου πέταξε τα ματια όξω)


φοράω σετ πυζαμες λιντλ
μπορει τα τρόφιμα τους να θυμίζουν Κατοχή και στο φεγκ σούι των συνηθων πελατών τους, Μεσοπολεμο

αλλα στα ΠΙΤΖΑΜΑΚΙΑ ειναι άπαιχτοι οι κωλογερμανοι

Μόνη μου τα πέταξα τα μάτια μου όξω, why not.

Τα mom jeans είναι εκείνα τα ψηλομεσα που φτάνουν μέχρι τον αστράγαλο και είναι λίγο αερατα

 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.

Χαρουβιάν

Νεοφερμένος

Η Χαρουβιάν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Φορμα κι αθλητικά παπούτσια
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Το παντελόνι από τη πιτζάμα από κάτω και μια ωραία μπλουζίτσα λευκή από πάνω.
Μπορεί να κάνουμε τηλεδιάσκεψη αλλά για να μην βλέπουν και οι μαθητές πως είμαστε σαν τον καρνάβαλο και τρομάζουν :P
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Πιτζάμες, δουλεύω από το σπίτι σημερα😸
Τελικά αυτό που μου λείπει από την προ κορονοιου εποχή είναι το ντύσιμο. Στην δουλειά πάω με φόρμες και κολάν γιατί μετά αλλάζω σε scrubs. Έξω δεν βγαίνω σε εστιατόρια οπότε φοράω αθλητικά γιατί πάω για περπάτημα ή τρέξιμο. Με παρέα όταν έβγαινα πριν την απαγόρευση καθόμασταν έξω ή στο γρασίδι, οπότε πάλι αθλητικά ή τζην φορούσα.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το πρωί φορούσα τζιν μ ένα ροζ μάλλινο πουλόβερ, τώρα φόρμες. Μου λείπει η άσπρη γούνα μου :cry_x:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εγω φορμα και αθλητικα με βολευουν. :clapping: στο καθημερινο μου εννοω.
Φυσικα και στο επισημο ή αναλογα την κατασταση ντυνομαι αναλογα:D
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,777 μηνύματα.
μια γκρι καλοκαιρινή φόρμα από κάτω, ένα μπλε t-shirt και μια μπλε ξεβαμμένη παλιά βαμβακερή ζακέτα από πάνω και παντόφλες.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,299 μηνύματα.
Μαύρο να είναι και ο,τι να'ναι. Τώρα μπήκα και εγώ στα μακρυμάνικα πια. Έως μια εβδομάδα πριν ήμουν ακόμα με τα κοντομανικα ( Βορειοελλαδίτης γαρ, μαθημένος στα κρύα ).

Είδα τις ενδιαφέρουσες στυλιστικές επιλογές των στεκιτών οι οποίες είναι κυριλέ και τώρα ήρθε η ώρα να εκπροσωπήσω και πάλι την πλέμπα. Στυλ μου: μαύρο φούτερ ( φτηνιαρικο ) με κουκούλα ΑΠΑΡΑΊΤΗΤΑ, μαύρη φόρμα ( φτηνιαρικη ), μαύρο παπούτσι τώρα ποιας μάρκας είναι ούτε που ξέρω. Όταν αγοράζω ρούχα φτηνή τιμή να έχουν και το αρπάζω :P :laugh:

Done. Αξεσουάρ και ανοησίες δεν έχουμε. Α και επειδή είδα και κάτι για αρώματα και ιστορίες το μόνο εξτραδάκι είναι οπότε ξυρίζομαι ( δηλαδή μια φορά το χρόνο μιας που είμαι αμούστακος :P ) βάζω και κανένα aftershave. Με έχουν μυήσει, έχει και health benefits.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
Εγώ τώρα φοράω Μαύρα παπούτσια adidas, μαύρη φόρμα, μαύρο φούτερ με κουκούλα με μια ανοιξιάτικη μπλε ζακέτα. Πήγα για τρέξιμο οπότε αυτό είναι το στυλ μου όταν τρέχω
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,438 μηνύματα.
Μια μπλούζα με αρκούδια και ένα κολλάν μαύρο
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,226 μηνύματα.
Καρό παντελόνι πιτζάμας σε αποχρώσεις του μπλε και του γκρι και γκρι φούτερ

Υ.Γ Ε από αξεσουάρ φοράω τα καθημερινά μου, τίποτα το ιδιαίτερο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top