Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,953 μέλη και 2,477,920 μηνύματα σε 78,916 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 233 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δίκτυα κινητής τηλεφωνίας: ποιο προτιμάτε και γιατί;

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 258 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε: στις 00:17, 23-08-05:

Εγώ Vodafone, πιστεύω πως όλα τα δίκτυα είναι πανάκριβα, ηλίθια υποστήριξη και γενικά είναι οίκοι ανοχής όλα τα δίκτυα. Vodafone SUCKS, Cosmote SUCKS, TIM SUCKS, Q-Telecom SUCKS like a fish
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 714 μηνύματα.

O giannis4ever έγραψε: στις 16:42, 02-05-09:

Πριν πω την γνώμη μου, θέλω να αναλύσω τις εταιρίες (από άποψη καρτοκινητής γιατί έχω καρτοκινητό).Η wind εχει το χειροτερο σημα σε σχέση με τις υπόλοιπες εταιρίες, άρα το ίδιο έχει και η q (που ανήκει στην wind).Η cosmote έχει το καλύτερο σήμα με μικρή διαφορά από την vodafone και όλες οι εταιρίες έχουν τις ίδιες προσφορές με κάποιες μικροδιαφορές,αλλά όλες προσφέρουν τα καλύτερα ανάμεσα σε άτομα ίδιας καρτοκινητής εκτός από την frog η οποία ανήκει στην cosmote, άρα έχει και φοβερό σήμα. Προτείνω frog σε αυτούς που μιλάνε λίγο και σπάνια και θέλουν χαμηλές τιμές προς όλους. Προτείνω vodafone για αυτούς που θέλουν πολύ καλές προσφορές και πολύ καλό σήμα και χαμηλές χρεώσεις ανάμεσα σε άτομα που ανήκουν στην ίδια εταιρεία και μιλάνε σε φίλους οι οποίοι έχουν ήδη ή δεν τους είναι πρόβλημα να αλλάξουν δίκτυο .
Παράθεση

thanos523

Νεοφερμένος

Ο thanos523 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O thanos523 Καλησπέρα! έγραψε: στις 21:48, 17-08-09:

Εγώ προσωπικά έχω COSMOTE(What's up), γιατί έχει πάρα πολλά πακέτα μηνυμάτων και τα μηνύματα είναι ο λόγος που έχω κινητό. Επίσης έχω What's up, γιατί όλοι μου οι φίλοι στο Ρέθυμνο έχουν, επίσης έχει και παντού πολύ καλό σήμα και τέλος υπάρχει πακέτο σύνδεσης COSMOTE όπου προσφέρει το μήνα 500 λεπτά προς σταθερά γιατί COSMOTE=OTE, που ο ΟΤΕ ήταν η αρχή των σταθερών...
Παράθεση

androuts (Andreas)

Νεοφερμένος

Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O androuts έχει σαν username το androuts έγραψε: στις 23:17, 31-08-09:

Εγώ, βασικά, επειδή έχω κολλητούς σε διάφορες εταιρίες, έχω 3 Sim
Μία Vodafone CU, μία Cosmote WUP και μία Vodafone A La Carte.
Το βασικό μου νούμερο, όπου όλοι επικοινωνούν μαζί μου είναι Vodafone CU (ήταν στο vodafone a la carte και το μετέτρεψα). Έχω πάρει και ένα πακέτο που δεν έχει χρέωση [ήταν μόνο Φεβρουάριο-Μάρτιο για ενεργοποιήσεις) και έχει 1000smsmms+1000callsvideocalls+30mb πρόσβαση internet.
Επιπλέον, το δίκτυο της Vodafone με καλύπτει παντού
Και...ένα μικρό tip για τους συχνούς αποστολείς sms. Κανονικά, η χρέωση, στο vodafone cu, για τα μηνύματα είναι 0,09Ε. Αν όμως, δεν το αγοράσετε "παρθένο cu", αλλά το μετατρέψετε από a la cart σε cu η χρέωση των μηνυμάτων γίνεται 0,05 . Αυτό που λέω ισχύει και δεν είναι ράδιο αρβύλα. Το έχω κάνει και εγώ αλλά και μου το έχει επιβεβαιώσει "άτομο" στη vodafone
1
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 16:09, 04-10-09:

WIND γιατί με συμφέρει καλύτερα ως προς τις χρεώσεις σε συγκεκριμένα άτομα αλλά ως και προς 3ους
Παράθεση

webdeveloper

Νεοφερμένος

Ο webdeveloper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O webdeveloper έγραψε: στις 15:00, 15-10-09:

Για μένα πρωτεύον ρόλο είναι ανάλογα τις ανάγκες του καταναλωτή.
Αν θέλεις να στέλνεις μόνο μηνύματα το καλύτερο δίκτυο είναι η Q-telecom με τιμές πραγματικά αρκετά συμφέρουσες.
Μετά αν θέλεις να μιλάς πολύ υπάρχουν τα πακέτα ομιλίας που έχουν πλέον όλες οι εταιρείες.
Έχω φτάσει μέχρι στιγμής στην Wind με Vodafone να μην έχω δοκιμάσει ποτέ και ούτε θέλω και Cosmote αρκετά ακριβά τα πάγια σε περίπτωση σύνδεσης.
Παράθεση

DragonGuard

Νεοφερμένος

Ο DragonGuard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O DragonGuard Νίκος έγραψε: στις 17:34, 26-10-09:

What s Up γιατί έχει τα καλύτερα πακέτα
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,771 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 11:49, 27-10-09:

Εγώ έχω εδώ και χρόνια cu, μου το είχε μάθει η ξαδέλφη μου και μιλούσαμε υπερβολικά. Τότε (πριν 4-5 χρόνια) η cu ήταν η πρώτη που έδωσε χρόνο ομολίας και μηνύματα με 5 ευρώ, και τώρα μάθαν κι όλοι οι υπόλοιποι πφφ.

Αυτή τη στιγμή με μια ανανέωση οποιουδήποτε ποσού μέσα σε ένα μήνα έχεις τον επόμενο 1000 λεπτά ομιλίας και 1000 μηνύματα προς cu δωρεάν. Δε θα το πιστέψετε, αλλά τα 1000 λεπτά ομιλίας το μήνα δε μου φτάνουν
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 28-10-09 στις 07:49. Αιτία: Split
1
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,000 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 16:22, 18-04-10:

WIND, γιατί θεωρώ ότι είναι η πιο γενναιόδωρη εταιρία κινητής τηλεφωνίας.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,870 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 20:13, 26-07-10:

Λοιπόν λοιπόν, επειδή τα' χω πάρει απίστευτα, και δε ξέρω πού να το γράψω το γράφω εδώ, μπας και ξέρει κανείς..!

Έχω vodafone cu, καρτοκινητό πάντα. Σήμερα μετά από δύο μήνες, αποφάσισα να αγοράσω το πακέτο με τα 120mb internet για το κινητό.
Ωραία; Πολύ ωραία.
Παίρνω το 1286 πατάω 2, και ύστερα το 4, για επιβεβαίωση της αγοράς ξαναπατάω 1, και εκεί που λέω "ούφ επιτέλους τελείωσε να μιλάει" ακούω το κουλό "Tο αίτημά σας δε μπορεί να πραγτατοποιηθεί, διότι η υπηρεσία απευθήνεται μόνο σε συνδομητές cu."

Οκ, λέω, κάποιο λάθος θα έγινε. Ξαναπροσπαθώ, και πάλι το ίδιο. Ε τι στο διάλο;
Μετά έψαχνα ένα σχετικό sms που μου΄χαν στείλει για το πακέτο αυτό, και στέλνω sms για ενεργοποίηση του πακέτου. Περίμενω, και μετά από 20 δευτερόλεπτα έρχεται μήνυμα που λέει ότι η υπηρεσία μπορεί να πραγματοποιηθεί, αυτή τη φορά, μόνο από πελάτες ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ.

Είναι δυνατόν να έχω σίγιου και καρτοκινητή και να μου λέει τα παραπάνω;
Ο Χριστός και η Παναγία. Θα μας τρελάνουν τελείως. -.-

δεν περιμένω απάντηση, απλά έπρεπε να το βγάλω από μέσα μου.
Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 714 μηνύματα.

O giannis4ever έγραψε: στις 16:59, 27-07-10:

Στην εξυπηρέτηση πελατών μάλλον θα ξεμπερδέψεις.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • [Android] Εφαρμογές κινητής τηλεφωνίας - Από Bill
      Το θέμα έχει λάβει 45 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-08-14 στις 17:26.
    • Τα νέα των δικτύων κινητής τηλεφωνίας - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 125 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-07-14 στις 14:24.
    • Τέλη κινητής τηλεφωνίας - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-07-13 στις 01:16.
    • Εταιρία κινητής τηλεφωνίας; - Από Nana
      Το θέμα έχει λάβει 31 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-09-11 στις 00:12.
    • Εκθέσεις κινητής τηλεφωνίας - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-03-06 στις 13:56.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα