Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,956 μηνύματα σε 79,002 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 163 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια εταιρεία κινητής τηλεφωνίας έχει την καλύτερη προσφορά;

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 02:09, 02-02-11:

Ενώ για τους άλλους είμαστε σίγουροι για το ακριβές ποσοστό; Στα βουνά είμαι και πιάνει, συμφωνώ με τον προλαλήσαντα.
Tesbah ala kheer. ^-^
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,271 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 02:11, 02-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από yozerehs
Σφάλλεις στο γεγονός ότι η Wind δεν αναφέρει πουθενά ότι έχει πληθυσμιακή κάλυψη 99,8%. Στο site της ''πάνω από 99%'' λέει και από εκεί και πέρα μυρίζεις τα νύχια σου για να μάθεις το ακριβές ποσοστό.
Έχει σημασία αν είναι 99,1 ή 99,9;;;; Άλλωστε πόσο ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα αυτά τα ποσοστά; (ρητορική είναι η ερώτηση! )

Από σήμα πάντως ψηφίζω Cosmote. Ειδικά σε ορεινά μέρη, είναι η μοναδική που πιάνει.
I don't think so! Θα διαφωνήσω οριζοντίως, καθέτως και διαγωνίως μη σου πω!

Κατά τη γνώμη μου, όσον αφορά το σήμα, η Cosmote είναι η χειρότερη από όλες! Κι αυτό όχι μόνο γιατί για να πιάσουμε σήμα στην Μάνη με την Cosmote πρέπει να ανέβουμε στην ταράτσα, να στεκόμαστε σε συγκεκριμένο πλακάκι, να έχουμε την ιδανική κλίση σώματος και να μιλάμε με το max volume που πιάνει η φωνή μας (οκ, πες χωριό είναι αυτό δεν είναι κι εύκολο να πιάσεις σήμα!) Αμ, η Cosmote δεν πιάνει ούτε μέσα στο σπίτι στο κέντρο του Πειραιά... Για να καταφέρεις να κάνεις μια ολόκληρη κλήση πρέπει να δοκιμάσεις 2-3 φορές...

Αντίθετα με την Vodafone που είχα προηγουμένως, δεν είχα ποτέ το παραμικρό πρόβλημα με το σήμα κι όσον αφορά για το χωριό... Εγώ μιλούσα ξαπλωμένη στο κρεβατάκι μου τη στιγμή που οι υπόλοιποι ξελαρυγγιάζονταν στην ταράτσα! Much better, uh?
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 02:29, 02-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από Myrtle
Έχει σημασία αν είναι 99,1 ή 99,9;;;; Άλλωστε πόσο ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα αυτά τα ποσοστά; (ρητορική είναι η ερώτηση! )

Κατά τη γνώμη μου, όσον αφορά το σήμα, η Cosmote είναι η χειρότερη από όλες! Κι αυτό όχι μόνο γιατί για να πιάσουμε σήμα στην Μάνη με την Cosmote πρέπει να ανέβουμε στην ταράτσα, να στεκόμαστε σε συγκεκριμένο πλακάκι, να έχουμε την ιδανική κλίση σώματος και να μιλάμε με το max volume που πιάνει η φωνή μας (οκ, πες χωριό είναι αυτό δεν είναι κι εύκολο να πιάσεις σήμα!) Αμ, η Cosmote δεν πιάνει ούτε μέσα στο σπίτι στο κέντρο του Πειραιά... Για να καταφέρεις να κάνεις μια ολόκληρη κλήση πρέπει να δοκιμάσεις 2-3 φορές...

Αντίθετα με την Vodafone που είχα προηγουμένως, δεν είχα ποτέ το παραμικρό πρόβλημα με το σήμα κι όσον αφορά για το χωριό... Εγώ μιλούσα ξαπλωμένη στο κρεβατάκι μου τη στιγμή που οι υπόλοιποι ξελαρυγγιάζονταν στην ταράτσα! Much better, uh?
εγω στη μανη με τη βονταφον επιανα μονο στο παραθυρο της κουζινας που εβλεπε προς καλαματα!
αντιθετα με την κοσμοτε μιλουσα και μεσα στην καμαρα με τους πολυ χοντρους πετρινους τοιχους που ξερεις πως εχουν τα μανιατικα σπιτια! η γουιντ παντως πιανει οπουδηποτε εχω δοκιμασει στη μανη!
η βονταφον δεν ειχε σημα στο σπιτι μου στη λαρισα ειδικα στο κρεβατι μου! η κοσμοτε εχει αλλα δεν εχει στο σπιτι του φιλου μου (στην αθηνα!!!) και εχει τυχει να μας πεταξει και για αρκετα λεπτα να μην μπορουμε να καλεσουμε ο ενας τον αλλον!
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,002 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 02:30, 02-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Ενώ για τους άλλους είμαστε σίγουροι για το ακριβές ποσοστό; Στα βουνά είμαι και πιάνει, συμφωνώ με τον προλαλήσαντα.
Tesbah ala kheer. ^-^
Τυπικά ναι (99,8%), αλλά το αν αυτό το ποσοστό ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα δεν ξέρω.
Αρχική Δημοσίευση από Myrtle

Στη Μάνη είναι το χωριό (Λαγκάδα) της κοπέλας του αδερφού μου και πιάνει μόνο η Cosmote!
Wind και Vodafone ανύπαρκτες...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 02-02-11 στις 02:41.
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 02:33, 02-02-11:

Στη Μάνη είναι το χωριό (Λαγκάδα) της κοπέλας του αδερφού μου και πιάνει μόνο η Cosmote!
Λαγκαδααααα!!! καπου εκει κοντα ειμαι και εγω! ♥
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,271 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 02:36, 02-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
εγω στη μανη με τη βονταφον επιανα μονο στο παραθυρο της κουζινας που εβλεπε προς καλαματα!
αντιθετα με την κοσμοτε μιλουσα και μεσα στην καμαρα με τους πολυ χοντρους πετρινους τοιχους που ξερεις πως εχουν τα μανιατικα σπιτια! η γουιντ παντως πιανει οπουδηποτε εχω δοκιμασει στη μανη!
Στη Μάνη είναι το χωριό (Λαγκάδα) της κοπέλας του αδερφού μου και πιάνει μόνο η Cosmote! Wind και Vodafone ανύπαρκτες...
Τι να πω; Μπορεί το δικό μου το χωριό να είναι η εξαίρεση... Είναι και πολύ χαμηλά βέβαια (κοντά στο ακρωτήριο Ταίναρο) οπότε εκεί μπορεί η Cosmote να μην έχει κάλυψη... Wind δεν έχω δοκιμάσει ποτέ είναι η αλήθεια οπότε δεν ξέρω, αλλά ο θείος μου που μένει μόνιμα στην Μάνη την υποστηρίζει φανατικά και λέει ότι είναι η μόνη σύνδεση που κάνει για αυτά τα μέρη... Ίσως να ξέρει κάτι παραπάνω....
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια