Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,984 μέλη και 2,479,068 μηνύματα σε 78,960 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 299 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι μηχανάκι θα παίρνατε;

Ποιο μηχανάκι θα παίρνατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 26)
Italjet Dragster
3
11,54%
Piaggio Liberty
0
0%
Gillera Runer
3
11,54%
Μπομπο (οποιοδήποτε)
2
7,69%
Παπί (οποιοδήποτε)
8
30,77%
Piagio Zip
1
3,85%
Peugeoth 206WRC
2
7,69%
Adress
0
0%
Άλλο
7
26,92%

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 483 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε: στις 20:01, 01-02-06:

στην άλλη ζωή που θα γεννηθώ ποιό ψηλή θέλω να οδηγώ μια Africa twin ή μια super tenere ή ένα TDM...(λέμε τώρα....)
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 606 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 21:35, 01-02-06:

Ειμαι κατα της μηχανης ποσο μαλιστα των παπιων.Στις συγχρονες μεγαλουπολεις υπαρχει μεγαλος κινδυνος.Τωρα αν μου λεγανε οτι μου δεινουν παπι μονο στο χωριο μου θα το καβαλουσα.Μην ξεχναμε οτι τα παπια κλοτσανε + την σημαντικα μειωμενη προσφυση που εχουν.
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 600 μηνύματα.

O Covenant έγραψε: στις 00:38, 02-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil
Ειμαι κατα της μηχανης ποσο μαλιστα των παπιων.Στις συγχρονες μεγαλουπολεις υπαρχει μεγαλος κινδυνος.Τωρα αν μου λεγανε οτι μου δεινουν παπι μονο στο χωριο μου θα το καβαλουσα.Μην ξεχναμε οτι τα παπια κλοτσανε + την σημαντικα μειωμενη προσφυση που εχουν.
Εδώ είσαι λάθος καθώς λόγω της μεγαλύτερης διαμέτρου (17-18") των τροχών προσφέρουν καλύτερη πρόσφυση σε κλίσεις από ότι τα σκουτεράκια με τις 10-13" ρόδες.

Έχεις δει ποτέ καμιά μηχανή με μικρή διάμετρο ελαστικών;Δεν νομίζω

Επίσης η πρόσφυση εξαρτάται από το είδος και την ποιότητα των ελαστικών αλλά αυτό είναι άλλο θέμα
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 606 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 12:44, 02-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Covenant
Εδώ είσαι λάθος καθώς λόγω της μεγαλύτερης διαμέτρου (17-18") των τροχών προσφέρουν καλύτερη πρόσφυση σε κλίσεις από ότι τα σκουτεράκια με τις 10-13" ρόδες.

Έχεις δει ποτέ καμιά μηχανή με μικρή διάμετρο ελαστικών;Δεν νομίζω

Επίσης η πρόσφυση εξαρτάται από το είδος και την ποιότητα των ελαστικών αλλά αυτό είναι άλλο θέμα
Σωστα ολα αυτα αλλα και παλι τα μηχανακια ειναι επικινδυνα.Δεν εκανα αναλυση του συστηματος παπακι-scooter
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:38, 29-07-06:

πήρα πριν μια εβδομάδα το Gilera runner 125cc
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 515 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 13:28, 31-07-06:

Εγώ πάντως θα ήθελα να πάρω μια vespa!! Φοβερό design!
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 413 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 16:33, 31-07-06:

Εγώ θέλω ένα ημιαυτόματο μηχανάκι, δεν ξέρω πως λέγεται αλλά θέλω να είναι τουλάχιστον 90cc οπότε το ξεχνάω το μηχανάκι στα 16 (Μήπως να γράψω τους βρωμονόμους και να πάρω καμιά harley στα 16; )
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 16:37, 31-07-06:

Θα ήθελα ...., βασικά δεν θα ήθελα μηχανάκι ,προτιμώ 100 φορές τα αυτοκίνητα όπου ο κίνδυνος σωματικών βλάβεων απο σύγκρουση είναι πολύ πιο μικρός!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:11, 01-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space
Εγώ θέλω ένα ημιαυτόματο μηχανάκι, δεν ξέρω πως λέγεται αλλά θέλω να είναι τουλάχιστον 90cc οπότε το ξεχνάω το μηχανάκι στα 16 (Μήπως να γράψω τους βρωμονόμους και να πάρω καμιά harley στα 16; )
μπορείς με υπογραφή του κηδεμόνα στην αστυνομία να βγάλεις δίπλωμα για 50 και αν πάρεις ένα 50 και στα 18 βγάζεις δίπλωμα και παίρνεις μεγαλύτερη
Παράθεση

Troll

Δραστήριο Μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 233 μηνύματα.

O Troll έγραψε: στις 09:24, 02-08-06:

Θα μου άρεσε να έχω ένα παπάκι. (οτιδήποτε) Δεν μου αρέσουν ιδιαίτερα τα μηχανάκια αλλά όσοι λατρεύουν τις μηχανές σα και εμένα είναι αναγκαίο να πάρουν ένα για <<προπόνηση>> πρίν ανέβουν κατηγορία. Το ονειρό μου είναι να αποκτήσω κάποτε μια Yamaha R-6. Δεύτερη επιλογή η Kawasaki η 600άρα. Δεν είμαι φάν των μεγάλων ταχυτήτων καθώς η ασφάλεια των μηχανών είναι μηδαμινή απέναντι σε αυτή του αυτοκινήτου. Παρόλα αυτά μου αρέσουν πολύ οι μηχανές και θα ήθελα μια.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:05, 04-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από Troll
Θα μου άρεσε να έχω ένα παπάκι. (οτιδήποτε) Δεν μου αρέσουν ιδιαίτερα τα μηχανάκια αλλά όσοι λατρεύουν τις μηχανές σα και εμένα είναι αναγκαίο να πάρουν ένα για <<προπόνηση>> πρίν ανέβουν κατηγορία. Το ονειρό μου είναι να αποκτήσω κάποτε μια Yamaha R-6. Δεύτερη επιλογή η Kawasaki η 600άρα. Δεν είμαι φάν των μεγάλων ταχυτήτων καθώς η ασφάλεια των μηχανών είναι μηδαμινή απέναντι σε αυτή του αυτοκινήτου. Παρόλα αυτά μου αρέσουν πολύ οι μηχανές και θα ήθελα μια.

ωραία γούστα έχεις
Παράθεση

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Lost_Prophet έγραψε: στις 22:09, 07-02-10:

Ducati Hypermotard 796!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 839 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε: στις 22:23, 07-02-10:

Όταν μεγαλώσω βέβαια!
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 23:12, 07-02-10:

Βέσπα!Βέσπα!Και πάλι Βέσπα!!!!
1
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 21:00, 11-02-10:

1
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 04:16, 19-05-12:

Προσωπικά, αν ποτέ καβαλούσα μηχανή, αυτή θα ήταν μια μαύρη 1000άρα bmw

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 02:30, 20-05-12:

Σε αυτην την εποχη απογνωσης, δικυκλο με ταχυτες και αν των 150κυβικων να ναι, και οτι να ναι...!
Λιγα φραγκα για την αγορα να βρεθουν μονο!

(και μην ξεχναμε, στο γκαραζ γινονται θαυματα! Μερακι και ορεξη για πειραματισμο ναεχουμε!)
Παράθεση

Siafa

Νεοφερμένος

H Siafa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Siafa έγραψε: στις 19:06, 23-05-12:

Vespa struzzo ή rally 180
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια