Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,975 μέλη και 2,478,726 μηνύματα σε 78,947 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 486 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Συνδέεστε συναισθηματικά με τα αντικείμενα;

Roxim ({Fucking Dreamer})

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H Roxim Be young,wild and free έγραψε: στις 23:07, 09-10-12:

Δεν θα έλεγα ότι δένομαι ιδιαιτέρα :/
το μονό πράγμα που κρατάω είναι βιβλία (εξωσχολικά)
δεν μου πάει η καρδιά να τα πετάξω ή να τα καταχωνιάσω σε καμία αποθήκη ή
κάτι τέτοιο, το αποτέλεσμα πάντως είναι ότι οποίος μπαίνει στο
δωμάτιο μου να βλέπει σχεδόν σε κάθε γωνία βιβλία (ράφια, συρτάρια κ.λ.)
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

TheStranger (Νίκος)

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O TheStranger έγραψε: στις 09:28, 10-10-12:

Κατα τη γνώμη μου δεν πρέπει να δενόμαστε με άψυχα αντικείμενα αλλα είμαι κι εγώ θυμα αυτου του ''δεσίματος''.
Βέβαια ο λόγος που κατα τη γνωμη μου κρατάμε καποια πράγματα έιναι γιατι όταν θα έρθουν 'ασχημες μέρες θα τα κοιτάμε και θα ξέρουμε οτι κάποτε περνάγαμε 'ομορφα και ίσως ολο αυτο μας δώσει δύναμη για να συνεχίσουμε προσπαθώντας να βελτιώσουμε τη ζωή μας.

Υ.Γ οι αναμνήσεις δεν πεθαίνουν ποτέ,ακομα και αν ξεφορτωθουμε όλα μας τα παλιά πράγματα
Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε: στις 11:46, 10-10-12:

Ε όχι με όλα...αλλά σίγουρα υπάρχουν αντικείμενα που δεν θα'θελα να χάσω...συγκεκριμένο ας πούμε ένα στυλό, που αν και δεν γράφει εδώ και έξι μήνες, δε φεύγει ποτέ απ' την τσάντα μου
Παράθεση

άντζυ

Πολύ δραστήριο μέλος

H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 471 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε: στις 15:06, 10-10-12:

έχω έρωτα με τα παπούτσια μου...! δεν τα δανίζω σε κανέναν..!
Επίσης έχω κρατήσει ένα μποξεράκι,ένα φούτερ και ένα πουκάμισο του πρώην μου...είναι κακό...??
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 15:48, 10-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από άντζυ
έχω έρωτα με τα παπούτσια μου...! δεν τα δανίζω σε κανέναν..!
Επίσης έχω κρατήσει ένα μποξεράκι,ένα φούτερ και ένα πουκάμισο του πρώην μου...είναι κακό...??

Και πολύ καλά κάνεις! (για τα παπούτσια)

Τώρα για την ex-wardrobe, είσαι σίγουρη ότι δεν σε εμποδίζει να αισθάνεσαι ελεύθερη και να κοιτάξεις μπροστά? (αν αυτό θέλεις εσύ φυσικά...)
Παράθεση

άντζυ

Πολύ δραστήριο μέλος

H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 471 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε: στις 11:34, 11-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από DreamsRevenge
Και πολύ καλά κάνεις! (για τα παπούτσια)

Τώρα για την ex-wardrobe, είσαι σίγουρη ότι δεν σε εμποδίζει να αισθάνεσαι ελεύθερη και να κοιτάξεις μπροστά? (αν αυτό θέλεις εσύ φυσικά...)
Έχει περάσει πάρα μα πάρα πολύς καιρός απ'όταν χωρίσαμε οπότε έχω ήδη κοιτάξει μπροστά..!! Απλά θέλω να τα έχω γιατι είμασταν πάνω από 1 χρόνο μαζί και είχαμε περάσει πολύ όμορφα μαζί..! (άσε που τα φοράω κιόλας..!)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια