Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,956 μηνύματα σε 79,001 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 166 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιες κονσόλες έχετε;

Ποιες κονσόλες έχετε;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 85)
Playstation 2
31
36,47%
Xbox
9
10,59%
Gamecube
2
2,35%
Playstation Portable (PSP)
23
27,06%
Nintendo DS
14
16,47%
Προτιμώ να παίζω παιχνίδια στον Υπολογιστή
42
49,41%
Wii
7
8,24%
Playstation 3
19
22,35%
Άλλη (πες μας ποιά)!
7
8,24%
Xbox360
6
7,06%

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,190 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε: στις 18:45, 16-09-11:

PS1,PS3,PSP, game boy, game boy color, game boy advance, game boy advance SP, XBOX. Για πιθανές απορίες μαζεύαμε λεφτά με τον αδερφό μου και τσουπ μαζεύτηκαν όλα αυτά κι έγινε χαμός. Επίσης ο πατέρας μου κάπου σε μια σάπια κούτα έχει Atari. Απορώ πώς δεν χρειάστηκε να φορέσω γυαλιά και γιατί έχω ακόμα αντίχειρες μετά από άπειρο κάψιμο.

Α ναι και nintendo DS το πρώτο που βγήκε.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 19:51, 16-09-11:

PC μόνο μιας και ξεκίνησα μόλις πέρυσι το gaming..
Ελπίζω μετά τις Πανελλήνιες να πάρω ένα xbox..
Παράθεση

talismans

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O talismans έγραψε: στις 19:54, 16-09-11:

PS3 Αλλά το έχω χρησιμοποιήσει ελάχιστα
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 20:06, 16-09-11:

Συγκίνηση. Το game boy το πρώτο που είχε 3 εκ πάχος, αρχές 90, όταν μπορούσες να παίξεις μόνο τετρις και μαριο. Μέτα απο λίγο καιρό βέβαια δεν μπορούσες να παίξεις ουτε αυτά γιατί γέμιζαν φτυσιές οι κασέτες.

Και το game boy color καμποσα χρονια πιο μετα.
1
Παράθεση

Ragnarok

Νεοφερμένος

Ο Ragnarok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Ragnarok έγραψε: στις 20:00, 04-10-11:

Εγώ ασχολούμαι με παιχνίδια στο PC,καθώς κόλησα το μικρόβιο από τον πατέρα μου και αν και έχω ενα PS,όταν βγήκε το 2 το γύρισα ξανά στο PC και έμεινα εκεί....
1
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,315 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 14:41, 06-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
H amiga γιατι δεν ειναι στην λιστα;
Δεν ήταν κονσόλα, ήταν full fledged υπολογιστής που μάλιστα στην εποχή του ήταν πολυ διαδεδομένος για "σοβαρές δουλειές" ειδικά ο,τι είχε να κάνει με γραφικά και ήχο. Το γεγονός οτι επαιζες και παιχνίδια εκεί ήταν έξτρα. Άρα η επιλογή που ψάχνεις είναι "Προτιμώ να παίζω παιχνίδια στον Υπολογιστή"
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 15:20, 06-10-11:

χαιρομαι που ειναι τοσοι pcαδες εδω μεσα..
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:38, 06-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από gademis
Δεν ήταν κονσόλα, ήταν full fledged υπολογιστής που μάλιστα στην εποχή του ήταν πολυ διαδεδομένος για "σοβαρές δουλειές" ειδικά ο,τι είχε να κάνει με γραφικά και ήχο. Το γεγονός οτι επαιζες και παιχνίδια εκεί ήταν έξτρα. Άρα η επιλογή που ψάχνεις είναι "Προτιμώ να παίζω παιχνίδια στον Υπολογιστή"
Οταν ομως εισαι παιδακι και ξερεις οτι ειτε θα παιξεις με την amiga του ξαδερφου η με το snes του ξαδερφου το θεωρεις κονσολα για μια ζωη!
Παράθεση

Lonely_Rider (Παναγής)

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Lonely_Rider Rest in pieces... :D έγραψε: στις 01:53, 23-01-12:

Εγώ έχω όλες τις κονσόλες της Sony από το Playstation1 μέχρι και το 3... Επίσης παίζω πολύ στο PC...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 23-01-12 στις 02:41. Αιτία: Προσαρμογή στους όρους χρήσης
Παράθεση

loco13 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O loco13 έγραψε: στις 23:15, 03-05-12:

εγώ παιδιά πιστός στο play 2 ή 3 δεν έχει καμιά σημασίααα!!!
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 10:36, 17-01-15:

PS2, PSP, nintedo ds (πλέον δεν αντέχει ούτε μια ώρα, το ίδιο και το psp) nintedo wii
Παράθεση

foteino

Νεοφερμένος

Ο foteino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 49 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O foteino έγραψε: στις 16:00, 17-01-15:

Έχω το Xbox 360 και μπορώ να πω ότι είναι μια χαρά κονσόλα
Παράθεση

Simos_Moss (Σίμος)

Νεοφερμένος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αθλητής . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O Simos_Moss έγραψε: στις 12:38, 26-04-15:

Εγώ είχα PS2, μετά PS3, αλλά το αντάλλαξα για να πάρω PS4, αυτή θα είναι και η τελευταία μου κονσόλα,
μιας και δυσκολεύουν πολύ τα οικονομικά και δεν συμφέρει κάθε 6 χρόνια να κάνεις αγορά νέα κονσόλα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια