Όταν αργεί να απαντήσει στο μήνυμα...

RiSe

Νεοφερμένος

Ο RiSe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
so what's the point?
ο sαδοmαζοχισμοs
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 545651

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορεί και να πηγαίνει, εξαρτάται πως το βλέπει κανείς :P

οντως....αναλογα το πως το βλεπει ο αλλος..... :P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RiSe

Νεοφερμένος

Ο RiSe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Χαίρομαι που δεν άργησες πολύ να απαντήσεις στο μήνυμα μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Η νέα μόδα είναι το "Διαβάστηκε" κυρίως από τις κοπέλες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πωπωω ποσα χρονια με γυρισες πισω!!
Θυμαμαι ναι, με πειραζε κι εμενα πολυ αν δε μου απαντουσε αυτος που με ενδιεφερε, εχεο τυχει να στειλω το γιατι δεν απαντας; Εχει τυχει να περιμενω κιΟλας οπως κανεις κι εσυ, βασικα κι εγω εχει τυχει να μην απανταω κ να μου λεν γιατι δν απαντας κι εγω αλλοτε το κανα κατα λαθος αλλοτε επιτηδες!
Παλιες εποχες! Ευτυχως δεν εχω πια τετοιες ανησυχιες!
Ωστοσο ενα ειναι σιγουρο πως οσο μεγαλωνεις τοσο δε σαπασχολουν αυτα
Συμβουλευτικα: ασε τον αντρα να σε ψαχνει, μην ψαχνεις εσυ εκεινον!;) ειναι μαζοχες, φτιαχνονται οταν κυνηγανε, ειναι το ενστικτο τους τετοιο που τους βγαινΕι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Κι επειδή δεν είμαι από τις κοπέλες που θα αρχίσουν να στέλνουν τα απανωτά μηνύματα τύπου"γιατί δεν απαντάς;" και "δεν μ'αγαπάς πια","έχει γίνει κάτι;" κάθομαι και σκάω μέχρι να αξιωθεί να δώσει ένα σημάδι ζωής!:P

Από το να στέλνεις μηνύματα τέτοιου τύπου στείλε κάποιο του στύλ : Είμαι στην καφετέρια κι από απέναντι μου κάνει καμάκι ένας πολύ ωραίος τύπος, να του μιλήσω κι εγώ ή θα με περάσει για εύκολη... ; Μόλις το δει θα απαντήσει σχετικά γρήγορα πιστεύω.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συμβουλευτικα: ασε τον αντρα να σε ψαχνει, μην ψαχνεις εσυ εκεινον!;)

Καλά,μην χαθείς κιόλας γιατί με το φτύσιμο δεν κολλάνε όλοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Καλά,μην χαθείς κιόλας γιατί με το φτύσιμο δεν κολλάνε όλοι...

Kαι εγω πιστευω οτι ισχυει αυτο. Γενικα δεν μ'αρεσουν τα στερεοτυπα,ουτε αυτα που λένε οτι ο αντρας ειναι κυνηγος και θελει φτυσιμο (το πολυ πολυ να σταματησει να ασχολειται) ουτε οτι η γυναικα θελει φτυσιμο και οτι πρέπει να την κάνεις να ζηλέψει (και αυτή θα βαρεθεί να ασχολείται και θα σε στειλει στο καλο :P ). Καλύτερα να μην βάζουμε στη μέση τον εγωισμό μας και κάνουμε τα πραγματα πολυπλοκα χωρις λογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 545651

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαίρομαι που δεν άργησες πολύ να απαντήσεις στο μήνυμα μου :P

πωωωωω ειμαι πραγματικα on topic !!!! χαχαχαχαχαχα:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

einhell

Νεοφερμένος

Ο einhell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
χαχαχα και οταν μπαινεις και βλεπεις ειδοπιιση στα μηνηματα κανεις προσευχες :p
και οταν εισαι σε μερος με κοσμο εννω ειπες οτι δεν θα βγεις και χτυπαει το κινητο για 15φορα,κοιτας ολο το μαγαζι μην ειναι καπου κρυμενη και μετα το αφηνεις να χτυπαει
Για στάσου ρε φίλε, σχέση έχεις εσύ ή σε κυνηγάει η μάγισσα φρικαντέλα? :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Καλά,μην χαθείς κιόλας γιατί με το φτύσιμο δεν κολλάνε όλοι...

Ναι βεβαια, μονο το 99%. :D
Μωρε κολλανε... Οι πιο πολλοι κολλανε με το φτυσιμο αντρες γυναικες! Ε καλα δε λεμε το συνεχομενο φτυσιμο εκει που πια θα ξενερωσεις τον αλλο! Μιλαμε για το χαριτωμενο παιχνιδιαρικο φτυσιμο. ;)Κι αν μου πεις οτι εσυ με αυτο δεν εχεις ποτε ποτε ποτε κολλησει ε τοτε ή ψεμματα θα πεις ή θα εισαι παρα πολυ εγωιστης(αναφερθηκε νομιζω αλλα αλλιως τον εννοουσε η μεθεξυς)
Ε καλα βρε Μεθεξυς, το να παιξουμε και λιγακι δε σημαινει πως ειμαστε εγωιστριες!
Εκτος αν εσυ δεν κουνας ποτε την ουριτσα σου σκερτσωζικα :P σε εναν ανδρα που σε ενδιαφερει, μπορει να το θεωρεις ασχημο ή δν ξερω πως αλλιως.
Αλλα βρε παιδια λιγο παιχνιδακι στη σχεση κανει καλο! Πολυ καλο θα ελεγα! Η πολλη σοβαροτητα ειναι και βαρετη απο ενα σημειο κι επειτα! Απαντηστε, δε λεω! Καποιεσ φορεσ αμεσωσ! Αμα δεν κρατιεστε! :P αλλα και ναργησετε καμμια φορα λιγακι τον κρατατε τον αλλο σε αγωνια, περισσοτερες εξαψεις, ειναι ενα γλυκο αγχος, ανυπομονησια και τα παθη εντεινονται...

Αυτη ειναι η αποψη μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

einhell

Νεοφερμένος

Ο einhell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
το φτυσιμο το συνεχομενο φτυσιμο το χαριτωμενο παιχνιδιαρικο φτυσιμο.
Μη φτύνετε τόσο πολύ βρε κορίτσια, μπορεί να σας...χρειαστεί (το σάλιο) :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι βεβαια, μονο το 99%. :D
Μωρε κολλανε... Οι πιο πολλοι κολλανε με το φτυσιμο αντρες γυναικες! Ε καλα δε λεμε το συνεχομενο φτυσιμο εκει που πια θα ξενερωσεις τον αλλο! Μιλαμε για το χαριτωμενο παιχνιδιαρικο φτυσιμο. ;)Κι αν μου πεις οτι εσυ με αυτο δεν εχεις ποτε ποτε ποτε κολλησει ε τοτε ή ψεμματα θα πεις ή θα εισαι παρα πολυ εγωιστης(αναφερθηκε νομιζω αλλα αλλιως τον εννοουσε η μεθεξυς)
Ε καλα βρε Μεθεξυς, το να παιξουμε και λιγακι δε σημαινει πως ειμαστε εγωιστριες!
Εκτος αν εσυ δεν κουνας ποτε την ουριτσα σου σκερτσωζικα :P σε εναν ανδρα που σε ενδιαφερει, μπορει να το θεωρεις ασχημο ή δν ξερω πως αλλιως.
Αλλα βρε παιδια λιγο παιχνιδακι στη σχεση κανει καλο! Πολυ καλο θα ελεγα! Η πολλη σοβαροτητα ειναι και βαρετη απο ενα σημειο κι επειτα! Απαντηστε, δε λεω! Καποιεσ φορεσ αμεσωσ! Αμα δεν κρατιεστε! :P αλλα και ναργησετε καμμια φορα λιγακι τον κρατατε τον αλλο σε αγωνια, περισσοτερες εξαψεις, ειναι ενα γλυκο αγχος, ανυπομονησια και τα παθη εντεινονται...

Αυτη ειναι η αποψη μου:)

Για μένα προσωπικά,το φτύσιμο δεν θα με κάνει να κολλήσω περισσότερο. Με άλλα λόγια, αν έχω κολλήσει με μια κοπέλα το να με φτύνει δεν θα με κάνει να κολλήσω περισσότερο.
Δεν έχει τύχει να μου αρέσει απλά μια κοπέλα και αφού με φτύσει για καμιά βδομάδα(δεν απαντά στο τηλέφωνο π.χ) εγώ να πέσω στα πατώματα.. 'Η να μην ενδιαφέρομαι αλλά αφού με φτύσει να αρχίσω να την κυνηγάω :hypno:

Σχετικά με το bold,εγωισμό θα έδειχνε το αντίθετο. Το γεγονός δηλ. να κολλήσεις λόγω φτυσίματος, αφού συνήθως η σκέψη που κατευθύνει τα παντα είναι άκρως εγωιστική:''Πως και δεν με γουστάρει. Πρέπει να την κατακτήσω'' άσχετα αν νιώθεις τίποτα για την κοπέλα ή αν σου αρέσει πραγματικά.

All in all, αν γουστάρεις ποιος ο λόγος να παίζεις παιχνιδάκια? Βρείτε τα και κάντε τα παιχνιδάκια μετά ;) (το β' πρόσωπο είναι γενικό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

einhell

Νεοφερμένος

Ο einhell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Κάτι ακόμα πολύ σημαντικό, δεν φτυνουμε ποτέ κόντρα στον ανεμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Αχ αυτό το κάνω αρκετές φορές χωρίς να το παίρνω χαμπάρι γιατί συνήθως είμαι ονλάιν αλλά ασχολούμαι με κάτι άλλο εκείνη τη στιγμή. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Ειμαι ανθρωπος που δρα παντα με την λογικη και γνωριζω οτι αν δεν εχει απαντησει αμεσα μπορει να συμβαινουν οι εξης πειρπτωσεις: α. να μην ειδε το κινητο, β. να εχει δουλεια, γ. να επαθε κατι, δ. να χαλασε τ κινητο του, ε. να μην ενδιαφερεται και να με αγνοει.

στ. να μας αφορά τόσο πολύ το άλλο άτομο, να είναι τόσο σημαντικό για μας, που από σεβασμό στην σχετική αξία αυτή να μην θέλουμε να του απαντήσουμε στο πόδι και συμβατικά όπως κάνουμε με όλους τους άλλους που απαντάμε αμέσως. Γιατί δεν το καταλαβαίνουν αυτό κάποιες γυναίκες; Πόσο τιτανοϋπέρτατο άγχος μας προκαλούν οπότε αναβάλλουμε την απάντηση επί μέρες -μην πω 'βδομάδες, θα φανεί κάπως- ακριβώς επειδή είναι τόσο σημαντικές για εμάς;
Επιτέλους και ένας λογικός άνθρωπος!

Παλιες εποχες! Ευτυχως δεν εχω πια τετοιες ανησυχιες!
Ωστοσο ενα ειναι σιγουρο πως οσο μεγαλωνεις τοσο δε σαπασχολουν αυτα
Συμβουλευτικα: ασε τον αντρα να σε ψαχνει, μην ψαχνεις εσυ εκεινον!;) ειναι μαζοχες, φτιαχνονται οταν κυνηγανε, ειναι το ενστικτο τους τετοιο που τους βγαινΕι!;)

eytυχώς που δεν σκεφτόμαστε με παρωχημένα στερεότυπα δλδ :P. Οπότε αναρωτιέται κανείς ποιοί εξοργίστηκαν με την επιλογή του βάιμπερ πριν κανα χρόνο που άμα την ενεργοποιήσεις, να μην βλέπεις εσύ αν ο άλλος είναι ονλάιν και αν διάβασε το μνμ σου, αλλά να μην το βλέπει και εκείνος αντίστοιχα για εσένα. Κατεβατά τα εκτός εαυτού σχόλια στο πλέη στόουρ

Kαι εγω πιστευω οτι ισχυει αυτο. Γενικα δεν μ'αρεσουν τα στερεοτυπα,ουτε αυτα που λένε οτι ο αντρας ειναι κυνηγος και θελει φτυσιμο (το πολυ πολυ να σταματησει να ασχολειται) ουτε οτι η γυναικα θελει φτυσιμο και οτι πρέπει να την κάνεις να ζηλέψει (και αυτή θα βαρεθεί να ασχολείται και θα σε στειλει στο καλο :P ). Καλύτερα να μην βάζουμε στη μέση τον εγωισμό μας και κάνουμε τα πραγματα πολυπλοκα χωρις λογο.

+1!! Επιτέλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Όταν αργεί να απαντήσει στα μηνύματα παρακαλάω να μου απαντήσει για να αργήσω να του απαντήσω και εγω:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Εγώ νομίζω οτι αυτό το θρεντ φτιάχτηκε ταμάμ για τον @Devil
Δεν ξέρω γιατί αλλά υποψιάζομαι οτι θα έχει να μας πει ενδιαφέρουσες ιστορίες.:whistle:

Ον: Δε δέχομαι δικαιολογίες όταν περιμένω μια απάντηση κι ο άλλος δεν απαντάει επί ώρες. Οκ είναι στη δουλειά 8 ώρες και πνίιιιιιγεται στη δουλειά. Meetings επί meetings επί τηλεφωνημάτων και δε συμμαζεύεται. Ε δε θα πας στην τουαλέτα βρε αδελφέ κάποια στιγμή; Γράψε ένα ρημαδομήνυμα "σόρρυ αγάπη μου, θα σού απαντήσω λίγο αργότερα". Αλλά να απαντήσεις. Γιατί εκτός από αναπάντητες κλήσεις παντού που έλεγε η Παπαρίζου υπάρχουν και κάτι αναπάντητα μηνύματα παντού που πονάνε πολύ περισσότερο από τις αναπάντητες κλήσεις. Γιατί με το μήνυμα έχεις περάσει το ... μήνυμα και έχεις ήδη δείξει τα συναισθήματά σου. Ενώ το τηλεφώνημα είναι βουβό. -Τι με ήθελες; -Τίποτα μωρέ, κατά λάθος σε πήρα...

Κοινώς, είναι τρομερή αγένεια να σε ρωτάει ο άλλος κάτι και να μην απαντάς έστω οτι δεν μπορείς τώρα και θα απαντήσεις αργότερα. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Ε δε θα πας στην τουαλέτα βρε αδελφέ κάποια στιγμή; Γράψε ένα ρημαδομήνυμα "σόρρυ αγάπη μου, θα σού απαντήσω λίγο αργότερα". Αλλά να απαντήσεις. :pfff:

μα κουβέντες του λουτροκαμπινέ ; Μεταξύ κω@@@λόχαρτου και καζανακίου; Σε ένα άτομο τόσο σημαντικό για 'μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,958 μηνύματα.
Tι ιστοριες να πώ .... αν έχω ξεροσταλιάσει να περιμένω κάποια να μου απαντήσει σε μήνυμα;;; =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top