Πώς θα αντιδρούσατε αν κάποιος/α φλέρταρε το σύντροφό σας;

kataktiths

Νεοφερμένος

Ο kataktiths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
kat'αρχην θα ηθελα η κοπελα μου απο μονη της με το βλεμα της να κραταει σε αποσταση τετοιους τυπους...τωρα αν γινοταν κατι τετοιο κ ημουν κ μπροστα κ εβλεπα οτι οντως δεν εδινε δικαιωμα η κοπελια μου {γιατι αλλιως θα την πληρωνε κ αυτη}....ο τυπακος που θα χε κανει την κινηση απλα θα ειχε υπογραψει συμβολαιο με το νοσοκομειο, στην καλυτερη περιπτωση!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ελα ρε συ κατακτητή, τα μάτια τα έχουμε για να κοιτάμε και το στόμα σε συνδυασμό με τη γλώσσα για να μιλάμε (καλα ξερω, αυτο το τελευταιο το εχουμε και για αλλα πραγματα, αλλά καταλαβαίνετε τι θέλω να πω!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Δυστυχώς μου έχει τύχει στις αρχές της σχέσης μου να πάμε σε ένα μπαρ με το αγόρι μου και ενω αυτός πήγε να πάρει τα ποτά απο το μπαρ...ήταν μια και του κόλλησε επάνω του (μπροστα του με τον κ....ο της) και χορεύοντας τριβώταν επάνω του!
Εκείνος τραβιόταν μακρυά αλλά αυτή ... πάλι τα ίδια!

Παιδιά, δεν με αναγνώριζα πως κρατήθηκα εκείνη την στιγμη!
Ίσως γιατι δεν ήθελα να σχηματισει κακη γνωμη για εμενα!
Τώρα που το σκέφτομαι...μπουρλοτιάζω...!!!

Σιγά βρε Νίνα :D

Δεν έχεις εμπιστοσύνη στον φίλο σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σιγά βρε Νίνα :D

Δεν έχεις εμπιστοσύνη στον φίλο σου?

Μωρε, στο φίλο της έχει, στον κ@λο της άλλης δεν έχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μωρε, στο φίλο της έχει, στον κ@λο της άλλη δεν έχει!

Αυτο ειναι που λεμε "Μια φορα εμπιστευτηκα τον κ@λο μου κι αντι να κλ@σει, εχ@σε!":P:P
Ποσο μαλλον να εμπιστευτεις ξενα οπισθια ε!?!;)

Γενικα οπως ειπα αν και δεν ειμαι πολυ υπερ των "σκηνων", τα παντα εχουν ενα οριο.
Αλλο καποιος π.χ. να κοζαρει την κοπελα μου, κι αλλο καποιος να της τριβεται με τον καβαλο του, την ωρα που χορευει (μαζι μου η οχι) απο πισω.:xtipao:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Σιγά βρε Νίνα :D

Δεν έχεις εμπιστοσύνη στον φίλο σου?

Απόλυτη!!! Τώρα που είμαστε μαζι 4 χρόνια τον έχω δοκιμάσει πολλές φορές και ξέρω!
Θα μου πεις ... ''ποτε μην έχεις απόλυτη εμπιστοσύνη ούτε στον κ@λο σου''... αλλά ξέρω τον άνθρωπο και αυτό μου φτάνει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Απόλυτη!!! Τώρα που είμαστε μαζι 4 χρόνια τον έχω δοκιμάσει πολλές φορές και ξέρω!
Θα μου πεις ... ''ποτε μην έχεις απόλυτη εμπιστοσύνη ούτε στον κ@λο σου''... αλλά ξέρω τον άνθρωπο και αυτό μου φτάνει!!!
Οκ με αφορμή το πόστ σου, θέλω να πω οτι αν είναι κάποιος να κάνει "κουτσουκέλα", θα την κάνει, κι ούτε θα πάρουμε πρέφα. Είναι θέμα χαρακτήρα, κι όσο και να χτυπιόμαστε εμείς, θυμώνουμε ή οτιδήποτε, δε γλιτώνουμε το "κέρατο".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Νινα, οταν λες τον εχεις δοκιμασει, πως εννοεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εξαρταται απο το ειδος της σχεσης , το ειδος των χαρακτηρων που την απαρτιζουν, και το επιπεδο εμπιστοσυνης που εχει καλλιεργηθει.
Εννοειται οτι το να την φλερταρει καποιος, θα το εβλεπα ρομαντικά καθως παντα ειναι ωραιο οταν καποιος διαλεγει ενα φλερτ ως την τελευταια του πραξη πριν πεθανει βιαια και αποτροπαια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οκ με αφορμή το πόστ σου, θέλω να πω οτι αν είναι κάποιος να κάνει "κουτσουκέλα", θα την κάνει, κι ούτε θα πάρουμε πρέφα. Είναι θέμα χαρακτήρα, κι όσο και να χτυπιόμαστε εμείς, θυμώνουμε ή οτιδήποτε, δε γλιτώνουμε το "κέρατο".

Οχι μονο....εγω θα ελεγα καταστασεων και συγκυριων επισης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αν και οι συγκυριες δεν ειναι τελειως εξω απο την εξισωση, πιστευω οτι το βασικο ειναι ο ανθρωπος με τον οποιο εχεις να κανεις. Διοτι αν ειναι ανθρωπος που κατευθυνεται και παρασυρεται τοσο ευκολα , από τις συγκυριες, τότε άστα να πανε ! Σημαινει οτι ειναι φτερο στον ανεμο στο θεμα, και δεν εχει αφοσιωθει συναισθηματικά καπου, ή οτι τα θελει κατι τετοια και αρα δεν παρασυρθηκε και τοσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αν και οι συγκυριες δεν ειναι τελειως εξω απο την εξισωση, πιστευω οτι το βασικο ειναι ο ανθρωπος με τον οποιο εχεις να κανεις. Διοτι αν ειναι ανθρωπος που κατευθυνεται και παρασυρεται τοσο ευκολα , από τις συγκυριες, τότε άστα να πανε ! Σημαινει οτι ειναι φτερο στον ανεμο στο θεμα, και δεν εχει αφοσιωθει συναισθηματικά καπου, ή οτι τα θελει κατι τετοια και αρα δεν παρασυρθηκε και τοσο.

Εννοειται, πως αποκλειω την κατηγορια εκεινων, που το κανουν απο "χομπυ"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Οχι μονο....εγω θα ελεγα καταστασεων και συγκυριων επισης...
Δηλαδή? Μπορείς να το αναλύσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lotta

Νεοφερμένος

Η Vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Θα την έφτυνα στα μούτρα και το εννοώ.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εν προκειμενου πιστευω μας απασχολουν ατομα που δε το κανουν καθολου, γιατι στο "κερατο" λιγη σημασια εχει αν γινει λιγες ή πολλες φορες.

(μηπως παμε σιγα σιγα προς το θεμα απιστιας ; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δηλαδή? Μπορείς να το αναλύσεις?

Να σου δωσω ενα παραδειγμα για να καταλαβεις τι εννοω...
Πχ μπορει καποιος να εχει πιει τοσο πολυ, που να παραστρατησει, να το κανει μια φορα, να το μετανοιωσει και να ειναι πιο προσεχτικος απο εκει και περα....Επειδη καποιος φανηκε αδυναμος μια φορα δε σημαινει οτι εχει και το "γονιδιο της απιστιας" ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Καλά αυτό είναι πολύ εξτριμ βρε Μισέλ :D Δεν νομίζω οτι κάποιος μπορεί να "ξεδώσει" σε κάποιο άλλο άτομο, λόγω της μέθης του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πχ μπορει καποιος να εχει πιει τοσο πολυ, που να παραστρατησει, να το κανει μια φορα, να το μετανοιωσει και να ειναι πιο προσεχτικος απο εκει και περα....Επειδη καποιος φανηκε αδυναμος μια φορα δε σημαινει οτι εχει και το "γονιδιο της απιστιας" ......

Ναι σωστο αυτο. Βεβαια πρεπει να μην εχει ξαναμεθυσει για να μη το προσεχει. Και πρεπει να ναι και σχετικα μικρος για να μη ξερει ποσο σηκωνει το ποτο. Κι αν το ξερει, τοτε αν ειναι σωστος, θα προσεχει να μην βαλει τον εαυτο του σε ευαλωτη θεση, αφου δε το θελει.

Θα μου πεις, οκ, μπορει και να γινει το λαθος. Ε τοτε ομως θα ξερουμε οτι ειναι εξαιρετικη περιπτωση και θα της δωσουμε το αναλογο βαρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλά αυτό είναι πολύ εξτριμ βρε Μισέλ :D Δεν νομίζω οτι κάποιος μπορεί να "ξεδώσει" σε κάποιο άλλο άτομο, λόγω της μέθης του.

Δεν ειναι καθολου εξτριμ...γινεται....

Ενιγουει, οπως σωστα παρατηρησε και ο Lorien, εχουμε ξεφυγει απο το θεμα, και αρχισαμε τις αναλυσεις περι απιστιας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Γίνεται αλλά δεν είναι βασικός λογος για να ενδώσει κάποιος σε ένα φλέρτ. :P
Πρέπει να το έχει σκεφτεί από πρίν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top