Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,979 μέλη και 2,478,892 μηνύματα σε 78,953 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 409 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Χώρος για πάρτυ

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 21:06, 10-11-14:

...με την προϋπόθεση να ναι εντάξει για την ασφάλεια του καθενός. Και τέλος πάντων ας μην έχουνε πολλά αλλά χυμούς. ντααξ αρκετά ξενέρωτο αυτό με τους χυμούς.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Magusta

Νεοφερμένος

H Magusta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H Magusta έγραψε: στις 13:47, 31-10-16:

Καλησπέρα παιδιά! Ενδιαφέρομαι για κάποιο χώρο για παρτυ γενεθλιων στη Θεσσαλονίκη που μπορεί να φιλοξενήσει περίπου 150 άτομα...Έχετε καμία ιδέα;
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,560 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 16:46, 31-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από Magusta
Καλησπέρα παιδιά! Ενδιαφέρομαι για κάποιο χώρο για παρτυ γενεθλιων στη Θεσσαλονίκη που μπορεί να φιλοξενήσει περίπου 150 άτομα...Έχετε καμία ιδέα;
Είσαι πολύ δημοφιλής

Ή μήπως open παρτάκι;
Παράθεση

Magusta

Νεοφερμένος

H Magusta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H Magusta έγραψε: στις 00:26, 01-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Είσαι πολύ δημοφιλής

Ή μήπως open παρτάκι;
Χαχαχαχα Όχι ακριβώς!θα γίνει συνεργατικά το πάρτυ απλά θέλαμε έναν χώρο να μας φιλοξενήσει και αν γίνεται τα ποτά να είναι δικά μας
Παράθεση

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 20:53, 03-08-17:

Γιούχουυυ

Σεπτέμβριο λέμε να κάνουμε πάρτυ με μια φίλη μου για τα γενέθλια μας.
Ξέρετε τι παίζει στη Θεσσαλονίκη με χώρους και τιμές; Βαλαωρίτου έχω ακούσει ότι έχει αρκετούς.
Μαξιμουμ καμια 80αρια άτομα υπολογίζω να έχουμε.
Παράθεση

Tctb

Νεοφερμένος

Ο Tctb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Tctb έγραψε: στις 22:22, 21-11-17:

Παιδιά θέλω να κάνω ακριβώς αυτό που λένε οι παραπάνω, έχει βρεθεί κάποιος τέτοιος χώρος στην Αθήνα, κατά προτίμηση κέντρο ( ιδανικά να χωράει 200+ άτομα, αλλά και 100+ κάνει εννοείται)
Παράθεση

Vagheliz

Νεοφερμένος

Ο Vagheliz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Vagheliz έγραψε: στις 21:50, 08-10-18:

Τελικά για Αθήνα βρέθηκε τίποτα?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια