Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,984 μέλη και 2,479,052 μηνύματα σε 78,960 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 65 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μικρές απορίες κινητής τηλεφωνίας

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,811 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 17:18, 30-09-18:

Πάντως εγώ που είμαι συνεχώς με wifi μου έρχονται ως ειδοποιήσεις, απλά μένει στο backround και δεν κάνει ήχο. Δεν ξέρω αν μπορείς να το κάνεις να μη σου έρχεται καν ειδοποίηση. Μήπως σου ερχόταν και δεν έκανε pop up ας πούμε;

Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Guest 874453

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 874453 έγραψε: στις 17:38, 30-09-18:

ερχοταν μονο ο ταν ανοιγα την εφαρμογη κ δεν τηνειχα στο παρασκηνιοο....
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,811 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 18:10, 30-09-18:

Αρχική Δημοσίευση από Incognito
ερχοταν μονο ο ταν ανοιγα την εφαρμογη κ δεν τηνειχα στο παρασκηνιοο....
Μπορεί να αφαίρεσαν αυτήν την επιλογή επίτηδες.
Παράθεση

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,075 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 08:42, 12-06-19:

eSIM: ποιες εταιριες σου δινουν αυτη την επιλογη στην Ελλαδα; Θα κατεβω για μερικες εβδομαδες και σκεφτομαι να επιλεξω eSIM για να εχω και την αλλη SIM μεσα.
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,370 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 09:09, 12-06-19:

Απ' όσο γνωρίζω μόνο η Cosmote, για την ώρα.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια