Μεταφορά αριθμού μετα απο χρήση επιδότησης

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Θέλω να φύγω από την cosmote και να πάω στην vodafone. Ο λόγος είναι ότι θέλω μέσω GPRS να κάνω χρήση smtp server.

Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι το καλοκαίρι είχα κάνει χρήση επιδότησης, μου είπαν ότι απλώς θα πληρώσω κάποια αποζημίωση για την συσκευή. Όμως το πόσο θα το μάθω μόνο όταν κάνω την αίτηση. Αυτό που με προβληματίζει είναι πόσο περίπου θα πληρώσω μιας και δεν θα ήθελα να πληρώσω μια συσκευή 3 φορές πιο πάνω.


Όποιος γνωρίζει κάτι και το πει θα ήταν μεγάλη βοήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πρεπει να ξερεις ποσα χρηματα τον μηνα πανε για την επιδοτιση (ειναι η αντιστιχη εκπτωση στο παγιο που θα σου κανανε εαν δεν δεχοσουν την επιδοτιση) Οποτε θα υπολογισεις ποση απο την αξια του εχεις πληροση και τα υπολιπα θα τα πληρωσεις.

Εισαι συγουρος ομως οτι θες να πας στην vodafone; Ακουγονται πολλα τωρα τελευτεα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μου έκαναν 100Ε "δωρο" και απλως ο πατερας μου (χωρις να με ρωτησει :mad: ) πηγε και πηρε συσκευη. Τι ακριβως πρεπει σε αυτην την περιπτωση να υπολογισω;

Οσο για το άλλο ο λογος που θελω να παω στην vodafone ειναι οπως ειπα αλλαστω οτι μου παρεσει smtp server.

Τωρα για αυτα που ακουγονται... νομίζεις ότι εχει όρεξη να ακούσει κανεις τα δικά μου τηλέφωνα; Και εκτος αυτού μια φορα είναι του αι-γιαννιου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
υποψιάζομαι ότι θα χρησιμοποιήσουν ένα τύπο της μορφής:

(αρχική επιδότηση)*(ημέρες που απομένουν μέχρι να τελιώσει η επιδότηση)/365 μέρες.

Σε καμία περίπτωση δεν θα πληρώσεις παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Εγώ δε θα πήγαινα vodafone πάντως με τίποτα.. τσέκαρες τα υπόλοιπα δίκτυα για smtp servers και.. δεν;
Την tim δεν την χονευω ... :redface:
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
υποψιάζομαι ότι θα χρησιμοποιήσουν ένα τύπο της μορφής:

(αρχική επιδότηση)*(ημέρες που απομένουν μέχρι να τελιώσει η επιδότηση)/365 μέρες.

Σε καμία περίπτωση δεν θα πληρώσεις παραπάνω.
Απλως θελω να σιγουρευτω :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγίνε ενα σπλιτ το οποιο θα το βρείτε εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Η τιμ έχει χάλια δίκτυο Πάνο, δεν πιανει παντού, την θεωρώ την χειρότερη.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Εγώ έχω TIM από το 98 ενώ κατά καιρούς έχω δοκιμάσει όλα τα δίκτυα. Δεν έχω κανένα παράπονο όντας χρήστης καρτοκινητής τηλεφωνίας.
Δώσε μια ευκαιρία Πάνο και μετά κάνεις εκ νέου μεταφορά αριθμού αν είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Εγώ έχω TIM από το 98 ενώ κατά καιρούς έχω δοκιμάσει όλα τα δίκτυα. Δεν έχω κανένα παράπονο όντας χρήστης καρτοκινητής τηλεφωνίας.
Δώσε μια ευκαιρία Πάνο και μετά κάνεις εκ νέου μεταφορά αριθμού αν είναι...

Τί να πω ρε εμου
είσαι απο τα λίγα άτομα που το λένε αυτό, έχω τιμ σύνδεση απο το 2001 και τιμ α λα καρτ και φρι του γκοου που έβγαλε τώρα και δεν είμαι καθόλου με το δίκτυο της.
Δεν σου μιλάω για προσφορές, σου μιλάω για το πόσο πιάνει.
Προσφορές έκανε το καλό με την φρι του γκοου αλλά μετά την έκανε την πατάτα της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top