Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,003 μέλη και 2,480,036 μηνύματα σε 79,007 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 507 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιες κονσόλες έχετε;

Ποιες κονσόλες έχετε;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 85)
Playstation 2
31
36,47%
Xbox
9
10,59%
Gamecube
2
2,35%
Playstation Portable (PSP)
23
27,06%
Nintendo DS
14
16,47%
Προτιμώ να παίζω παιχνίδια στον Υπολογιστή
42
49,41%
Wii
7
8,24%
Playstation 3
19
22,35%
Άλλη (πες μας ποιά)!
7
8,24%
Xbox360
6
7,06%

gaspar7342

Νεοφερμένος

Ο gaspar7342 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O gaspar7342 έγραψε: στις 18:51, 13-12-08:

playstation 2, δυστηχώς όμως δέν μπορείς να παίξεις fps και stradegy οπότε τελευταία προτημώ το pc.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Dr No

Νεοφερμένος

Ο Dr No αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Dr No έγραψε: στις 21:02, 08-01-09:

Περιμενω με ανυπομονησια να αρχισουν οι εκπτωσεις για να αποκτησω επιτελους το PS3 που τοσο καιρο ονειρευομαι με 2 παιχνιδια. Δεν μπορω να περιμενω.
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,450 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε: στις 19:42, 09-01-09:

Χαράμισα τα...νιάτα μου με το GranTurismo (ατελείωτες ώρες) από το πρώτο έως και το 5 prologue, που έγινε και η αιτία αγοράς του ps3

Η φωτό τραβήχτηκε στην οθόνη μιας bravia HD που χρησιμοποιώ για να......"τρέχω"!
Δεν ξέρω αν είναι τέχνη, με την canon στη θέση AUTO έκανα απλά....κλικ!!
1
Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 715 μηνύματα.

O giannis4ever έγραψε: στις 14:15, 11-06-09:

Παιδιά θέλω βοήθεια. Έχω το ps3 και θέλω να κάνω αναβάθμιση του σκληρού δίσκου (αυτό γίνεται και ορίστε η απόδειξη http://www.youtube.com/watch?v=NNSytaL9hnI )και θέλω να βρω δίσκο με 2.5 ίντσες που είναι το καλύτερο, αλλά δεν βρίσκω... Τα 7200 rpm κάνουν, μην ανησυχείτε. Επίσης, έχω έναν εξωτερικό σκληρό δίσκο, αλλά έχω αρχεία μέσα και δεν θέλω να τα χάσω. Λέτε να χρειαστεί να τα χάσω για το format?
Παράθεση

pietr (Epic fail guy)

Νεοφερμένος

Ο Epic fail guy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O pietr έγραψε: στις 03:11, 27-07-09:

Χμ, είχα/έχω: Game Boy, Game Boy Color, Game Boy Advance, Dreamcast, Playstation 1, Playstation 2, Playstation 3, PC, PSP, Nintendo DS. Αυτά τα ολίγα

Τα γκεημ μπογια δεν τα παίζω πλέον, το Dreamcast επίσης, το Playstation 1 έχει χαλάσει, ενώ το Nintendo DS δεν ανοίκει στην συλλογή μου anymore. Με όλα τα υπόλοιπα δεν υπάρχει πρόβλημα.

Πάντως από τότε που πήρα το laptop μου, πέρσι, και έτσι έχω έναν υπολογιστή όλο δικο μου(το PC το μοιραζόμουν), δεν πολύπαιζω παιχνίδια, καθώς το laptop δεν έχει και τις καλύτερες δυνατότητες. Άντε το πολύ να παίξω Age of Empires ξερωγω - μόνο παλιά παιχνίδια με λιγες απαιτήσεις μπορεί να "τρέξουν" στο laptop μου. π.χ. το Age of Empires 3 δεν παίζει.

Προτιμώ όμως να σερφάρω στο Ίντερνετ παρά να παίζω video games.
1
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 21:01, 22-09-09:

Πλέον ps2 και psp.

Sony με καις.
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,315 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 12:21, 23-09-09:

Παιδιά θέλω βοήθεια. Έχω το ps3 και θέλω να κάνω αναβάθμιση του σκληρού δίσκου και θέλω να βρω δίσκο με 2.5 ίντσες που είναι το καλύτερο, αλλά δεν βρίσκω... Τα 7200 rpm κάνουν, μην ανησυχείτε. Επίσης, έχω έναν εξωτερικό σκληρό δίσκο, αλλά έχω αρχεία μέσα και δεν θέλω να τα χάσω. Λέτε να χρειαστεί να τα χάσω για το format?
ο ίδιος που λέει στο tutorial. Άν πατήσεις την υποκατηγορία θα σου βγάλει πολλούς.
Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 440 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε: στις 19:45, 10-11-10:

psp.υπολογιστή,ps3
Παράθεση

passenger123 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O passenger123 έγραψε: στις 12:25, 16-01-11:

Playstation 1,2,3 .Όταν θα βγεί και το ps4 ίσως αλλάξω και το passenger1,2,3 σε ...passenger1,2,3,4
Παράθεση

GamesL10n

Νεοφερμένος

Ο GamesL10n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O GamesL10n έγραψε: στις 22:59, 10-08-11:

Καλησπέρα σε όλους.

Ξέρω πως το μήνυμα μου δεν έχει άμεση σχέση με το τόπικ για τις κονσόλες, ωστόσο τις αφορά.

Γράφω την πτυχιακή μου σχετικά με το game localisation, δηλαδή την προσαρμογή των βιντεοπαιχνιδιών για άλλες χώρες, πολιτισμούς κτλ. Όπως ξέρετε στη Ελλάδα βλέπουμε σε ελάχιστες περιπτώσεις μεταφράσεις παιχνιδιών στα ελληνικά, και ακόμα λιγότερες ΚΑΛΕΣ μεταφράσεις.

Αν θέλετε μπορείτε να αφιερώσετε 1 λεπτό, για να απαντήσετε σε 5 ερωτήσεις σχετικά με το πόσο σημαντικό (ή όχι) είναι για εσάς να βρίσκετε τα παιχνίδια στη γλώσσα σας.

Το link είναι το εξής:
http://www.surveymonkey.com/s/VKVTL76

Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!
1
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 23:19, 10-08-11:

PS3, XBOX360, PSP.
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,563 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 23:49, 10-08-11:

PS1 και pc..δεν καταλαβαινω γιατι δεν εχει σαν επιλογη το PS1 (μαλλον επειδη δεν εχει βγει ακομα)
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 23:55, 10-08-11:

Το ps1 κυκλοφόρησε το 1994.
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,563 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 00:03, 11-08-11:

Δηλαδη κοροιδο με βρηκαν στην αγγελια;
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 22:14, 11-08-11:

Τι εννοείς;
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 07:54, 12-08-11:

H amiga γιατι δεν ειναι στην λιστα;
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε: στις 20:21, 11-09-11:

Ολα οσα λεει η δημοσκοπηση εχω, εκτος απο τα xbox!
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 20:38, 11-09-11:

game boy advance
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε: στις 21:10, 11-09-11:

τελευταια τεχνολογια
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 21:16, 11-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από renia_1995
τελευταια τεχνολογια
ε επαιζα μικρος..τωρα πλεον μονο υπολογιστη εχω τιποτα αλλο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια