Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,997 μέλη και 2,479,797 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 393 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι είναι αυτό που κάνει τον Άντρα;

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 21:07, 26-09-12:

Τι κάνει τον τέλειο άντρα? Καθαρά υποκειμενική άποψη αυτό το θέμα φοβάμαι να αναπτύξω την άποψη μου
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

thanosf

Νεοφερμένος

Ο thanosf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O thanosf έγραψε: στις 21:51, 08-10-12:

Άντρας που δεν εκάτεχε, τα μάτια του πως κλαίνε
αγάπησε και τρέξανε, σαν του μωρού που λένε . . .
1
Παράθεση

μαριώ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

H μαριώ έγραψε: στις 20:15, 09-10-12:

Δεν μπορω να σκεφτω καποιο χαρακτηριστικο που αν το εχει καποιος ανθρωπος να θεωρειται αντρας ενω διαφορετικα να θεωρειται γυναικα. Νομιζω καθε ενας μας απο την στιγμη που γεννιεται καλο θα ηταν να πλησιασει το ιδεωδες του ανθρωπου οπου η λογικη και το συναισθημα βρισκονται σε ισορροπια.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια