Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,997 μέλη και 2,479,817 μηνύματα σε 78,991 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 538 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι Electronics Devices έχετε;

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 00:25, 18-06-19:

Προφανώς για να στο λέω .
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,077 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 00:25, 18-06-19:

Θα παραγγείλω τώρα την ηλεκτρονική ρακέτα πάλι καλά που το θυμήθηκα.
2
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,610 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:27, 18-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Samael
Προφανώς για να στο λέω .

Και να φανταστώ κάνει δουλειά.

Αρχική Δημοσίευση από Fast
Θα παραγγείλω τώρα την ηλεκτρονική ρακέτα πάλι καλά που το θυμήθηκα.

Από που;
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,077 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 00:29, 18-06-19:

Πιο φτηνή είναι http://www.cosmodata.gr/product/259492/ilektr-migoskotostra-raketa-hq-mk-10n
1
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 00:41, 18-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Και να φανταστώ κάνει δουλειά.

Από που;
Ναι ξεφορτώνεσαι πολυ αποτελεσματικά τα κουνούπια . Θυμάμαι παλιά υπήρχε μέρα που είχα μείνει ξάγρυπνος εξαιτίας τους .
Παίρνεις λοιπόν την ρακέτα και ηρεμείς .
1
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,610 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:41, 18-06-19:

Ναι ξεφορτώνεσαι πολυ αποτελεσματικά τα κουνούπια . Θυμάμαι παλιά υπήρχε μέρα που είχα μείνει ξάγρυπνος εξαιτίας τους .

Πως την χρησιμοποιείς;
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 00:44, 18-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Πως την χρησιμοποιείς;
Πατάς το κουμπί για να έχεις τάση,και φαντάσου την σαν απόχη που θα είχε ο Μπομπ Σφουγγαράκης για να πιάσει τσούχτρες .
Απλα σκανάρεις τον αέρα με αυτή μέχρι να ακούσεις το κουνούπι να ψήνεται . Δεν χρειάζεται πολύ ώρα όμως διότι θα βρωμήσει το σπίτι .
1
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:45, 18-06-19:

Πατάς το κουμπί για να έχεις τάση,και φαντάσου την σαν απόχη που θα είχε ο Μπομπ Σφουγγαράκης για να πιάσει τσούχτρες .
Απλα σκανάρεις τον αέρα με αυτή μέχρι να ακούσεις το κουνούπι να ψήνεται . Δεν χρειάζεται πολύ ώρα όμως διότι θα βρωμήσει το σπίτι .

Χαχαχα πλακα θα έχει!!
Παράθεση

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 05:44, 18-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Fast
Laptop toshiba αγορασμένο το καλοκαίρι του 2014: 1100€
LG G5 αγορασμένο το Νοέμβρη του 2016: 400€
Casio G-Shock ga100 μπεζ: 90€

Θέλω να πάρω:
Lenovo e480 χωρίς gpu: ~950€
Nintendo switch: 400€
PC: 500-800€ Περιφερειακά: 150-250€
Ηλεκτρική ρακέτα για τα κουνούπια: 5€
Αν αναφερεσαι στο lenovo thinkpad E480, συστηνω να μην το παρεις και να παρεις T series. H ποιοτητα κατασκευης ειναι τεραστια μεταξυ των 2. Με 950 ευρω, γυρω στα $1300 αμερικανικα, ανετα βρισκεις T open box ή περσινο μοντελο. Δοκιμασε ισως ebay απο αμερικη και ας πληρωσεις τελωνειο.
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Διακεκριμένο μέλος

O Fast έγραψε: στις 16:27, 18-06-19:

Πολύ μεγάλη διαφορά στη τιμή και δεν νομίζω πως θα χω κάποιο πρόβλημα με το e480
Παράθεση

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 17:15, 18-06-19:

Δεν θα εχεις προβλημα, αλλα μπορεις να βρεις σιγουρα Τ σε αυτη την τιμη! Δες μηπως μπορεις να το παρεις απο το refurb store της lenovo. Τα εχουν μιση τιμη.
Παράθεση

Guest 874453

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 874453 έγραψε: στις 21:30, 18-06-19:

Ναι ξεφορτώνεσαι πολυ αποτελεσματικά τα κουνούπια . Θυμάμαι παλιά υπήρχε μέρα που είχα μείνει ξάγρυπνος εξαιτίας -τους .

Η εκδίκηση είναι ένα πιάτο που τρώγεται ...καυτό!

Εχει κ το τζάμπο,3 ευρώ -νομίζω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Έχετε απωθημένα ; - Από _blob_
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-05-18 στις 20:01.
    • 'Εχετε απωθημένα ; - Από KeepOnDreaming
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-06-17 στις 11:42.
    • Τι τηλεόραση έχετε; - Από ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ
      Το θέμα έχει λάβει 52 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-01-16 στις 13:38.
    • Έχετε Ups; - Από Jfire
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υπολογιστές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-07-09 στις 13:40.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα