Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,944 μηνύματα σε 79,000 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 399 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η στιγμή που νιώσατε τον μεγαλύτερο φόβο

DriveIn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο DriveIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O DriveIn έγραψε: στις 03:15, 16-07-11:

Όταν κυβέρνησε ο Μητσοτάκης. Μπρρρ...
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Διάσημο Μέλος

H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 675 μηνύματα.

H marina289 . έγραψε: στις 07:46, 16-07-11:

Όταν είδα τον μπαμπακούλη μου στην εντατική σε πολύ κακή κατάσταση, και όταν βλέπω εφιάλτη ότι είμαι έγκυος ...
1
Παράθεση

Lacta144 (Μαρία-Ειρήνη)

Δραστήριο Μέλος

H Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Lacta144 έγραψε: στις 20:15, 19-07-11:

Λοιποοοον.Ήταν Παρασκευή βράδυ και είχα βγει για φαγητό με τις δύο κολλητές μου.Όταν τελειώσαμε είπαμε να πάμε μια βόλτα.(τι το θέλαμε??!)Αφού περπατήσαμε λίγο, καθήσαμε σε ένα παγκάκι.Δεν υπήρχε σχεδόν καθόλου κόσμος σε εκείνο το σημείο,οστόσο δεν περιμέναμε να συμβεί ό,τι συνέβη.Όπως μιλούσαμε λοιπόν ρίχνουμε το βλέμμα μας στο απέναντι πεζοδρόμιο και....είδαμε κάποιον καθησμένο κάτω να μας κοιτάει και να αυναναίζεται.Ήταν απαίσιο...!
Περιττό να πω ότι μόλις το καταλάβαμε γίναμε καπνός!Όμως όπως προχωρούσαμε η μία φίλη μου κοιτούσε πίσω και μας λέει σε κάποια στιγμή "ριγέ μπλούζα δεν φορούσε αυτός..??" γιατί μέσα στον κόσμο ήταν και ένας τύπος με ριγέ μπλούζα
Ναι,αυτός ήταν...!Μετά από λίγη ώρα πολύ γρήγορου περπατήματος φτάσαμε στην κεντρική πλατεία και προφανώς μέσα στον κόσμο μας έχασε....!Ουφ!

Ήταν το τελευταίο πράγμα που περίμενα να δουν τα μάτια μου εκείνο το βράδυ.
Ήταν τρομακτικά.
Παράθεση

Αρίσταρχος

Δραστήριο Μέλος

Ο Αρίσταρχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 255 μηνύματα.

O Αρίσταρχος Περπατῶ μὲς τ' ἀγκάθια, μὲς τὰ σκοτεινὰ έγραψε: στις 12:50, 21-07-11:

Πριν λίγες μέρες στην παραλία.
Είχα πάει κολυμπώντας στις σημαδούρες και στον γυρισμό με έπιασαν κράμπες σε όλο μου το κορμί!
Χέρια-πόδια!
Πίστεψα πραγματικά ότι θα μείνω...
Οταν βγηκα έξω είχε πριστεί σχεδόν όλο μου το κορμί από την υπερπροσπάθεια να κολυμπώ...
Δε νομίζω να το ξεχάσω γρήγορα αυτό το περιστατικό.
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε: στις 19:22, 22-07-11:

Εγώ φοβάμαι πάρα πολύ τα σκυλιά! Μια μέρα να με κυνηγάνε 5 μαζί κ να σκαρφαλώνουν πάνω μου..ε απλά κοντεψα να πάθω εγκεφαλικό....ωρες αργοτερα συνηλθα...
Παράθεση

Elia7

Νεοφερμένος

H Elia7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Elia7 έγραψε: στις 21:25, 22-07-11:

πριν 3 χρονια ειχα πεσει με την πλατη απο τις σκαλες και μου κοπηκε η αναπνοη για πανω απο ενα λεπτο..Αυτο το λεπτο μου φανηκε αιωνας,λεω παει θα πεθανω αυτο ηταν....παααρα πολλες σκεψεις περασαν απο το μυαλλο μου ,να θελω να φωναξω βοηθεια και να μην μπορω...ευτυχως με ειδε η αδελφη μου και με ξαπλωσε ανασκελα και συνηλθα....
1
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 22:28, 22-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Elia7
πριν 3 χρονια ειχα πεσει με την πλατη απο τις σκαλες και μου κοπηκε η αναπνοη για πανω απο ενα λεπτο..Αυτο το λεπτο μου φανηκε αιωνας,λεω παει θα πεθανω αυτο ηταν....παααρα πολλες σκεψεις περασαν απο το μυαλλο μου ,να θελω να φωναξω βοηθεια και να μην μπορω...ευτυχως με ειδε η αδελφη μου και με ξαπλωσε ανασκελα και συνηλθα....
Κατι τετοιο και εγω...ειχα πεσει απο τις κουνιες με την πλατη και μου κοπηκε η αναπνοη
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 23:26, 22-07-11:

Κυριως στους μεγαλους σεισμους αισθανομαι οχι απλως φοβο ...αλλα τρομο...και σε καποιους εφιαλτες που βλεπω σπανια...
Παράθεση

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O ΓΙΩΡΓΟΣ95 ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΝΕΟΛΕ(Ρ)Α! έγραψε: στις 17:57, 26-07-11:

Eγω εχω παθει πολλα πραγματα αλλα φοβαμαι μονο απο ενα(γελιο)
1-Ειχα πηδηξει απο ενα τοιχακι,1 μετρο υψος και σκαλωσαν τα ποδια μου σε ενα συρμα και επεσα με το στηθος και με κοπηκε η αναπνοη!
2-Ημουν με το μηχανακι βολτα σε εναν χωματοδρομο(με παρεα,3 μηχανακια) και πεταχτηκε ενα φιδι εναμιση μετρο και το τσαλαπατησα(δυστηχως δεν το σκοτωσα)(δεν βοβηθηκα,αντιθετως,γελουσα)!
3-Οταν με τσιμπησε ο κοκορας στην πλατη!
4-Πραγματικο φοβο ενιωσα πριν 2 χρονια οταν πηγα να κανω εμβολιο!2 μερες πριν κανω το σκεφτομουν συνεχεια!Οταν το εκανα ελεγα απο μεσα μου΄΄αυτο ηταν ολο΄΄!Αφου περιμενα εκει με τη μανα μου να περασει κανα 10λεπτο,οπως μας ειπε η γιατρος,λυποθυμησα(οχι ακριβως λυποθυμησα αλλα ζαλιστηκα τοσο πολυ...!)!Φωναξε εναν γιατρο με ειδε και καταλαβε οτι ηταν ''φοβος''!Ολα μου τα εμβολια τα ειχα κανει κατω απο 5 χρονων και δεν θυμομουν τιποτα!
Να δω τι θα κανω στο στρατο που θα κανω καμια 10αρια εμβολια!
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,358 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 18:22, 26-07-11:

οταν με παιρνουν αιμα
1
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 19:46, 26-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
οταν με παιρνουν αιμα
Το περίεργο είναι ότι όταν δίνω αίμα, δεν έχω πρόβλημα να κοιτάζω τη σύριγγα, και έχουν απορήσει και οι νοσοκόμες.
Αυτό όμως που περιέργως δεν αντέχω, είναι όταν μου τρυπούν το δάχτυλο να μου πάρουν τον αιματοκρίτη, εκεί με ενοχλεί αφάνταστα και γυρνώ από την άλλη, ίσως αισθάνομαι ότι θα φτάσει η βελόνα μέχρι το κόκαλο ..
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,358 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 00:38, 27-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από D_G
Το περίεργο είναι ότι όταν δίνω αίμα, δεν έχω πρόβλημα να κοιτάζω τη σύριγγα, και έχουν απορήσει και οι νοσοκόμες.
Αυτό όμως που περιέργως δεν αντέχω, είναι όταν μου τρυπούν το δάχτυλο να μου πάρουν τον αιματοκρίτη, εκεί με ενοχλεί αφάνταστα και γυρνώ από την άλλη, ίσως αισθάνομαι ότι θα φτάσει η βελόνα μέχρι το κόκαλο ..
εγω οταν με παιρνουν αιμα κοιταω τη βελονα και τσιριζω
δλδ φοβαμαι τοσο πολυ που οταν ημουν 5 χρονων με κρατουσαν 3 ατομα για να με παρουν αιμαδεν καθομουν με τιποτα!
2
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 08:44, 27-07-11:

Οταν βλεπ οτι ξεμενουμε απο μπυρες στο σπιτι
4
Παράθεση

Κώτσιος

Νεοφερμένος

Ο Κώτσιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O Κώτσιος έγραψε: στις 22:15, 29-07-11:

Εγω εχω ζησει πολλες στιγμες φόβου αλλα η μεγαλυτερη ηταν οταν είχε μπει ενας με ενα μαχαιρι στην αυλη μου κυνηγωντας καποιον ελεγα να φωναξω την αστυνομια ή να κλειδωθω στο σπιτι τελικα εφυγε. Βλέπετε οι ανθρωπινες τρελες...
Παράθεση

γεωργια33 (Ελένη)

Νεοφερμένος

H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H γεωργια33 έγραψε: στις 19:45, 30-09-11:

το μεγαλυτερα μου φοβο ηταν πριν 2 μηνες που καθαριζα το εξοχικο μου.καπια στιγμη γυρναω απο την αλλη και βλεπω ενα πρωσοπο σαν της γιαγιας μου! ωσπου να παω διπλα να την παρω τηλ. τα ειχα κανει πανω μου!(μπρ.....τωρα το θυμαμε και ανατριχιαζω!)
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 23:49, 19-11-11:

Ποτέ δεν μπορούσα να φανταστώ ότι ένα ατύχημα μπορεί να σου προκαλέσει τόσο φόβο και σοκ...Ακόμα φοβάμαι κάποιες φορές να μπώ σε αυτοκίνητο ή όταν βλέπω τα αυτοκίνητα στην αντίθετη λωρίδα νομίζω ότι έρχονται καταπάνω μου... Μάλλον θέλει χρόνο για να το ξεπεράσεις!!
4
Παράθεση

alexbz

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O alexbz έγραψε: στις 23:10, 22-05-13:

ο μεγαλυτερος φοβος που εζησα ηταν οταν εμεις σαν οπαδοι ειμασταν 15 ατομα με ηλικιες 14-17 και οι αλλοι ηταν 60 με ηλικιες 15-50 και οπως βριζαμε απο την καυλα μας για την ομαδα μας ορμανε!!για μια στιγμη ειδα ενα ροπαλο και ενιωσα τα πδια μου κρυα πηρα θαρρος ορμησα και χτυπησα 2 ατομα ασχημα εναν του χτυπησα το αυτι και ακουστηκε λες και του σπασα το κρανιο και τον αλλο τον χτυπησα στα αχαμνααφου με ειχαν ριξει κατω και με κλωτσαγαν στα πλευρα....γυρισα σπιτι και ενιωθα ενα σοκ για μερες!!αναμενεται καινουργιο ραντεβου μαζι τους τελη ιουνιου...θα ειμαστε μαζεμενει και οπλισμενοι πολλλοι....θα παω να παρω εκδικηση αγορασα και γκλοπ
17
2
Παράθεση

Νεογέννητος

Διάσημο Μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 843 μηνύματα.

O Νεογέννητος έγραψε: στις 23:20, 22-05-13:

Κόψιμο σε λεωφορείο εν ώρα αιχμής.
12
Παράθεση

elepan (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O elepan I miss the sun. έγραψε: στις 23:54, 22-05-13:

Σε έναν αγώνα motocross. Είχα χτυπήσει και άλλες φορές σε αγώνες, αλλά ένα πέταγμα κυριολεκτικά 30 μέτρων μακριά, με έστειλε εντατική για 4 μήνες. Όσο εκσφενδονιζόμουν, έλεγα μέσα μου, φίλε μου μας τελειώνεις σήμερα. Έλεγα και άλλα, που δεν γράφονται. Το ευτύχημα ....το πολύ καλό κράνος με Fiberglass, Kevlar και Carbon, έσωσε την κεφάλα μου και γλύτωσα.
Γι' αυτό όσοι οδηγείτε μηχανές και μηχανάκια, όχι τσιγκουνιές στα κράνη.
8
Παράθεση

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H Alma_Libre Είμαι ελεύθερη ψυχη ..... έγραψε: στις 20:10, 24-05-13:

Ναι την στιγμή που έπαιρνα νάρκωση για ενα χειρουργείο που έκανα. Ο φόβος τυχόν λάθους απομακρύνθηκε απο το μυαλό μου 5 ώρες μετά που είχα πια συνέλθει και όλα είχανε πάει καλά. Είχα να κοιμηθώ 3 βράδυα .... δε θα ξεχάσω ποτε το φόβο του αγνώστου.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια