Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,977 μέλη και 2,478,850 μηνύματα σε 78,951 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 171 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Βγαίνετε το βράδυ από το σπίτι;

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 20:45, 21-12-13:

Ε ναι.Αν δεν έχω διάβασμα έρχομαι στο Internet Cafe του χωριού που το έχει οικογένεια μου και κάθομαι ως αργά.Στην ουσία είναι δεύτερο σπίτι για μένα.
Για ποτό ή για καφε θα βγω συνήθως μια φορά τη βδομάδα το χειμώνα αλλά αν υπάρχουν ειδικές περιστάσεις π.χ γενέθλια ή γιορτινές μέρες όπως τώρα βγαίνω πιο συχνά.Το καλοκαίρι κάθε μέρα έξω είμαι.Δεν έχω συγκεκριμένο ωράριο.Εδώ στο χωριό δεν είναι τόσο τρομερά τα πράγματα οπότε και 3 η ώρα να γυρίσω και με τα πόδια να είμαι δεν υπάρχει πρόβλημα επειδή δεν απέχει πολύ το σπίτι μου από τα μαγαζιά.Οι γονείς μου δεν έχουν πρόβλημα,εφόσον έχω παρέα.Έχω και μεγαλύτερο αδερφό και έτσι είναι πιο ελεύθερα τα πράγματα.
Μ' αρέσει να βγαίνω το βράδυ.Ειδικά αν έχω καλή παρέα.Η πολυκοσμία δεν με ενοχλεί.Το καλοκαίρι βέβαια είναι καλύτερα γιατί τότε έχουμε κίνηση λόγω του πανηγυριού.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Μύριαμ4 (Μύριαμ)

Νεοφερμένος

H Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Μύριαμ4 ♥Neverland♥ έγραψε: στις 15:28, 29-08-14:

Ναι εάν δεν έχω δουλειές βγαίνω το βράδυ.
Συνήθως πηγαίνω για κανένα καφέ ή ποτό.
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 04:12, 01-04-15:

Βγαίνω αλλά όχι για πολύ, προτιμώ να μείνω σπίτι και να διαβάσω ένα λογοτεχνικό βιβλιό ή να δω κάποια ταινία/σειρά. Χαλαρά πράγματα, όποτε βγαίνω δεν μένω έξω μέχρι πάρα πολύ αργά διότι δεν μου αρέσει να πηγαίνω σε κλαμπ, ένα ακόμη μείον είναι το ότι μένω σε νησί, συνεπώς δεν έχει και πολλά μέρη για να πας βόλτα. Έχεις πάει ήδη σε όλα. Ίδια μέρη, ίδια πρόσωπα, τίποτα το ιδιαίτερο κατά την γνώμη μου.
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε: στις 04:46, 01-04-15:

Ειμαι φουλ σπιτογατα..
2
Παράθεση

art1 (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 186 μηνύματα.

O art1 Amantes amentes έγραψε: στις 12:12, 01-04-15:

νυχτοπερπαταμε....στν ερωτικη σαλονικα!!
1
Παράθεση

wherever

Δραστήριο Μέλος

H wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

H wherever έγραψε: στις 17:10, 01-04-15:

Τον χειμωνα οχι και τοσο(ασε που νυχτωνει και γρηγορα )κυριως λογω κουρασης.Το καλοκαιρι βγαινω για ποτο,φαγητο,βολτα μεχρι αργα και οσο περναω καλα με παρεα δεν εχω προβλημα να κατσω μεχρι το πρωι αν τυχει!!
Παράθεση

RiSe

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο RiSe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O RiSe έγραψε: στις 12:56, 02-11-15:

Το σπίτι είναι για να μπαίνεις το βράδι όχι για να...βγαίνεις
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τι έκανες χθες το βράδυ; - Από evouli
      Το θέμα έχει λάβει 4271 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-09-13 στις 16:43.
    • Τι να φάω το βράδυ; - Από Γίδι
      Το θέμα έχει λάβει 51 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-07-13 στις 11:25.
    • Φροντιστήριο: Μεσημέρι ή Βράδυ; - Από petran_r21
      Το θέμα έχει λάβει 59 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-08-11 στις 12:59.
    • Διάβασμα το βράδυ - Από giorgakisss
      Το θέμα έχει λάβει 47 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-05-10 στις 22:22.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα