Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,976 μέλη και 2,478,780 μηνύματα σε 78,949 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 583 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς θα αντιδρούσατε αν κάποιος/α φλέρταρε το σύντροφό σας;

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 02:28, 27-09-08:

Πώς θα αντιδρούσατε αν κάποιος/α φλέρταρε το σύντροφό σας;
Ευκαιρία να την απασχολήσουν, για να πηδήξω πίσω από το μπαρ και να εξαφανιστώ στο πλήθος.
1
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Lovely_Bitch

Νεοφερμένος

H Lovely_Bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Lovely_Bitch έγραψε: στις 02:38, 27-09-08:

απ' ότι φαίνεται ειναι πολύ σπάνιο να μην συμβεί ούτε μια φορά μέσα σε μια σχέση. το θέμα είναι, αν θα θέλαμε να το ξέρουμε.
όταν υπάρχει εμπιστοσύνη, πιστεύεις πως ο συντροφος σου θα το έχει υπό ελεγχο.αν δε στο αναφέρει τι σημαίνει? το κάνει πιο ύποπτο ή πιο ασήμαντο? στην τελική ισχύει το "what you don't know, can't hurt you" ?
Παράθεση

Mixalhs_1980

Νεοφερμένος

Ο Mixalhs_1980 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Mixalhs_1980 έγραψε: στις 00:37, 29-09-08:

Δεν θα εκανα τιποτα, δεν θα ελεγα τιποτα. μεσα μου θα ενοιωθα οργη προς το πρωσοπο αυτου γιατη θα ελεγα "δεν βλεπει ο μ.........ς οτι η κοπελα συνοδευετε ??? ...οεο??:
Παράθεση

roula.noel

Νεοφερμένος

H roula.noel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H roula.noel έγραψε: στις 11:57, 08-09-09:

πηγα με τον αντρα μου σε μια συναυλια και μπροστα μας καθοτανε μια κοπελα η οποια ολη την νυχτα κοιταζε τον αντρα μου.εκεινος δεν της εδεινε καμια σημασια.αλλα ρε παιδια ποσο ξεφτιλα μπορει να ειναι να φλερταρεις καποιον που συνοδευετε?δεν εκανα τιποτα αν και με πειραξε παρα πολυ μου χαλασε ολη η διαθεση.τον εκανε και ενοιωθε αβολα,εγω απο την αλλη ηθελα να την αρπαξω αλλα τελικα κρατησα το επιπεδο μου.σημερα το σκεφτομαι περισσοτερο κυριως γιατι δεν της ειπα τιποτα και αφησα να μου χαλασει ολη η διαθεση.
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,169 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 12:45, 08-09-09:

θα προτεινω 3ο
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε: στις 16:42, 08-09-09:

Είναι καθαρά θέμα αυτοεκτίμησης το να μη ζηλεύεις... όπως επίσης και θέμα εμπιστοσύνης προς το άτομο που είσαι μαζι...έχουμε 3 περιπτώσεις:

1)Αν νιώθεις λίγος εσυ έχεις το πρόβλημα και όχι η σύντροφος σου..
2)Αν είναι πουτ****κι γτ είσαι μαζί της... δρόμο..
3)Αν συμβαίνουν και τα 2 πας για αυτοκτονία...
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 17:26, 08-09-09:

ποσες αρνητικες θα φαω, αν πω οτι με εξιταρει να τον θελουν και αλλες και να τον εχω μονο εγω??
5
Παράθεση

Burp

Δραστήριο Μέλος

H Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

H Burp έγραψε: στις 17:31, 08-09-09:

αρνητικές θα τρωγες αν έλεγες ότι θες να τς ξεμαλλιάσεις τς άλλες
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,756 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 13:04, 09-09-09:

Εγω δεν μπορω να καταλαβω ποιο το νοημα να την πεσει καποιος σε καποια την ωρα που ειναι ο συντροφο της παρων. Πιστευει οτι η κοπελα ετσι ξαθνικα θα αφησει τον συντροφο της και θα φυγει με αυτον; Στην καλλιτερη περιπτωση θα γινει ο "δραστης" ρομπα ..
lol ετσι λες?

i beg to differ
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 14:48, 12-09-09:

Νομίζω πως από την μία θα κολακευόμουν που το αγοράκι μου το θέλουν και άλλες αλλά με εμένα είναι ερωτευμένος αλλά απο την άλλη θα σκύλιαζα γιατί τον θέλω μόνο για μένα...

Υ.Γ: δεν είμαι εγωίστρια βρε παιδια...
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,190 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε: στις 16:08, 12-09-09:

Δεν θα έκανα και τίποτα ιδιαίτερο. Εμένα με εκνεύριζε όταν έβλεπα τους εκάστοτε φιλενάδους μου να με σφιχταγκαλιάζουν και να με τρελαίνουν στα φιλιά όταν έβλεπαν να με κοιτάει κάποιος ή όταν έστω ζήλευαν κάποιον. Δεν θα έκανα κάτι, φλερτ θα ήταν, δεν θα τον χούφτωνε.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 19:10, 12-09-09:

Φανταζομαι δε θα ηθελες ο εκαστοτε συντροφος σου να ενδιδει στο φλερτ αυτο που αναφερεις, σωστα?
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,190 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε: στις 19:42, 12-09-09:

Δεν ενέδωσα ποτέ σε φλερτ ενώ ήμουν σε σχέση. Εννοώ ότι δεν θα τρελαινόμουν επειδή κάποια θα τον φλέρταρε ενώ βλέπει ότι είμαστε μαζί. Εάν έβλεπα ότι ο εκάστοτε σύντροφός μου ανταποκρινόταν στο φλερτ πάλι δεν θα γινόμουν κατίνα και υστερική απλά θα πετούσα καμια μπηχτή. Το πολύ πολύ. Σε φάση "φίλος, πάνε χούφτωστην κιόλα ναούμε. Εγώ πάω για βρούβες." (ναι οκ, όχι έτσι ακριβώς)
4
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 10:20, 14-09-09:

ααα σιχαινομαι τις κοπελιτσες που τα κανουν αυτα σε ζευγαρια γιατι μου τυχε και μενα μια τετοια και την αντεξα μια δυο τρεις... μετα πολυ απλα επαιξα με το iq της που δεν διεθεται ως φυσικον και εγινε απο μονη της ρεζιλι... να μαθει να μην χωνει τη μουρη της εκει που δεν πρεπει..

υπο αλλες συνθηκες αν πραγματικα νοιαζομαι για τον αλλο και γινει κατι τετοιο θα γινω τουρκος. αλλα θα κρατηθω να μην την πιασω απο το μαλλι. δεν τις μπορω κατι τετοιες...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 11:45, 14-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
μετα πολυ απλα επαιξα με το iq της που δεν διεθεται ως φυσικον και εγινε απο μονη της ρεζιλι...
Δηλαδή τι έκανες; Ενδιαφέρουσα ιστορία μυρίζομαι
Παράθεση

paokman

Νεοφερμένος

Ο paokman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O paokman έγραψε: στις 12:07, 14-09-09:

Ζηλεύω κι εκνευρίζομαι...και φαίνεται! Όταν μια κοπέλλα συνοδεύεται, τότε είναι off-limits. Όποιος έχει άλλη γνώμη θα υποστεί τις συνέπειες. Να φλερτάρει τη σύντροφό μου; Ανήκουστο!
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,806 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 14:18, 24-09-09:

Θα της χάριζα από αυτά τα φαρμακερά μου βλέμματα που σκοτώνουν.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 01:15, 25-09-09:

Θα ήθελα να απαντήσω πως δεν θα έκανα τίποτα, αλλά ειδικά αν μιλάμε για τον τωρινό μου σύντροφο, τα πράγματα θα ήταν πολύ σκούρα.
Το κακό όμως είναι πως επειδή θέλω πάντα να κρατάω ένα επίπεδο, μάλλον απλά θα του έδινα ένα πολύ παθιασμένο φιλί στο στόμα για να καταλάβει η άλλη πως είναι και πολύ πιασμένος και πολύ δοσμένος.
3
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 19:35, 02-08-11:

Νομιζω οτι θα της τραβαγα τα βυζια μεχρι να βγει η σιλικονη
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,692 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε: στις 19:45, 02-08-11:

Θα την φλέρταρα κι εγώ
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια