Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,963 μέλη και 2,478,064 μηνύματα σε 78,923 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 170 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 22:46, 07-11-13:

Η απροσδόκητη χαρά είναι πιο δυνατή από την αναμενόμενη. Αλλά δεν έρχεται συχνά. Μπορεί και να μην έρθει. Γενικά όλα αυτά τα κλισέ όπως ο τίτλος του θέματος και τα τύπου "ολα για καλό γίνονται","ό,τι δεν έγινε, δεν το ποθήσαμε αρκετά" δεν τα πιστεύω. Είναι δικές μας πατέντες για να χρυσώσουμε το χάπι μας. Δεν αποκλείω από την άλλη ότι υπάρχουν και κάποιες φορές που ισχύουν.
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,750 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 23:52, 07-11-13:

Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις....ΠΑΝΤΑ!

2
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,006 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 00:09, 08-11-13:

Νομίζω ότι κάθε τι που φέρνει η ζωή, έρχεται από εκεί που δεν το περιμένεις. Δεν πρέπει απαραίτητα να είναι ωραίο. Για τα ωραία πιστεύω ...συν Αθηνά και χείρα κίνει. Υποβόσκει ο νόμος δράσης-αντίδρασης.
4
Παράθεση

Johnnie Hunter

Νεοφερμένος

Ο Johnnie Hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Johnnie Hunter από βαρεμάρα έγραψε: στις 01:06, 08-11-13:

Τα πιο ωραία πράγματα ...έρχονται όποτε είναι νά 'ρθουν. Είτε τα περιμένεις είτε όχι, αυτά θα έρθουν ή δε θα έρθουν. Απλώς όταν κάτι ωραίο έρχεται ανέλπιστα, τότε το απρόσμενο της κατάστασης σου προκαλεί μεγαλύτερη χαρά από αυτό καθ' εαυτό το ευχαριστό γεγονός. Πιστεύω δηλαδή ότι είναι καθαρά ψυχολογικό το θέμα.
5
Παράθεση

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Detectiveal Σε ονειρεύτηκα ξανά... έγραψε: στις 12:25, 08-11-13:

Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα... νομίζω απλά ότι όταν δεν τα περιμένεις σου κάνει μεγαλύτερη εντύπωση και γι αυτο συχνά θεωρούμεμ ότι πιο συχνά συμβαίνουν όταν δεν τα περιμένεις!
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια