Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,954 μηνύματα σε 79,001 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 221 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εταιρία κινητής τηλεφωνίας;

Ποια εταιρία κινητής τηλεφωνίας θα επιλέγατε για τη σύνδεσή σας

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 41)
Vodafone
15
36,59%
Cosmote
18
43,90%
Wind
8
19,51%

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 17:54, 21-08-11:

Wind. Είναι συναισθηματικό δέσιμο πλέον.

Έχω και έναν αριθμό cosmote (whats up), αλλά μόνο για να με παίρνουν δωρεάν αυτοί που έχουν την αντίστοιχη εταιρία.
Έχω να το ανανεώσω κάτι μήνες.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 18:03, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Wind. Είναι συναισθηματικό δέσιμο πλέον.

Έχω και έναν αριθμό cosmote (whats up), αλλά μόνο για να με παίρνουν δωρεάν αυτοί που έχουν την αντίστοιχη εταιρία.
Έχω να το ανανεώσω κάτι μήνες.
Συναισθηματικό δέσιμο με μία εταιρεία κινητής τηλεφωνίας;;
Εγώ έχω ένα καρτοκινητό Cosmote Whats up και ένα συμβόλαιο Vodafone Χωρίς.. Βέβαια, δεν το χρησιμοποιώ καθόλου, αλλά όταν τελειώνει το υπόλοιπο είναι μια σανίδα σωτηρίας..
Παράθεση

babisgr

Διάσημο Μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 806 μηνύματα.

O babisgr έγραψε: στις 18:20, 21-08-11:

Δε μιλάω πολύ με κινητό... Θα αγοράσω συσκευή και σκέφτομαι ποιο δίκτυο να βάλω.. Ποιο νομίζετε ότι με συμφέρει για λίγες ώρες ομιλίας; Δεν έχω ιδέα γι'αυτό όποιος θέλει ας βοηθήσει.
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 18:22, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από iGiannis
Συναισθηματικό δέσιμο με μία εταιρεία κινητής τηλεφωνίας;;
Έχω περάσει πολλά με αυτό το νούμερο, με αυτή την εταιρία..
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 18:22, 21-08-11:

Στην Ελλάδα είσαι, οπότε αν ψάχνεις για διαφορετικές χρεώσεις ανά εταιρεία, την πάτησες!
Κοίτα ποιο δίκτυο έχει το καλύτερο σήμα στις περιοχές όπου κινήσε.. Επίσης, πες μας αν θες καρτοκινητό ή συμβόλαιο..
Παράθεση

A propos (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,499 μηνύματα.

O A propos Jongleur en exercice - Cage en folie έγραψε: στις 18:23, 21-08-11:

Βόνταφον μάλλον. Μην πάρεις κοσμοτέ. Σε τρελαίνουν συνεχώς στα τηλέφωνα σε ακατάλληλες ώρες...
Παράθεση

babisgr

Διάσημο Μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 806 μηνύματα.

O babisgr έγραψε: στις 20:14, 21-08-11:

Για Θεσσαλονίκη με καρτοκινητό καλύτερα... Για τη vodafone είχα ακούσει ότι είναι ακριβά αλλά από ότι λέει ο Αλήτης έκανα λάθος. Εκτός αν εννοούσαν για συσκευές.
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 20:19, 21-08-11:

εγω εχω εναν αριθμο whats up ολοι γυρω μου εχουν το ιδιο αρα ειναι μια χαρα..βεβαια αντι για σημα καμπανα πολλες φορες εχει σημα μπανανα
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 20:25, 21-08-11:

Με έχουν πρήξει στα τηελέφωνα να αλλάξω προγράμμα, τι θκατά όλες οι εταιρείες τώρα με θυμήθηκαν?
Δε θέλω πως το λεμε, την έχω βρει με το πακέτο που έχω κάνει, αμα πια, ασε που αντι να με εξυπηρετήσουν, στο τέλος με μπερδεύουν ακόμα περισσότερο
Μα που θκατά βρίσκουν το τηλ όλες μαζί; Συνεννοημένες είναι;
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 20:35, 21-08-11:

Εμείς είμαστε 2-1 στο σπίτι, και η εταιρεία που μειοψηφεί έχει τσακίσει τα τηλέφωνα για να ανατρέψει το σκορ

...αλλά οι άλλοι 2 αντιστεκόμαστε σθεναρά άσε που όταν κάποια στιγμή μου έκλεψαν το τηλέφωνο, έγραψα ένα ευγενικό φαξ στον πάροχο μου, εξήγησα ότι είμαι χρόνια σταθερή πελάτισσα και ότι τώρα πρέπει να αποδείξουν τί καλή εταιρεία που είναι και μου έδωσαν την επιδότηση προσαυξημένη κατά 70-75% νομίζω και 2 μήνες νωρίτερα ...
Κάποιες φορές έχει και τα καλά της η σταθερότητα
1
Παράθεση

babisgr

Διάσημο Μέλος

O babisgr έγραψε: στις 12:55, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από iGiannis
Στην Ελλάδα είσαι, οπότε αν ψάχνεις για διαφορετικές χρεώσεις ανά εταιρεία, την πάτησες!
Κοίτα ποιο δίκτυο έχει το καλύτερο σήμα στις περιοχές όπου κινήσε.. Επίσης, πες μας αν θες καρτοκινητό ή συμβόλαιο..
Για τα διάφορα προγράμματα όμως προφανώς δεν ισχύει το ίδιο έτσι; Δηλαδή μόνο το what;s up είναι διαφορετικό..; Αλλά θα μου πεις αυτά αλλάζουν συνέχεια.
1
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 00:12, 28-09-11:

Η cosmote καποτε συμφερε περισσοτερο,τωρα πλεον δεν βλεπω καμια διαφορα απο τις αλλες εταιριες!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αριθμοί Κινητής Τηλεφωνίας - Από Γκρινιάρης Gkrr
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-02-15 στις 14:08.
    • [Android] Εφαρμογές κινητής τηλεφωνίας - Από Bill
      Το θέμα έχει λάβει 45 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-08-14 στις 17:26.
    • Τα νέα των δικτύων κινητής τηλεφωνίας - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 125 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-07-14 στις 14:24.
    • Τέλη κινητής τηλεφωνίας - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-07-13 στις 01:16.
    • Εκθέσεις κινητής τηλεφωνίας - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-03-06 στις 13:56.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα