Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,956 μηνύματα σε 79,002 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 183 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Καρτοκινητή Q

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 03:24, 18-09-05:

Η Q-Telecom ανακοινώνει νέα προσφορά για όλους τους χρήστες καρτοκινητής τηλεφωνίας Q card1, παρέχοντας την αποστολή SMS με ΜΟΝΟ 0,01 ? / SMS κάθε απόγευμα 18:00 – 20:00 προς όλα τα Ελληνικά και Ξένα δίκτυα, έως και την 1η Νοεμβρίου.

Αναλυτικά, η νέα προσφορά του πακέτου Q card1 έχει τα παρακάτω χαρακτηριστικά:

• Χρέωση MONO ? 0,01/ SMS συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ.
• Όλες τις ημέρες της εβδομάδας 18:00 – 20:00 το απόγευμα.
• Ενιαία χρέωση για αποστολή μηνυμάτων προς όλα τα κινητά της Ελλάδας καθώς και προς 160 δίκτυα του εξωτερικού.
• Χωρίς κανένα επιπλέον κόστος και χωρίς περιορισμό στον αριθμό αποστολής γραπτών μηνυμάτων.
• Για όλους τους συνδρομητές του Q card1, παλαιούς και νέους.

Δελτίο τύπου Q
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 18-09-05 στις 03:30.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 251 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 18:37, 28-09-05:

καλη η πληροφορια σου!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Jason93 : 28-09-05 στις 21:37.
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 606 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 00:16, 29-09-05:

Το ξέρετε ότι η Q θα πουληθεί και την διεκδικεί και η TIM.Άραγε μηπως το κάνει λόγο οικονομικών?
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 00:28, 29-09-05:

Μπορει ναι, μπορει και οχι αλλα εισαι εκτος θεματος!
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 12:58, 29-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από Hetfield
Μπορει ναι, μπορει και οχι αλλα εισαι εκτος θεματος!
Καλά δεν είναι 100% εκτός για αυτό προς το παρόν δεν βγαίνουμε offtopic!
Πάντως η ΤΙΜ μου κάνει εντύπωση που διεκδικεί την Q μιας έχει και αυτή οικονομικά προβλήματα
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,315 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 16:05, 29-09-05:

Το business model της Q νομίζω είναι "φτηνά τηλέφωνα/SMS και τα παίνουμε απο όσους παίρνουν τηλέφωνο στα νούμερά μας". Στην τελική το SMS έχει και 0 κόστος για μια εταιρία γιατι περνάει απο το κανάλι σηματοδωσίας και δέν επιβαρύνει καθόλου το δύκτιο (εκτώς ίσως απο το να καθυστερεί άλλα SMS) οπότε είναι εύκολο για μιά εταιρία να δώσει ακόμα και τζάμπα μυνήματα (καλά οχι τελείως τζάμπα γιατι θα σηκώσουμε TCP/IP over SMS )
Παράθεση

ultimater

Δραστήριο Μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O ultimater έγραψε: στις 19:56, 08-11-09:

Θέλω να αλλάξω την καρτοκινητή μου σε Q αλλά θέλω να μάθω αν γίνεται να το κάνω και να μείνει ίδιος ο αριθμός μου.Καμιά λύση;
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 20:08, 08-11-09:

Πήγαινε και ρώτα στο κατάστημα της εταιρίας..αλλά δεν θυμάμαι σε ποια εταιρία είναι!
Παράθεση

papas

Διακεκριμένο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,781 μηνύματα.

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε: στις 20:09, 08-11-09:

Wind νομιζω.
Παράθεση

ultimater

Δραστήριο Μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O ultimater έγραψε: στις 20:46, 08-11-09:

Wind είναι, κανείς δε ξέρει?
Παράθεση

randy1989 (Κώστας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O randy1989 έγραψε: στις 14:22, 09-11-09:

Cosmote νομίζω εγώ πως είναι, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν γίνεται να κρατήσεις το ίδιο νούμερο. Ρώτα πάντως.
Παράθεση

Fedde le Grand

Διακεκριμένο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε: στις 15:15, 09-11-09:

Σου λέω το ίδιο που σου είπανε και οι άλλοι..Όχι βέβαια,η Q πρέπει να είναι της Wind
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 18:15, 09-11-09:

Λοιπόν, επειδή το κατέχω το άθλημα θα σου απαντήσω.. Επειδή η Q είναι της Wind και είναι η ίδια εταιρεία (όπως Frog - Cosmote) για να πας εκεί θα πρέπει να κάνεις διπλή φορητότητα.. Τι θα πει διπλή φορητότητα; Είναι πολύ απλό. Θα κάνεις αίτηση φορητότητας σε κάποιο άλλο δίκτυο (Vodafone ή Cosmote) και στη συνέχεια θα κάνεις εκ νέου νέα αίτηση φορητότητας προς Q μέσω τηλέφωνου..

Κατάλαβες;;
Για περισσότερες πληροφορίες, ρώτα..

Αν δεν κατέχουμε το άθλημα, δεν απαντάμε..

Φιλικά,
Γιάννης.
1
Παράθεση

Aggelos17 (Άγγελος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O Aggelos17 έγραψε: στις 19:59, 09-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από John The Greek
Λοιπόν, επειδή το κατέχω το άθλημα θα σου απαντήσω.. Επειδή η Q είναι της Wind και είναι η ίδια εταιρεία (όπως Frog - Cosmote) για να πας εκεί θα πρέπει να κάνεις διπλή φορητότητα.. Τι θα πει διπλή φορητότητα; Είναι πολύ απλό. Θα κάνεις αίτηση φορητότητας σε κάποιο άλλο δίκτυο (Vodafone ή Cosmote) και στη συνέχεια θα κάνεις εκ νέου νέα αίτηση φορητότητας προς Q μέσω τηλέφωνου..

Κατάλαβες;;
Για περισσότερες πληροφορίες, ρώτα..

Αν δεν κατέχουμε το άθλημα, δεν απαντάμε..

Φιλικά,
Γιάννης.
Ωραίος ο Γιάννης!:no1: +1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια