Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,978 μέλη και 2,478,880 μηνύματα σε 78,953 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 382 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πιστεύετε στα φαντάσματα;

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 22:56, 13-11-12:

Οχι φυσικα.

Ξερετε,αμα καποιος βλεπει φαντασματα,την ψαχνει και για σχιζοφρενεια ε?
5
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 21:52, 20-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από DrHouse
Οχι φυσικα.

Ξερετε,αμα καποιος βλεπει φαντασματα,την ψαχνει και για σχιζοφρενεια ε?
Κάτσε και εσύ να βλέπεις θρίλερ τα μεσάνυχτα και αν ακούς κανα περίεργο ήχο και έχεις χεστεί πάνω σου θα σου πω για πότε υπάρχουν φαντασματάκια

νια,νια,μου έτυχε τη πρώτη φορά που είδα θρίλερ :/
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,346 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 22:48, 20-11-12:

Όχι, δεν πιστεύω
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 22:51, 20-11-12:

8
Παράθεση

kwstasIdealism

Περιβόητο Μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O kwstasIdealism Αν δεν καώ Αν δεν καείς Αν δεν καούμε έγραψε: στις 23:26, 20-11-12:

Σε τετοια θεματα δεν μπορεις να εισαι καθετος αλλα η μαγεια αυτη ειναι και αν δεις καποιο δεν θα πιστεψει κανενας
Παράθεση

Dusk

Νεοφερμένος

Ο Dusk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O Dusk έγραψε: στις 23:41, 20-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από kwstasIdealism
Σε τετοια θεματα δεν μπορεις να εισαι καθετος αλλα η μαγεια αυτη ειναι και αν δεις καποιο δεν θα πιστεψει κανενας
I agree. Aν δεν δω καποιο δεν μπορω να πιστεψω σε αυτα.
Παράθεση

Devian

Δραστήριο Μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

O Devian How deep is your love? έγραψε: στις 02:31, 21-11-12:

οχι
Παράθεση

anisixos

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O anisixos έγραψε: στις 02:46, 21-11-12:

Εγω εχω φιλο φαντασματακι οπως η Ντανιελα.
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε: στις 13:29, 21-11-12:

Φαντάσματα δεν ξέρω εάν υπάρχουν αλλά θα μπορούσα να πω πως πιστεύω στις ψυχές, στο μεταφύσικο και στα παράλληλα σύμπαντα .....
Παράθεση

kwstasIdealism

Περιβόητο Μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O kwstasIdealism Αν δεν καώ Αν δεν καείς Αν δεν καούμε έγραψε: στις 14:01, 21-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Lizsa

Φαντάσματα δεν ξέρω εάν υπάρχουν αλλά θα μπορούσα να πω πως πιστεύω στις ψυχές, στο μεταφύσικο και στα παράλληλα σύμπαντα .....
τα παραλληλα συμπαντα εν μερει εχουν επιβεβαιωθει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια