Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,989 μηνύματα σε 79,004 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 480 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Game of Thrones

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε: στις 12:45, 04-05-13:

Το βλέπει κανένας άλλος; Προσωπικά τη θεωρώ απίστευτη σειρά, διαβάζω και τα αντίστοιχα βιβλία του George R.R. Martin. Noμίζε ότι είτε αρέσει σε κάποιον η φαντασία είτε όχι, αξίζει να δώσει μια ευκαιρία στο GoT καθώς η πολυπλοκότητα των χαρακτήρων, οι ανατροπές, οι ίντριγκες, οι φόνοι κλπ. είναι συναρπαστικά. Η παραγωγή είναι επίσης πολύ προσεγμένη και όλες οι τοποθεσίες είναι πολύ κοντά σε αυτό που περιγράφεται στα βιβλία. Tώρα παίζεται ο τρίτος (και καλύτερος) κύκλος.

Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Eupatridis (Χρήστος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 334 μηνύματα.

O Eupatridis Πάντοτε στις σκιές ... έγραψε: στις 13:11, 04-05-13:

Για μένα καλύτερο και απο το Lord of the Rings . Έχω διαβάσει και τα 5 βιβλία σε χρόνο ρεκόρ . Θυμάμαι ήταν παραμονή πρωτοχρονιάς και άλλαζε ο χρόνος ,όλοι οι άλλοι είχαν αρχίσει τις χαιρετούρες και εγω διάβαζα προσηλωμένος το βιβλίο
Οι σειρές ,για μένα δεν αξίζουν . Χάνουν σε πολλά πράγματα απο το βιβλίο .
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε: στις 13:22, 04-05-13:

Εγώ τώρα είμαι στο πέμπτο αλλά μου αρέσει πολύ η σειρά. Ίσως επειδή άρχισα με αυτήν και μετά διάβασα τα βιβλία. Η πρώτη σεζόν έχει ελάχιστες διαφορές, η δεύτερη όμως και η τρίτη αποκλίνουν σε ορισμένα σημεία. Eλπίζω ο Martin να βγάλει σχετικά σύντομα το επόμενο πριν τον φτάσει η σειρά.
Παράθεση

Eupatridis (Χρήστος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 334 μηνύματα.

O Eupatridis Πάντοτε στις σκιές ... έγραψε: στις 13:47, 04-05-13:

Θα πρέπει να αυξήσει ρυθμούς ο Martin . Λέει έχει αφήσει σημειώσεις πως να τελειώσουν τα βιβλία ,αν χτύπα ξύλο,πάθει τίποτα

Επίσης ,ατελείωτες ώρες κάψιμο ,έχω ρίξει με το επιτραπέζιο παιχνίδι του Game of Thrones . Μιλάμε για πολύ κάψιμο !
1
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 14:29, 04-05-13:

ακόμα δεν τα έχω ξεκινήσει τα βιβλία, αλλά μέσα στο καλοκαίρι σίγουρα! Όσο για την σειρά, τα σπάει και ελπίζω τα τελευταία επεισόδια να είναι γεμάτα με εξελίξεις..πάει λίγο αργά προς το παρόν η σεζόν
Παράθεση

science_lover

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.

H science_lover έγραψε: στις 14:38, 04-05-13:

Λατρέυω την σειρά και τα βιβλία! Περιττό να πω πως τα διάβασα και τα πέντε μέσα σε τρεις μήνες .
(Τo ξέρω, είμαι GEEK )
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε: στις 17:46, 04-05-13:

Ποιος πιστεύετε θα κάτσει στον θρόνο; Αν κάτσει κάποιος τελικά...
1
Παράθεση

Eupatridis (Χρήστος)

Δραστήριο Μέλος

O Eupatridis Πάντοτε στις σκιές ... έγραψε: στις 19:05, 09-05-13:

3
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 01:27, 13-02-14:

Δυο μήνες ακόμη.

3
Παράθεση

Superhuman (Νικηφόρος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 549 μηνύματα.

O Superhuman έγραψε: στις 22:03, 21-08-14:

Παράθεση

TheChosenOne

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο TheChosenOne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O TheChosenOne έγραψε: στις 23:54, 18-05-15:

Από τις καλύτερες σειρές μακράν.....Με διαφορά ο καλύτερος κύκλος ήταν ο 4ος......Να δούμε πως θα συνεχίσει ο 5ος κύκλος.....
Τώρα για όσους έχουν δει όλα τα επεισόδια μέχρι αυτό που βγήκε σήμερα:πιστεύετε πως ο Joffrey ή ο Ramsay είναι χειρότερος και γιατί?
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 00:41, 19-05-15:

Αρχική Δημοσίευση από TheChosenOne
Από τις καλύτερες σειρές μακράν.....Με διαφορά ο καλύτερος κύκλος ήταν ο 4ος......Να δούμε πως θα συνεχίσει ο 5ος κύκλος.....
Τώρα για όσους έχουν δει όλα τα επεισόδια μέχρι αυτό που βγήκε σήμερα:πιστεύετε πως ο Joffrey ή ο Ramsay είναι χειρότερος και γιατί?
O Ramsay all the way. Φαίνεται και από ότι έκανε στο Theon. O Joffrey πιστεύω θα αντιμετώπιζε την Margaery ή τη Sansa στην αρχή που ήταν να παντρευτούν πιο σωστά. Δεν θα ήταν υπόδειγμα συζύγου ξέρω γω αλλά και πάλι. Αν εξαιρέσεις μια που σκότωσε στο ξύλο δεν έχει κάνει τα τέρατα που έκανε ο άλλος, απλά ένα κακομαθημένο μαλακιστηρι ήτανε. Ο Ramsay είναι το πιο psycho πλασμα στο βασίλειο και δεν έχει έστω μια Cercei να τον ψιλοσυγκρατεί.
1
Παράθεση

TheChosenOne

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο TheChosenOne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O TheChosenOne έγραψε: στις 01:02, 19-05-15:

Αρχική Δημοσίευση από *Serena*
O Ramsay all the way. Φαίνεται και από ότι έκανε στο Theon. O Joffrey πιστεύω θα αντιμετώπιζε την Margaery ή τη Sansa στην αρχή που ήταν να παντρευτούν πιο σωστά. Δεν θα ήταν υπόδειγμα συζύγου ξέρω γω αλλά και πάλι. Αν εξαιρέσεις μια που σκότωσε στο ξύλο δεν έχει κάνει τα τέρατα που έκανε ο άλλος, απλά ένα κακομαθημένο μαλακιστηρι ήτανε. Ο Ramsay είναι το πιο psycho πλασμα στο βασίλειο και δεν έχει έστω μια Cercei να τον ψιλοσυγκρατεί.
Συμφωνώ απόλυτα.Να συμπληρώσω πως ο Joffrey ότι έκανε,το έκανε συνήθως βάζοντας άλλους,π.χ. με την εκτέλεση του Ned Stark ή στον 2ο κύκλο,όπου έβαλε κάποιους να βιάσουν την Sansa.Ο Ramsay όμως,τα έκανε όλα μόνος του.
Πιστεύω ότι αν στους προηγούμενους κύκλους,είχαν βρεθεί ποτέ face to face,ένας εναντίον ενός,ο Ramsay θα τον είχε διαλύσει.....
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 12:53, 17-05-18:

Artist: L'Orchestra Cinématique
All tracks written by: Ramin Djawadi

Best of Game of Thrones Soundtrack: Seasons 1-6.

1. 0:00 - A Lannister Always Pays His Debts (Season 3)
2. 2:54 - I am Hers, She Is Mine (Season 2)
3. 5:18 - Jon Snow's End Credits, Episode 10 (Season 5)
4. 8:30 - Khaleesi (Season 6)
5. 11:35 - King Of The North (Season 1)
6. 13:56 - Light of the Seven (Season 6)
7. 23:52 - Main Title - Game of Thrones (Season 3)
8. 27:16 - Mother Of Dragons (Season 2)
9. 29:54 - The North Remembers (Season 4)
10. 32:27 - The Rains of Castamere (Season 2)
1
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,232 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 12:48, 07-04-19:

1 εβδομάδα έμεινε.
3
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 15:06, 07-04-19:

Τίποτα spoilers - leaks έχουμε?
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,594 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 15:54, 07-04-19:

Αρχική Δημοσίευση από *Serena*
Τίποτα spoilers - leaks έχουμε?

Είσαι σίγουρη;
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 16:50, 07-04-19:

Ναι θα 'θελα να ξέρω κάποια πράγματα. Όχι ολόκληρο το σενάριο ας πούμε αλλά δε μ'αρέσει και που με τρώει η περιέργεια.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,232 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 19:02, 07-04-19:

Μη λέτε spoiler από σκηνές που δεν έχουν κυκλοφορήσει ακόμα. Δεν αντέξαμε 2 χρονια να μη δούμε spoiler για να χαλάσουμε τη σειρά με spoiler.

Αν θέλετε κάνετε νέο θέμα (Game Of Τhones - Spoilers). Ενοείται ότι όταν προβληθεί το επεισόδιο επίσημα το σχολιάζουμε το αμέσως επόμενο λεπτό εδώ.
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,255 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 21:56, 07-04-19:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Μη λέτε spoiler από σκηνές που δεν έχουν κυκλοφορήσει ακόμα. Δεν αντέξαμε 2 χρονια να μη δούμε spoiler για να χαλάσουμε τη σειρά με spoiler.

Αν θέλετε κάνετε νέο θέμα (Game Of Τhones - Spoilers). Ενοείται ότι όταν προβληθεί το επεισόδιο επίσημα το σχολιάζουμε το αμέσως επόμενο λεπτό εδώ.
Γι' αυτό τον λόγο υπάρχει το spoiler tag
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Game of Thrones - Από Pupilloscope
      Το θέμα έχει λάβει 412 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-03-19 στις 10:49.
    • Παλέρμο #38 - The Game of Thrones - Από MissKit
      Το θέμα έχει λάβει 2034 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-07-12 στις 08:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα