Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,954 μηνύματα σε 79,001 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 250 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αλήθεια πόσο τυχεροί είστε;

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 20:15, 05-07-13:

3 στις 4 φορές δρακοπούλι στα χέρια μου, μονίμως στρωμένος, ελάχιστες μονοφυλλίες, το τίτσου το βγάζω άνετα ή σπάω των απέναντι. Όσοι με ξέρουν βασικά λένε ότι έχω κωλάρα. Εγώ το λέω... SKILLS!!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,329 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε: στις 20:17, 05-07-13:

καθολου τυχερος
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,681 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 23:09, 05-07-13:

Όσοι όλοι λέτε πως είστε γκαντέμιδες για ξανασκεφτείτε το λίγο. Γεννηθήκατε στην Ελλάδα ενώ οι πιθανότητες ευνοούν τα παιδιά του τρίτου κόσμου που πεθαίνουν της πείνας.
4
Παράθεση

stefan87

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο stefan87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 114 μηνύματα.

O stefan87 έγραψε: στις 01:39, 06-07-13:

Δυστυχως,καποιοι θεωρουν τους εαυτους τους ατυχους γιατι δεν εχουν <iphone> ενω καποιοι αλλοι γιατι δεν εχουν να φανε η εχουν σοβαρα προβληματα υγειας Μην ζειτε στον αστικο μικροκοσμο σας,κοιταξτε γυρω σας τι γινεται οπως ειδα και γω και πραγματικα ντρεπομαι να γραψω οτι ειμαι ατυχος γιατι πχ δεν κερδησα το ταδε λαπτοπ,και ειδικα στις μερες μας!Κανονικα θ πρεπε να ντρεπεστε τουλαχιστον, που γραφεται παρομοια πραγματα.
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε: στις 07:13, 06-07-13:

Ειναι αραγε τυχη τωρα πια να ειναι οι δικοι σου ανθρωποι υγειεις σωματικα και ψυχικα;Αυτο αναρωτιεμαι.
Παράθεση

penni_k (Πεννυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H penni_k λογικα ειμαι τρελη έγραψε: στις 12:17, 06-07-13:

Ποιο ατυχη πεθαινεις....
Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε: στις 12:58, 06-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
τετράφυλλο τριφύλλι...........
σοβαρά τώρα,η γκαντεμιά που με δέρνει αλύπητα είναι απερίγραπτη
Αρχική Δημοσίευση από penni_k
Ποιο ατυχη πεθαινεις....
Ρε παιδιά μήπως να μην είστε τόσο άτυχοι τελικά, απλά επειδή δεν είχατε και πάάάρα πολύ σοβαρά τα προβλήματα γενικά, να θεωρείτε πιο απλά πράγματα ως πιο σοβαρά. Μη βαρέσετε, μια ιδέα είπα

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Όσοι με ξέρουν βασικά λένε ότι έχω κωλάρα.
Μήπως να αρχίσεις να ανησυχείς;;;

Γενικά κι εμένα η άποψή μου είναι ότι αφού μπορούσε να γράφουμε καθισμένοι πίσω από έναν υπολογιστή το πόσο τυχεροί ή άτυχοι είμαστε, η τύχη είναι ήδη με το μέρος μας, οπότε:
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,523 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 13:13, 06-07-13:

Τυχερός σε υλικά πράγματα δεν είμαι. Ποτέ δεν κέρδισα κάτι ούτε κληρώθηκα για κάποιο δώρο. Ακόμα και το φλουρί της βασιλόπιτας που μικρός μου τύχαινε (όπως αργότερα κατάλαβα) ήταν σκηνοθετημένο. Στα παιχίδια (χαρτιά, τάβλι κλπ) σχεδόν πάντα είμαι ο χαμένος. Όμως είμαι πολύ τυχερός σε καταστάσεις της ζωής μου. Σε πάρα πολλές περιπτώσεις (έχω στο μυαλό μου εύκολα καμιά δεκαριά παραδείγματα) έγιναν πράγματα όπως τα ονειρευόμουν και μάλιστα κάποιες φορές καλύτερα και από όσο τα φανταζόμουν. Κάποιες φορές μπορώ να πω την (κλασική) ατάκα, ότι το Σύμπαν συνωμοτεί για να εκπληρώσει επιθυμίες μου.

2
Παράθεση

φρι

Περιβόητο Μέλος

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,288 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 13:41, 06-07-13:

Παράθεση

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

H Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 4,504 μηνύματα.

H Stavri_ έγραψε: στις 14:19, 06-07-13:

Fortuna vitrea est :tum cum splendet frangitu
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 01:10, 09-07-13:

Σε διαγωνισμους δεν κερδιζω, στο καζινο χανω, αλλα αισθανομαι τυχερη σε αλλα πραμΑτα στην ζωη μου. Δεν ξερω αν ειναι τυχη η επειδη εχω δουλεψει για αυτα αλλοτε ομως πολυ αλλοτε ομως πολυ λιγο. Δεν ξερω αν τελικ ειναι τυχη, παντως ειμαι χαρουμενος κι αισιοδοξος ανθρωπος και πιστευω στην καλη τυχη, οποτε ισως παιζει κι αυτο τον ρολο του..
1
Παράθεση

Nina-nana

Περιβόητο Μέλος

H Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 1,408 μηνύματα.

H Nina-nana έγραψε: στις 13:54, 09-07-13:

Luck is where preparation meets opportunity.

Tύχη είναι το σημείο όπου η προετοιμασία συναντά την ευκαιρία.
1
1
Παράθεση

ανατολή

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H ανατολή έγραψε: στις 16:53, 10-07-13:

Χμμμ, πιστεύω ότι είμαι υπερβολικά τυχερή για όλα. Αν εξαιρέσεις ότι όταν θέλω να αποφύγω κάποιον, τσαααακ, μπροστά μου!
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 04:07, 11-07-13:

Αν θέλετε να ξέρετε πότε θα βρέξει, δε χρειάζεται να κοιτάτε την ΕΜΥ. Θα ρωτάτε εμένα πρώτα, πότε πρόκειται να βάλω πλυντήριο. Εκείνη την ημέρα να ξέρετε πως θα βρέχει.
Η ΕΜΥ μπορεί να πέσει έξω. Εγώ ποτέ.
4
Παράθεση

Engineer

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Engineer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 106 μηνύματα.

O Engineer κάποτε έγραψε: στις 10:22, 11-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ψαραδέλλη
Αν θέλετε να ξέρετε πότε θα βρέξει, δε χρειάζεται να κοιτάτε την ΕΜΥ. Θα ρωτάτε εμένα πρώτα, πότε πρόκειται να βάλω πλυντήριο. Εκείνη την ημέρα να ξέρετε πως θα βρέχει.
Η ΕΜΥ μπορεί να πέσει έξω. Εγώ ποτέ.
Ε τότε, δε βάζεις από Δευτέρα, να κάνουμε κάνα μπάνιο το σ/κ;
Παράθεση

georgia mo

Νεοφερμένος

H georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H georgia mo έγραψε: στις 16:15, 02-08-13:

Από τύχη άλλο τίποτα!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια