Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,967 μέλη και 2,478,285 μηνύματα σε 78,934 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 209 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εμπειρίες της πίσω πόρτας

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,255 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 12:25, 19-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Αυτό από πού προκύπτει?

Ειρωνικό το σχόλιο.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 1,486 μηνύματα.

O Μάξιμος έγραψε: στις 13:02, 19-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από DrHouse
Αμα το παμε ετσι,ολοκληρη η επιστημη της Ιατρικης ειναι ''παρα φυσιν''

Ειναι παρα φυσιν να κανεις προσθετικη στηθους
Παρα φυσιν να βαζεις πλαστικο ποδι
Παρα φυσιν να φορας γυαλια
Παρα φυσιν να φορας χρυσα δοντια
Παρα φυσιν να κανεις προσθετικη μαλλιων
Παρα φυσιν να εχεις μηχανικο χερι

Ποσο ακυρο αυτο το ''παρα φυσιν''.Παμε να ζησουμε στα δεντρα.Ουγκγκγκγκγκ
Φύση είναι η απλοποίηση της σκέψης σου.
Για παράδειγμα, όταν βλέπεις την γυναίκα του φίλου σου, να μην αποχαυνώνεσαι με το στριγκάκι της και να μιλάς απρόσκοπτα με τον φίλο σου.
Ανάμεσα στην σκέψη σου και την πραγματικότητα, παρεμβάλλεται συνήθως κάτι άλλο. Είναι στο χέρι σου να μας εξηγήσεις πόσο αντέχεις ή πόσο ανίσχυρος να αντέξεις είσαι.
Θα έλεγα οτι για να φερθείς φυσικά, θα πρέπει να έχεις αρχές.
Ετσι φτάνουμε και στον εαυτό μας.
Εγώ στον δικό μου και εσύ σε εσένα.
Αν στην κοπέλα σου έχεις την σκέψη πώς θα βάλεις το όργανο σου στον πισινό της, τότε φαντάζεις αδύναμος. Γιατι δεν επιτρέπεις την σκέψη σου να σε οδηγήσει σε φυσικά πράγματα.
Αν τώρα σε ρωτήσω τί γνωρίζεις για αυτά τα φυσικά πράγματα;
Πώς θα είσαι σε θέση να μας εξηγήσεις;
Αφού συνειρμικά απο όσα λες, όχι μόνο δεν τα γνωρίζεις, αλλά και δεν μου έχεις δώσει να αντιληφτώ, οτι προτίθεσαι τουλάχιστον να δοκιμάσεις αυτόν τον τρόπο.
Γνωρίζω απο την αρχή, οτι σου βάζω δύσκολα, γιατι είναι κάτι διαφορετικό η πραγματική αγάπη, απο την επιφανειακή κουβέντα (αγάπη μου...).
Σήμερα, είναι η εποχή που τείνουμε όλοι μας σε αυτή την επιφανειακή προσέγγιση των πραγμάτων, αποφεύγοντας την ουσία.

Υ.Γ. αν μπόρεσα να σε βοηθήσω να καταλάβεις τί εννοώ, ίσως διαφοροποίησες την χρήση της λέξης φυσικό.
Γιατι ότι κάνουν οι άλλοι, δεν είναι απαραίτητα και φυσικό, οπότε, άς το κάνουμε και εμείς!!! ΟΥΓΚ.....................
1
2
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 16:30, 24-05-13:

Αν στην κοπέλα σου έχεις την σκέψη πώς θα βάλεις το όργανο σου στον πισινό της, τότε φαντάζεις αδύναμος. Γιατι δεν επιτρέπεις την σκέψη σου να σε οδηγήσει σε φυσικά πράγματα.
Στο δικο σου μυαλο μπορει να φανταζω αδυναμος,στην κοπελας μου το μυαλο ομως...καλυτερα να μην μαθεις τι φανταζω
Παράθεση

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 1,486 μηνύματα.

O Μάξιμος έγραψε: στις 23:35, 24-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από DrHouse
Στο δικο σου μυαλο μπορει να φανταζω αδυναμος,στην κοπελας μου το μυαλο ομως...καλυτερα να μην μαθεις τι φανταζω
...........
Θα έλεγα οτι για να φερθείς φυσικά, θα πρέπει να έχεις αρχές.
Ετσι φτάνουμε και στον εαυτό μας.
Εγώ στον δικό μου και εσύ σε εσένα.
Αν τώρα σε ρωτήσω τί γνωρίζεις για αυτά τα φυσικά πράγματα;
Πώς θα είσαι σε θέση να μας εξηγήσεις;
Αφού συνειρμικά απο όσα λες, όχι μόνο δεν τα γνωρίζεις, αλλά και δεν μου έχεις δώσει να αντιληφτώ, οτι προτίθεσαι τουλάχιστον να δοκιμάσεις αυτόν τον τρόπο.
................
Στην θέση της σκέψης, εσύ έχεις ένα κουβάρι...
Αν κάποια στιγμή σταθείς και ανακαλύψεις την άκρη, τότε θα έχεις φτάσει στην αρχή. Τότε θα μπορείς να αρχίσεις κάτι που σήμερα αγνοείς παντελώς.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Μάξιμος : 25-05-13 στις 00:11.
Παράθεση

Giannoutas

Περιβόητο Μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,251 μηνύματα.

O Giannoutas Άρης μέχρι τον παράδεισο έγραψε: στις 01:49, 25-05-13:

Μαλακες, πιασατε φιλοσοφικα ζητημα σε θεμα για το πρωκτικο σεξ? Τζαστ τσιλ αουτ και γκεντ ιν ριαλιτι. Ειναι σεξ απο τον κωλο. Οποιος το θελει το κανει οποιος οχι δεν το κανει. Ας πουμε εμπειριες να γκαυλωσουμε λιγο
3
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 01:51, 25-05-13:

το στοματικο σεξ μας πειραζει?
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 19:20, 13-06-13:

Αν στην κοπέλα σου έχεις την σκέψη πώς θα βάλεις το όργανο σου στον πισινό της, τότε φαντάζεις αδύναμος.
Τσ,Καθολου αδυναμος.Ισα ισα,πιστεψε με,θελει Τεχνη και υπομονη,για να το βαλω.
1
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 22:06, 13-06-13:

πως να βάλεις το όργανο σου στον πισινό της
Επίτηδες το είπε έτσι για να μας καυλώσει
Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O Dimitris_SM έγραψε: στις 09:07, 19-06-14:

Με σάλιο και υπομονή....
ξέρετε πως παει μετα
Παράθεση

Katerina-Maria

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H Katerina-Maria έγραψε: στις 23:34, 02-08-14:

παιδια παντα πρεπει να φορεμε προφυλακτικο στο πρωκτικο;ακομα και αν δεν εχει μπει αλλου πιο πριν...
1
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,255 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 00:02, 03-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από Katerina-Maria
παιδια παντα πρεπει να φορεμε προφυλακτικο στο πρωκτικο;ακομα και αν δεν εχει μπει αλλου πιο πριν...
Καλό είναι να χρησιμοποιείται το προφυλακτικό σε κάθε σεξουαλική επαφή (είτε κολπικής, είτε πρωκτικής διείσδυσης). Μην ξεχνάμε τα σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα
Πέραν αυτού, αν μετά την πρωκτική διείσδυση θέλετε να συνεχίσετε με κολπική διείσδυση το προφυλακτικό επιβάλλεται για λόγους υγιεινής. (Προσοχή: Να γίνει αλλαγή του προφυλακτικού)
5
Παράθεση

Katerina-Maria

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Katerina-Maria έγραψε: στις 01:45, 03-08-14:

ευχαριστω για την απαντηση!δεν ηξερα οτι τα σεξουαλικως μεταδιδόμενα νοσήματα κολλανε και στον πρωκτο...
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,010 μηνύματα.

O nPb σπουδάζω αντικοινωνιολογία έγραψε: στις 01:56, 03-08-14:

Εμ δεν είναι όλα μόνο απόλαυση και ερεθισμός. Το μυαλό δεν πρέπει να κολλάει εκεί. Σημασία έχει η πληροφόρηση και η προφύλαξη. Δεν ζούμε στον Μεσαίωνα. Ουδέν λάθος αναγνωρίζεται άπαξ και έγινε η πράξη. Το πρωκτικό άνευ προφύλαξης εγκυμονεί πολλούς κινδύνους. Συγκεκριμένα,ιός HIV (AIDS), ιός ανθρώπινων θηλωμάτων (HPV), ηπατίτιδα τύπου Α, Β, C,...κλπ.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nPb : 03-08-14 στις 02:00.
2
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,516 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 11:26, 03-08-14:

--- Οδηγίες προς ναυτιλομένους.
1) Στον πρωκτό υπάρχουν νεύρα που προκαλούν ηδονή.
2) Η απόλυτη καθαριότητα είναι απαραίτητη.
3) Καλό είναι να χρησιμοποιείται προφυλακτικό, (εκτός αν το ζευγάρι κάνει τακτικές ιατρικές εξετάσεις και είναι απόλυτα σίγουρος ο ένας για τον άλλον).
4) Όταν κάτι (δάχτυλο, πέος, αντικείμενο) μπει στον πρωκτό, δεν πρέπει να μπει στον κόλπο πριν πλυθεί επιμελώς.
5) Για να υπάρξει απόλαυση και όχι πόνος, απαιτείται απόλυτη χαλάρωση και το κατάλληλο λιπαντικό, (καθώς ο πρωκτός δεν έχει δικό του σύστημα λίπανσης όπως ο κόλπος).
6) Για λιπαντικό το σάλιο δεν επαρκεί και η βαζελίνη δεν ενδείκνυται, αλλά χρειάζεται λιπαντικό που έχει σα βάση του το νερό και είναι σε μορφή τζελ. (Τέτοια λιπαντικά πωλούνται και στα Hondos Center και μπορούν να αγοραστούν εντελώς διακριτικά).
7) Δεν θέλει βιασύνη, αλλά πρώτα αρχίζουμε με το δαχτυλάκι, λίγο και μετά περισσότερο, μετά από μέρες μπαίνει το πέος αφού λιπάνουμε καλά και βαθειά με το δάχτυλο και μάλιστα το πέος δεν μπαίνει από την πρώτη φορά όλο αλλά λίγο και σιγά-σιγά πιο πολύ μέχρι μετά από μέρες να μπει όλο.
8.) Δεν θα υπάρχει πόνος, το ζευγάρι θα το απολαύσει και ο άντρας μπορεί να τελειώσει μέσα χωρίς κανένα πρόβλημα (προφανώς δεν υπάρχει και θέμα εγκυμοσύνης).
9) Για τον άντρα η ευχαρίστηση είναι η στενότητα του χώρου. Για τη γυναίκα αν θέλει πλήρη απόλαυση, καλό είναι να υπάρχει ταυτόχρονη διέγερση της κλειτορίδας (είτε από τον άντρα είτε από μόνη της).
10) Μπορεί να πραγματοποιηθεί σε διάφορες στάσεις.
11) Προσωπική άποψη: Ωραίο είναι το πρωκτικό σεξ, σαν παιχνίδι για ποικιλία που και που. Όμως με τίποτα δεν μπορεί να υποκαταστήσει την κανονική επαφή.
12) Νεύρα που προκαλούν ηδονή υπάρχουν και στον πρωκτό του άντρα, οπότε το φαινόμενο μπορεί να γίνει αμφίδρομο. Εντάξει, ας μη φτάσουμε στο strapon, αλλά η γυναίκα με το δάχτυλό της μπορεί να προσφέρει στον άντρα πρωτόγνωρη απόλαυση. Ξέρω ότι εδώ ξυπνάνε προκαταλήψεις, αλλά νομίζω ότι είναι αστείο να θεωρείται ομοφυλοφιλικό κάτι που γίνεται ανάμεσα σε έναν άντρα και μια γυναίκα.
13) Καλή διασκέδαση.
4
Παράθεση

aladdin

Περιβόητο Μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 908 μηνύματα.

O aladdin έγραψε: στις 12:35, 03-08-14:

Δια μου καλα τα λες αλλα λιγο πολυ κυκλοφορουν αυτα στo διαδικτυο. Εγω θελω αν μπορεις να μας δωσεις εναν οδηγο για τον τελειο καθαρισμο της πισω πορτας.
Εκει ειναι το σημαντικο, ωστε στο γλυψιμο να μη μυριζει και οταν μπεις μεσα της να βγαινεις πεντακαθαρος.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aladdin : 03-08-14 στις 12:48.
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,516 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 12:51, 03-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από aladdin
Εγω θελω αν μπορεις να μας δωσεις εναν οδηγο για τον τελειο καθαρισμο της πισω πορτας.
Εκει ειναι το σημαντικο ωστε στο γλυψιμο να μη μυριζει και οταν μπεις μεσα της να βγαινεις πεντακαθαρος.
Για όλα υπάρχουν οι απαντήσεις: http://www.acceptcy.org/el/node/582

Παράθεση

aladdin

Περιβόητο Μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 908 μηνύματα.

O aladdin έγραψε: στις 13:05, 03-08-14:

Ναι ενταξει αλλα δε συγκρινεται η ενδελεχης απαντηση σου με το συνδεσμο που παρεθεσες. Εαν εχεις τις γνωσεις ή και την εμπειρια, ενας καταλληλος οδηγος για τελεια καθαριοτητα θα βοηθουσε πολυ κοσμο. Ξερω οτι σου βαζω δυσκολα αλλα ενας ειναι ο Διας.
Παράθεση

Katerina-Maria

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Katerina-Maria έγραψε: στις 23:41, 03-08-14:

αληθεια τωρα υπάρχουν ανθρωποι που κανουν κλυσμα για να κανουν πρωκτικό;
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε: στις 00:21, 04-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από Katerina-Maria
αληθεια τωρα υπάρχουν ανθρωποι που κανουν κλυσμα για να κανουν πρωκτικό;
Τι είναι αυτό που σε κάνει να απορείς; Αν διάβασες το link που παρέθεσα, δεν πρόκειται για κλύσμα με ειδική συσκευή και φάρμακο (που κάνουν στα νοσοκομεία), αλλά για απλό πλύσιμο με νεράκι. Η διαδικασία είναι πολύ απλή. Όπως πλενόμαστε σε όλο μας το σώμα, πλενόμαστε και "εκεί". Μάλιστα, είναι κάτι που για λόγους υγιεινής πρέπει να το κάνουμε, άσχετα με το πρωκτικό σεξ. Πέρα από την καθαριότητα, το κλύσμα είναι ωφέλιμο και για άλλους λόγους. Το άδειασμα του εντέρου μπορεί να μας γλυτώσει από ημικρανίες που προκαλούνται από δυσανεξία ή κακή χώνευση. "Το τερπνόν μετά του ωφέλιμου", έλεγον οι αρχαίοι ημών πρόγονοι.

Παράθεση

Katerina-Maria

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Katerina-Maria έγραψε: στις 22:14, 07-12-14:

ήθελα να ρωτησω τις κοπελες για τις εμπειριες τους αυτες...το εχω προσπαθησει 2 φορες με το αγορι μου οχι βεβαια για πολυ ωρα, η αληθεια ειναι οτι δεν ενιωσα καμια απολαυση...ισχυει αυτο;δηλ αλλες νιωθουν κ αλλες οχι ή μπορει να καναμε κατι λαθος;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος