Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,969 μέλη και 2,478,525 μηνύματα σε 78,942 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 183 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι είναι "ελεύθερος χρόνος";

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 22:54, 06-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
αυτος που περνάς έξω απο τη φυλακή..
Μήπως όμως η πραγματική φυλακή είναι εκεί έξω?
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 23:01, 06-07-12:

Είμαστε αιχμάλωτοι του εαυτού μας. Δουλεύουμε όλη μέρα, για να αποκτήσουμε επιπλέον χρήμα, για να το σπαταλήσουμε όπως μας έχει υποδείξει το καταναλωτικό πρότυπο στον ''ελευθερό μας χρόνο''.
Αν και, όπως πάει, εδώ δεν έχουμε το βασικό, θα κυνηγάμε το επιπλέον;
1
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 23:07, 06-07-12:

Μήπως όμως η πραγματική φυλακή είναι εκεί έξω?
η πραγματικη φυλακη ή ελευθερια ειναι μέσα στο μυαλο μας..
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 11:11, 13-07-12:

Δεν υπαρχει ελευθερος χρονος...δεν υπαρχει καν ελευθερια χρονου,αφου ο χρονος μας κυλαει μεσα σε ενα πλαισιο που οριζει η υπαρξη μας,αρα μεσα σε ενα συγκεκριμενο και οχι απειρο πλαισιο.Απο αυτο το χρονικο πλαισιο,θα μπορουσαμε να παρουμε ορισμενες χρονικες περιοδους,και να τις ονομασουμε ''ελευθερος χρονος''.Προφανως και θα ειναι αυτα τα χρονικα διαστηματα κατα τα οποια δεν θα γλυφουμε την ποδια του αφεντικου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια