Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,528 μηνύματα σε 78,982 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 331 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς μπορώ να βρω σε ποιον ανήκει ένα νούμερο κινητού;

Nipas (Nikos)

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Nipas Έχω μπουχτίσει με το Γεωπονικό.. έγραψε: στις 19:19, 15-04-11:

Είχα στο κινητό κλήσεις απο ενα νούμερο που αρχίζει από +2018 και έχει 7 ψηφια ακόμα. Πρόκειται για κάποια απόκρυψη? Έχει κανείς ιδέα?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 19:30, 15-04-11:

Από ένα γρήγορο ψάξιμο στην google βρήκα αυτό το site: http://www.asxetos.gr/Default.aspx?t...&c=12&aid=1503
Από +20 μάλλον η κλίση είναι από Αίγυπτο απ' ό,τι είδα, προφανώς από λάθος σε πήραν, το πιο πιθανό.
1
Παράθεση

Nipas (Nikos)

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Nipas Έχω μπουχτίσει με το Γεωπονικό.. έγραψε: στις 19:37, 15-04-11:

Ευχαριστώ!
Παράθεση

GoodDayToDie

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H GoodDayToDie phew έγραψε: στις 01:06, 15-05-11:

τωρα που εχουν καταγραφει τα ονοματα οσων εχουν καρτοκινητη, δεν ειναι λογικο να μπορεις να βρεις ποιος ειναι? αλλωστε οι τηλεφωνικες ''φαρσες'' ειναι ενας απο τους λογους που εγινε επωνυμη η χρηση της καρτοκινητης. . . .
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 15:51, 13-03-13:

Λοιπόν, δεν κάθισα να διαβάζω τις προηγούμενες σελίδες, οπότε συγχωρέστε με αν ρωτάω κάτι που έχει ήδη ειπωθεί.
Θέλω να μάθω, σε ποιον ανήκει ένας αριθμός κινητού τηλεφώνου. Σκέφτηκα να πάρω το 11880, αλλά γίνεται, ή σου λένε μόνο ότι αφορά τα σταθερά;
Επίσης, αν είναι κάποιος στην ηλικία μου (δηλαδή ανήλικος) θα μου δώσουν τα στοιχεία του γονέα ή κηδεμόνα του και όχι του ίδιου;
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 16:44, 13-03-13:

Mην παίρνετε ρε τα 11880 και μαλακίες, να μπαίνετε στο 11888.gr που τα λέει τζάμπα. 'Εχει και μερικά κινητα (Cosmote στα οποία δεν έχουν κάνει αιτηση οι ιδιοκτήτες να μην καταχωρούνται. Και το δικό μου ήταν μέχρι που έκανα αίτηση να το βγάλουν). Αν δεν υπάρχει εκεί, μόνο με εισαγγελική απόφαση.
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 18:17, 13-03-13:

Ευχαριστώ για την απάντηση.
Έψαξα, άλλα δεν βρήκα κάτι τελικά. Δεν θα δημιουργήσω ολόκληρο θέμα με εισαγγελική απόφαση βέβαια, γιατί δεν μπορώ να πω πως με ενοχλεί, πιο πολύ από περιέργεια ήθελα να το ψάξω.
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,325 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 23:04, 17-12-13:

θέλω να βρω τον αριθμό κάποιου που επικοινωνούσαμε πριν κάτι μήνες και πλέον δεν υπάρχουν οι κλήσεις μας στο αρχείο του τηλεφώνου ούτε στις επαφές γιατί χάλασε το κινητο μου. Ξέρω ας πούμε συγκεκριμένες μέρες που μιλήσαμε σίγουρα απλά δεν θυμάμαι τον αριθμό αλλά πιστεύω πως άμα τον δω θα τον γνωρίσω. Μπορώ να κάνω κάτι? Ας πούμε αν πάω στην cosmote? Δεν ζητώ παρακολούθηση, απλά μια εσκαφή στο αρχείο κλήσεων μου
Παράθεση

Jack of Spades (Κωνσταντίνος)

Επιφανές Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,482 μηνύματα.

O Jack of Spades έγραψε: στις 12:57, 18-12-13:

Αρχική Δημοσίευση από evangelie :)
Μπορώ να κάνω κάτι? Ας πούμε αν πάω στην cosmote?
Ναι,πήγαινε και πες τους "θέλω να μου βρείτε τον αριθμό κάποιου με τον οποίο μιλούσα πριν κάτι μήνες...δεν ξέρω που μένει ούτε έχω κανένα άλλο στοιχείο επικοινωνίας δικό του ή φίλων του αλλά απ'ότι θυμάμαι είναι καλό μανάρι"!
Θα χαρούν να σε εξυπηρετήσουν!
2
1
Παράθεση

Zithos

Δραστήριο Μέλος

Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 264 μηνύματα.

O Zithos έγραψε: στις 13:36, 18-12-13:

Παλιότερα είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα και έπαιρνα τηλέφωνο τις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας για να μάθω τον κάτοχο του κινητού, πάντοτε απαντούσαν οτι δεν υπάρχει κανένας τρόπος να μάθω απο τον αριθμό το όνομα μονάχα το αντίστροφο μπορεί να γίνει.
1
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 14:31, 18-12-13:

Εγώ έχω την κολλητή μου στην Cosmote και τα μαθαίνω με μια απλή ερώτηση.
Παλιά μου έκανε ένας πλάκα. Μαθαίνω ποιος ήταν, και του λέω "Σε λενε... μένεις εκεί... και το ΑΦΜ σου είναι.....
Θα συνεχίσεις???"
Το αστείο ήταν ότι μετά με πήρε τηλέφωνο να μου ζητήσει συγγνώμη και με ρώτησε πως έμαθα τα στοιχεία του.
2
Παράθεση

Zithos

Δραστήριο Μέλος

Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 264 μηνύματα.

O Zithos έγραψε: στις 16:58, 18-12-13:

Οι ίδιοι που εργάζονται στις συγκεκριμένες εταιρείς σαφώς και τα γνωρίζουν όλα αλλά τους απαγορεύεται απο την διοίκηση να κάνουν οποιαδήποτε δημοσιοποίηση αυτών των στοιχείων εκτός ανωτέρας βίας όπως εισαγγελική εντολή.
2
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 17:00, 18-12-13:

Απο τοτε που αρχισαν να δηλωνονται τα καρτοκινητα, η αντιστροφη αναζητηση καποιες φορες βγαζει αποτελεσματα, αλλα λιγες. Οι περισσοτεροι χρηστες (μεταξυ αυτων και εγω) εχουν δηλωσει να μην εμφανιζεται το νουμερο στους καταλογους...
Παράθεση

Monte Cristo (Mad Max)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O Monte Cristo είδε φως, μπήκε, και έγραψε: στις 17:29, 18-12-13:

Αρχική Δημοσίευση από evangelie :)
θέλω να βρω τον αριθμό κάποιου που επικοινωνούσαμε πριν κάτι μήνες και πλέον δεν υπάρχουν οι κλήσεις μας στο αρχείο του τηλεφώνου ούτε στις επαφές γιατί χάλασε το κινητο μου. Ξέρω ας πούμε συγκεκριμένες μέρες που μιλήσαμε σίγουρα απλά δεν θυμάμαι τον αριθμό αλλά πιστεύω πως άμα τον δω θα τον γνωρίσω. Μπορώ να κάνω κάτι? Ας πούμε αν πάω στην cosmote? Δεν ζητώ παρακολούθηση, απλά μια εσκαφή στο αρχείο κλήσεων μου
Αν έχεις συμβόλαιο, θα ζητήσεις αναλυτικό λογαριασμό για το δίμηνο που θέλεις να δεις τις κλήσεις σου.
Ίσως να γίνεται το ίδιο και για καρτοκινητό, δεν ξέρω. Ρώτα την εταιρία σου για πιο έγκυρη ενημέρωση.
1
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,325 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 18:42, 18-12-13:

Αρχική Δημοσίευση από Monte Cristo
Αν έχεις συμβόλαιο, θα ζητήσεις αναλυτικό λογαριασμό για το δίμηνο που θέλεις να δεις τις κλήσεις σου.
Ίσως να γίνεται το ίδιο και για καρτοκινητό, δεν ξέρω. Ρώτα την εταιρία σου για πιο έγκυρη ενημέρωση.
Γίνεται να μου δώσουν αναλυτικό λογαριασμό ακόμα και για μήνες πριν? Δηλαδή επειδή πρόκειται για περσινό καθηγητή μου που θέλω να συστήσω αλλού μιλήσαμε τελευταία φορά τη μέρα που βγήκαν οι βάσεις τέλος Αυγούστου...
Αυριο θα πάω να δω τι θα μου πουν... Ευχαριστώ πάντως!!!
Παράθεση

youhou (takis)

Δραστήριο Μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

O youhou έγραψε: στις 19:06, 18-12-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Εγώ έχω την κολλητή μου στην Cosmote και τα μαθαίνω με μια απλή ερώτηση.
Παλιά μου έκανε ένας πλάκα. Μαθαίνω ποιος ήταν, και του λέω "Σε λενε... μένεις εκεί... και το ΑΦΜ σου είναι.....
Θα συνεχίσεις???"
Το αστείο ήταν ότι μετά με πήρε τηλέφωνο να μου ζητήσει συγγνώμη και με ρώτησε πως έμαθα τα στοιχεία του.
Μπορει,ας πουμε, αν της πεις ονοματεπωνυμο να βρει τον αριθμο ακομα και αν ο κατοχος του τον εχει δηλωσει ως απορρητο;

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 17:57, 22-12-13:

Ναι βρε, τα πάντα βρίσκει.
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 19:39, 22-12-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Ναι βρε, τα πάντα βρίσκει.
φαντάζομαι το ξέρει ότι με το να σου μεταφέρει τα στοιχεία παραβιάζει το συμβόλαιο της και technically εσύ την καις στον Internet αυτή τη στιγμή έτσι?
4
Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 440 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε: στις 20:17, 09-02-15:

Καλησπέρα σε όλους! Έχω έναν αριθμό κινητού τηλεφώνου και θα ήθελα να μάθω το όνομα του κατόχου του, καθώς και την διεύθυνση του. Το πρόβλημα είναι πως στο whitepages δεν μου εμφανίζει κανένα αποτέλεσμα σχετικά με αυτόν τον αριθμό (μάλλον ο κάτοχος του τον έχει κάνει απόρρητο)... Και το ερώτημα είναι, υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να μάθω όνομα/διεύθυνση;
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,520 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 22:27, 09-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από KingFox
Καλησπέρα σε όλους! Έχω έναν αριθμό κινητού τηλεφώνου και θα ήθελα να μάθω το όνομα του κατόχου του, καθώς και την διεύθυνση του. Το πρόβλημα είναι πως στο whitepages δεν μου εμφανίζει κανένα αποτέλεσμα σχετικά με αυτόν τον αριθμό (μάλλον ο κάτοχος του τον έχει κάνει απόρρητο)... Και το ερώτημα είναι, υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να μάθω όνομα/διεύθυνση;
Αν ο κάτοχος έχει δηλώσει τον αριθμό σαν "απόρρητο", νόμιμα μόνον ο εισαγγελέας μπορεί να τον μάθει και μόνον αν υπάρχει σοβαρός λόγος. Όμως (here is Elladistan), αν έχεις κάποιο γνωστό στην εταιρία, τα πράγματα γίνονται πολύ απλά. Ίσως ένας τρόπος θα ήταν να του τηλεφωνήσει κάποιος ή (καλύτερα) κάποια και να προσπαθήσει με κάποιο πρόσχημα να τον ψαρέψει.

1
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια