Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,976 μέλη και 2,478,842 μηνύματα σε 78,951 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 361 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς μπορώ να βρω σε ποιον ανήκει ένα νούμερο κινητού;

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,470 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 16:57, 10-02-15:

Υπάρχει το whocallsme στο οποίο καταχωρούν τηλέφωνα-σπαμ, ή από εταιρίες, τράπεζες κλπ.
Αν το τηλ. είναι τέτοιου είδους μπορείς να το αντιστοιχήσεις από εκεί.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 11:43, 18-02-15:

Ρε παιδιά, ναι
Δυο φορές μέσα σε δυο βδομάδες περίπου την ίδια ώρα -γύρω στις 9.30 το πρωί- με πήρε το 0. Δεν προλαβαίνω να απαντήσω μήπως είναι διαφήμιση κι απο περιέργεια γιατί κλείνει γρήγορα. Τι ναναι αυτό τώρα;;
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 14:54, 18-02-15:

Τι φάση το 0; Δεν έχω ακούσει τίποτα για αυτό. Μπορεί να ναι από αυτά τα τηλεφωνήματα που σε παίρνουν, εσύ το σηκώνεις και σε χρεώνουν όσο δεν πάει.
Παράθεση

GiorgosAsi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 549 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε: στις 14:58, 18-02-15:

Παρε 1880 και ζητα ποιος ειναι ο 0
Παράθεση

trampoline

Νεοφερμένος

Ο trampoline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O trampoline έγραψε: στις 20:58, 18-02-15:

Είναι τηλέφωνο με απόκρυψη, λογικά από την ίδια σου την εταιρεία και κατά πάσα πιθανότητα με σκοπό προώθησης προϊόντων.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια