Τα αδέρφια μας

Πόσα αδέρφια έχετε;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 34)
  • 1

  • 2

  • 3+

  • Κανένα

  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Έχω έναν αδερφό 5 χρόνια μικρότερό μου...Τον λατρεύω :inlove: και τον θεωρώ η ζωή μου...Λίγο είμαστε μακριά και είμαστε μέσα στα τηλ...Τώρα που θα φύγω νομίζω ότι το μικρούλη μου θα μου λείψει περισσότερο απ' όλους :redface: !Του έχω απίστευτη αδυναμία και εμπιστοσύνη...Τα συζητάμε όλα αν και αγόρι...Τώρα τελευταία βγαίνουμε και μαζί...Είτε με την δικιά του παρέα, είτε με την δικιά μου! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πιστεύω είναι πολύ καλό να υπάρχει καλή σχέση ανάμεσα στα αδερφια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loudovika

Νεοφερμένος

Ο loudovika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ για το καλωσόρισμα !!!
Μια από τα ίδια και εγώ ! ;)Αλλά όταν μπορείς και έχεις καλούς φίλους τότε όλα είναι μέλι γάλα :thumbsup:
Στις καλές αλλά και στις κακές στιγμές αυτοί και αυτές ήταν που με έβγαλαν από πολλές δύσκολες καταστάσεις !!
Γεία σου φιλενάδα :thumbsup: prima donna !!! Δεν έχει μπει ακόμη η κολλητή ...Μάλλον θα θέλει να τα πούμε από το τηλέφωνο ... :whistle:
Καλό απόγευμα στην παρέα σας ! και καλό βράδυ Παρασκευής 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγώ μοναχοπαίδι όπως είπε η τρελοκοτσιδου... Κι εγώ με όλα τα συνδρομα που αυτό συνεπάγεται... :P
Πάντως θα ήθελα πολυυυ να έιχα αδέλφια, είστε πολυ τυχεροι όσοι έχετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Κι εγώ μοναχοπαίδι όπως είπε η τρελοκοτσιδου... Κι εγώ με όλα τα συνδρομα που αυτό συνεπάγεται... :P
Πάντως θα ήθελα πολυυυ να έιχα αδέλφια, είστε πολυ τυχεροι όσοι έχετε!

κάτσε βρε παιδι μου αφού έχεις όλα τα σύνδρομα γιατί σου γκρινιάζουν και θα αρχίσεις να δουλέυεις απο Οκτώβρη?? :bleh:
κάτι θα σου λέιπει απο αυτά για ψάξτο, διεκδίκησε τα δικαιώματα σου σαν μοναχοπαίδι :hehe:
σε πειράζω :inlove:([size=7pt]δεν νομίζω να παρεξηγηθείς? :/)[/
size]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα ακριβώς επειδή είμαι μοναχοπαίδι μου γκρινιάζουν, γιατι έχουν υπερβολικές απαιτήσεις απο εμένα και δεν μπορώ να τις καλύψω. Γι'αυτό θέλω να δουλέψω αν και ελπίζω να καταφέρω αν το καθυστερήσω και να μην μάθουν πόσα έχω πραγματικά περάσει! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky

Νεοφερμένος

Η Vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγώ σας περνάω όλους  :P έχω 6 αδέλφια.
Ένα αδελφό 2 χρόνια μεγαλύτερο δηλαδή στα 24 ο οποίος δουλεύει και μένει μόνος του. Δύο αδελφές δίδυμες οι οποίες είναι στα 23, μια αδελφή στα 12 και τα μικρά μας τον Βασίλη που είναι 8 1/2 και τον Γιάννη που είναι 7 Τα πάμε πολυ καλά αν και υπάρχουν στιγμές που απλά  :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ έχω μια αδερφή - και είναι αρκετή :/-
Iris_Didini :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vicky :
Εγώ σας περνάω όλους  :P έχω 6 αδέλφια.
Ένα αδελφό 2 χρόνια μεγαλύτερο δηλαδή στα 24 ο οποίος δουλεύει και μένει μόνος του. Δύο αδελφές δίδυμες οι οποίες είναι στα 23, μια αδελφή στα 12 και τα μικρά μας τον Βασίλη που είναι 8 1/2 και τον Γιάννη που είναι 7 Τα πάμε πολυ καλά αν και υπάρχουν στιγμές που απλά  :wacko:

Πωω καλή φάση πρέπει να είναι,οταν μαζεύεστε όλοι θα γίνετε ένας πανικός :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky

Νεοφερμένος

Η Vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Πράγματι :) Αλλά είναι σαν να είσαι με μια μεγάλη παρέα. Τουλάχιστον έτσι είμαστε με τα αδέλφια μου τα μεγάλα. Σήμερα το μεσημέρι μαζευτήκαμε όλοι για φαγητό στο σπίτι της γιαγιάς μου και περάσαμε αρκετά καλά. Είχα να δω και καιρό τον αδελφό μου και μου είχε λείψει όλο αυτό το να περνάμε ένα κυριακάτικο πρωινό όλοι μαζί. Εφημερίδες,καφέδες,κουβεντούλα ενίοτε και επιτραπέζια ή μπάλα με τα πιτσιρίκια...Ευτυχώς είμαστε πολλοί και κάνουμε ομάδα μόνοι μας  :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vicky :
Ευτυχώς είμαστε πολλοί και κάνουμε ομάδα μόνοι μας  :D

:thumbsup: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Έχω μία αδερφή 5 χρόνια μεγαλύτερη η οποία είναι στα αρραβωνιάσματα.. Μια χαρά τα πάμε μωρέ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mahmut

Νεοφερμένος

Ο Mahmut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γλωσσολόγος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Έχω 8 αδέρφια. 4 αδερφές 16, 18 και 19 (δίδυμη με μένα) και 21 παντρεμένες και 3 αδερφούς μικρότερους από μένα. Σωστό χαρέμι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas the return

Νεοφερμένος

Ο trobas the return αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εμεις ειμαστε 2.
Εγω και ο Γαλανος.
Η μαμα μας εφυγε μαζι με τον μπαμπα μας πριν απο χρονια οποτε δεν τους μετραμε.
Αν προσθεσω την γιαγια μας τοτε ειμαστε 3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Εγώ πάλι έχω δυο αδερφάκια μικρά. Ο αδερφός μου είναι 15 και η αδερφή μου 12. Εγώ τα πάω πολύ καλά και με τους δύο, αλλά μεταξύ τους τσακώνονται συνέχεια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
εχω εναν αδερφο (27ετων) και μια αδερφη (24ετων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Εγώ έχω μία αδερφή που είναι 5 χρονών δηλαδή έχουμε 10 χρόνια διαφορά... Μερικές φορές με τρελαίνει και μου σπάει τα νεύρα :angry: αλλά την λατρεύω παρ' όλες τις αταξίες που κάνει:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Δυο αδερφάκια είμασταν...πολύ αγαπημένα ...:)
(soundtrack από κάποια ελληνική ταινια :P )

ο αδερφούλης μου είναι 1 χρόνο μικρότερος, μεγαλώσαμε μαζί είμαστε πάρα πολύ δεμένοι αλλα είναι εντελώς διαφορετικός χαρακτήρας....

βρε μπας και τον βρήκανε αλλού και μου τον φέρανε πεσκέσι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris

Νεοφερμένος

Η Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Έχω μία αδερφή 7,5 χρόνια μεγαλύτερη, η οποία τώρα είναι παντρεμένη και έχει και ένα αγοράκι 2,5 χρονών.. (ο έρωτας μου ο αγιάτρευτος).

Μια φορά κι έναν καιρό που μέναμε όλοι μαζί περνάγαμε πολύ καλά...
Με πρόσεχε πολύ, μου έκανε συνέχεια πλάτες κι εγώ από την άλλη της είχα ξετινάξει την ντουλάπα!!!!
Τώρα, όλη αυτήν την προσοχή και φροντίδα που μου έδειξε τόσα χρόνια, την δείχνω κι εγώ με τη σειρά μου στο παιδάκι της...
Να είναι πάντα καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Εγώ έχω μια αδερφή 2 χρόνια μεγαλύτερη, μια χαρά τα πάμε (άσχετα που θέλω να την σκοτώσω :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top