Εμπειρίες της πίσω πόρτας

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
κοιταχτε παιδια το θεμα ειναι ενα αν θελεις το δοκιμαζεις . αν δεν θελεις κανενας δεν πιεζει κανεναν . στο κρεβατι του καθενος δεν μπορουμε να κανουμε κουβεντα . προσωπικη αποψη παντως ειναι πως δεν κερδισα και τιποτα που το δοκιμασα με την κοπελα μου ισως να το ξανακανουμε αλλα δεν θα γινει και η αγαπημενη μας συνηθεια . πιστευω πως υπαρχουν πολλα να κανεις στο κρεβατι με τον συντροφο σου εξαλλου . ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ . σωστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ragnarok

Νεοφερμένος

Ο Ragnarok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δεν θα έλεγα πως είναι κακό,μα θα έλεγα πως μου φαίνεται κάπως σαν ιδέα(για μένα όχι για τους άλλους) και μάλλον δεν θα το δοκιμάσω ποτέ,κάθως όπως είπε και ένα συνομήλικο παιδί πιο πάνω θεωρώ πως το "πίσω" μέρος είναι πιο πολύ έξοδος και όχι είσοδος.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Με μια κοπέλα που τα είχα πριν 9 χρόνια, τέτοια εποχή, είχαμε κάνει από πίσω...Ωραία αίσθηση, αλλά έκανα το λάθος να μην χρησιμοποιήσω προφυλακτικό...
Αλλη μία φορά, με μια πολύ πιτσιρίκα, οριακά σεξουαλικά ενήλικη, μου το ζήτησε η ίδια...Ηταν παρα πολύ στενή, φοβήθηκα μην πάθει τίποτα και τρέχουμε και δεν φτάνουμε...

Κάποτε το επιδίωκα...γιατί είναι πιο στενά...αλλά δεν είναι και η πιο βολική στάση για μένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,800 μηνύματα.
Αν η κοπέλα είναι στενή μπροστά, πίσω κι αν είναι πέτρα απελέκητη! :confused:

Δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου ερωτευμένο και να θέλω να "ξεκωλιάσω" το κορίτσι μου. Θα αισθάνομαι ενοχές ότι το πονάω παραπάνω απ' ότι πρέπει και στο τέλος θα μου μαραθεί. :redface: Τώρα αν μου το ζητούσε η ίδια γιατί το έχει ξανακάνει και της άρεσε θα το δοκίμαζα από περιέργεια. Μόνος μου δεν θα το επιδίωκα παρά μόνο αν έπεφτα στην περίπτωση Πηγαδιού του Σιλωάμ. :worry: Εκεί τι να κάνεις; Κάτι πρέπει να νιώσεις κι εσύ....8)

Αν μου το ζητούσε χωρίς να το έχει ξανακάνει, θα φρόντιζα να προμηθευτώ την κατάλληλη λίπανση μην αποτύχω ξανά. :/: Ξέρει κανείς καμιά καλή μάρκα λιπαντικού; :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia420

Νεοφερμένος

Η sofia420 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δεν είναι μόνο θέμα λίπανσης, Νίκο. Πρέπει να το δεις ως κάτι το διαφορετικό, δεν λέω ότι αξίζει ή ότι δεν αξίζει. Απλά μιλάμε για κάτι διαφορετικό που απαιτεί μια διαφορετική λογική. Για παράδειγμα, το στόμα είναι περισσότερο πηγάδι, αλλά δεν νομίζω κανένας σας να έχει παράπονο από εμάς. Γιατί; Γιατί πολύ απλά έχετε διαφορετική λογική απέναντι σε αυτή την εμπειρία.

Με καταλάβατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,800 μηνύματα.
Δεν είναι μόνο θέμα λίπανσης, Νίκο. Πρέπει να το δεις ως κάτι το διαφορετικό, δεν λέω ότι αξίζει ή ότι δεν αξίζει. Απλά μιλάμε για κάτι διαφορετικό που απαιτεί μια διαφορετική λογική. Για παράδειγμα, το στόμα είναι περισσότερο πηγάδι, αλλά δεν νομίζω κανένας σας να έχει παράπονο από εμάς. Γιατί; Γιατί πολύ απλά έχετε διαφορετική λογική απέναντι σε αυτή την εμπειρία.

Με καταλάβατε;

Άμα αρέσει στη γυναίκα να πονάει, εγώ τι πρόβλημα να έχω; :whistle: Και σφαλιάρες άμα θέλει, φαπ, φουπ πλάκα θα' χει. Σε ότι "διαφορετική λογική" θέλει το κορίτσι, μέσα!!! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicky90

Νεοφερμένος

Η Νικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
δεν εχω δοκιμασει.

φοβαμαι λιγο να πω την αληθεια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
δεν εχω δοκιμασει.

φοβαμαι λιγο να πω την αληθεια

Mε σαλιο και υπομονη λεει η παροιμια...

αν ποναει το κανεις λαθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Mε σαλιο και υπομονη λεει η παροιμια...

αν ποναει το κανεις λαθος
Δε χρειάζεται σάλιο. Κατευθείαν και με δύναμη. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Δε χρειάζεται σάλιο. Κατευθείαν και με δύναμη. ;)
Και μετά θα φάει μια σφαλιάρα και θα την φχαριστηθεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και μετά θα φάει μια σφαλιάρα και θα την φχαριστηθεί!


Και δεν θα το αφησει και ποτε να ξαναπροσπαθισει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Και μετά θα φάει μια σφαλιάρα και θα την φχαριστηθεί!
Μην το λες...:whistle:
Με όποια το κάναμε από πίσω, ούτε λυπαντικά βάλαμε, ούτε σάλιο, ούτε τίποτα. Μια κι έξω και γερό σφυροκόπημα. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Παιδιά πέρα από το θέμα του εάν είναι όμορφη ή άσχημη αίσθηση αν αξίζει ή όχι κλπ εγώ θέλω να πω κάτι off topic βέβαια αλλά νομίζω πολύ χρήσιμο...πρόσφατα έμαθα (και όχι δεν είναι ράδιο αρβύλα) ότι αν κάνεις πρωκτικό sex και μετά κολπικό χωρίς να αλλάξεις προφυλακτικό μπορεί να κολλήσεις κονδυλώματα..εννοείται βέβαια ότι το ίδιο ισχύει και όταν δεν χρησιμοποιείς καθόλου προφυλακτικό...οπότε όποιος του αρέσει ας συνεχίσει να το απολαμβάνει αλλά με προσοχή δεν αξίζει για ένα @@ να κολλήσεις κάτι το οποίο μάλιστα είναι και αρκετά σοβαρό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Παιδιά πέρα από το θέμα του εάν είναι όμορφη ή άσχημη αίσθηση αν αξίζει ή όχι κλπ εγώ θέλω να πω κάτι off topic βέβαια αλλά νομίζω πολύ χρήσιμο...πρόσφατα έμαθα (και όχι δεν είναι ράδιο αρβύλα) ότι αν κάνεις πρωκτικό sex και μετά κολπικό χωρίς να αλλάξεις προφυλακτικό μπορεί να κολλήσεις κονδυλώματα..εννοείται βέβαια ότι το ίδιο ισχύει και όταν δεν χρησιμοποιείς καθόλου προφυλακτικό...οπότε όποιος του αρέσει ας συνεχίσει να το απολαμβάνει αλλά με προσοχή δεν αξίζει για ένα @@ να κολλήσεις κάτι το οποίο μάλιστα είναι και αρκετά σοβαρό..

Αυτο θεωρειτε δεδομενο...Δεν παιζουμε με αυτα τα πραγματα...Εκτος και εαν θελετε να το παιζετε πορνοσταρ...Αλλα να θυμαστε..Δεν ειναι ολα οπως τα δειχνει το βιντεο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αλλα να θυμαστε..Δεν ειναι ολα οπως τα δειχνει το βιντεο

Ισχύει... στην πραγματικότητα στο τέλος παντρεύονται!
(χαχαχαχαχαχαχα δεν κρατήθηκα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
αν κάνεις πρωκτικό sex και μετά κολπικό χωρίς να αλλάξεις προφυλακτικό μπορεί να κολλήσεις κονδυλώματα..

Οχι αυτο δεν ισχυει.

Αλλα εισαι σε πολυ καλο δρομο να παθεις μια κολπιτιδα *ΝΑ*.

Λεω οτι δεν ισχυει για τα κονδυλοματα γιατι δεν ειναι οτι στο κωλο μπορει να τα εχεις αλλα να μην σου προκαλεσουν προβλημα και μετα να μεταφερνουν καπως. Τα βακτηριδια ομως ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Τα κονδυλώματα όντως δεν κολλάνε έτσι. Είναι ιός, αμα τον έχεις, τον έχεις παντού.
Στο θέμα τώρα, έχω δοκιμάσει και είναι χάλια. Και μην μου πείτε ότι το έκανα λάθος, το έχω δοκιμάσει αρκετές φορές για να εξαλειψω αυτή την πιθανότητα και να είμαι σίγουρη ότι δεν μ' αρέσει. Δεν είναι θέμα πόνου, όντως αμα το κάνεις αργα και ελεγχόμενα δεν πονάς...το θέμα είναι πως νιώθεις λες και θες να τα κάνεις αλλά μπαινοβγαίνουν! Σε αυτές που αρέσει, δεν μπορώ να καταλάβω πως και γιατί. Οι άντρες (που δεν το έχετε δοκιμάσει στον εαυτό σας και δεν θέλετε) μπορείτε πολύ εύκολα να καταλάβετε την αίσθηση: καθήστε στην τουαλέτα και αντί να πάτε κανονικά, προκαλέστε μόνοι σας αυτό το μέσα-έξω με συσπασεις των μυων. Μετά πείτε μας πως σας φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Δεν θέλω να χαρακτηριστώ πουριτανή γιατί δεν είμαι και γι' αυτό κ όποτε οποιοσδήποτε μου έχει ζητήσει κάτι τέτοιο μένει με το στόμα ανοιχτό όταν του δίνω να καταλάβει ότι Η ΠΙΣΩ ΠΟΡΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΑΜΠΑΡΩΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ!!!!!!!!!
Είμαι κάθετα αρνητική σε αυτό για τους ακόλουθους λόγους:
Υπερεκτιμώ τον εαυτό μου.
Είναι βλαβερό για την υγεία.
Το ότι κπ το βλέπει σε τσόντες δε σημαίνει ότι πρέπει απαραίτητα να το κάνει κ πράξη
Δεν κάνω τέτοιου τύπου 'χαρούλες' για να κανοποιήσω έναν άνδρα. Διαθέτω κ πιο σοβαρά χαρίσματα που πιστεύω είναι (κ έχω δει) ότι είναι πολύ πιο ισχυρά από κάτι τέτοιο.
Αν κάποιος δεν θελει να μεινει μαζί μου επειδή δεν έχει πίσω πόρτα καλύτερα για μένα. Αν είναι αυτό τόσο σημαντικός παράγοντας για κάποιον ώστε να διυλύσει μια σχέση καταλαβαίνω τι πολιτιστικό επίπεδο διαθέτει οπότε καλώς διαλύθηκε
Ολα΄αυτά χωρίς να θέλω να προσβάλλω καμία κ κανέναν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,800 μηνύματα.
Δεν θέλω να χαρακτηριστώ πουριτανή γιατί δεν είμαι και γι' αυτό κ όποτε οποιοσδήποτε μου έχει ζητήσει κάτι τέτοιο μένει με το στόμα ανοιχτό όταν του δίνω να καταλάβει ότι Η ΠΙΣΩ ΠΟΡΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΑΜΠΑΡΩΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ!!!!!!!!!

Μα yperoxi μπορεί να σου αρέσει και μάλιστα πολύ, το έχεις σκεφτεί αυτό; ;)
Με βάση τον Θάνο Ασκητή δεν πρόκειται να σε βλάψει αν το κάνεις μια φορά κάθε 9 μέρες (εξού και το "του κ.... τα 9μερα!" :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Νίκο όπως βλέπεις δεν είναι μόνο για λόγους υγείας που είμαι κάθετα αρνητικήσε κτ τέτοιο. Είναι ο τρόπος σκέψης συνολικά τέτοιος. Έχω αρκετ'η αυτοπεποίθηση ούτως ώστε να μη χρειάζεται να προσπαθήσω να κρατήσω ένα άνδρα με αυτό τον τρόπο. Επίσης δεν μπορώ να φανταστώ με πώς θα μου προκαλούσε ευχαρίστηση μια κατάσταση που θα με έκανε να θέλω να χ......ώ (συγνώμη κιόλας). Η 'πίσω πόρτα' είναι μόνο έξοδος, όχι είσοδος (παρα φυση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top