Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,826 μέλη και 2,472,588 μηνύματα σε 78,643 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 443 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εμπειρίες της πίσω πόρτας

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Δραστήριο Μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 330 μηνύματα.

O ΚΟΡΩΝΕΥΣ ακροδεξιος αναρχοκομμουνιστης έγραψε: στις 17:32, 04-10-11:

κοιταχτε παιδια το θεμα ειναι ενα αν θελεις το δοκιμαζεις . αν δεν θελεις κανενας δεν πιεζει κανεναν . στο κρεβατι του καθενος δεν μπορουμε να κανουμε κουβεντα . προσωπικη αποψη παντως ειναι πως δεν κερδισα και τιποτα που το δοκιμασα με την κοπελα μου ισως να το ξανακανουμε αλλα δεν θα γινει και η αγαπημενη μας συνηθεια . πιστευω πως υπαρχουν πολλα να κανεις στο κρεβατι με τον συντροφο σου εξαλλου . ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ . σωστα?
1
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ragnarok

Νεοφερμένος

Ο Ragnarok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Ragnarok έγραψε: στις 20:07, 04-10-11:

Δεν θα έλεγα πως είναι κακό,μα θα έλεγα πως μου φαίνεται κάπως σαν ιδέα(για μένα όχι για τους άλλους) και μάλλον δεν θα το δοκιμάσω ποτέ,κάθως όπως είπε και ένα συνομήλικο παιδί πιο πάνω θεωρώ πως το "πίσω" μέρος είναι πιο πολύ έξοδος και όχι είσοδος....
1
2
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε: στις 05:14, 09-10-11:

Με μια κοπέλα που τα είχα πριν 9 χρόνια, τέτοια εποχή, είχαμε κάνει από πίσω...Ωραία αίσθηση, αλλά έκανα το λάθος να μην χρησιμοποιήσω προφυλακτικό...
Αλλη μία φορά, με μια πολύ πιτσιρίκα, οριακά σεξουαλικά ενήλικη, μου το ζήτησε η ίδια...Ηταν παρα πολύ στενή, φοβήθηκα μην πάθει τίποτα και τρέχουμε και δεν φτάνουμε...

Κάποτε το επιδίωκα...γιατί είναι πιο στενά...αλλά δεν είναι και η πιο βολική στάση για μένα...
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,394 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε: στις 11:11, 11-10-11:

Αν η κοπέλα είναι στενή μπροστά, πίσω κι αν είναι πέτρα απελέκητη!

Δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου ερωτευμένο και να θέλω να "ξεκωλιάσω" το κορίτσι μου. Θα αισθάνομαι ενοχές ότι το πονάω παραπάνω απ' ότι πρέπει και στο τέλος θα μου μαραθεί. Τώρα αν μου το ζητούσε η ίδια γιατί το έχει ξανακάνει και της άρεσε θα το δοκίμαζα από περιέργεια. Μόνος μου δεν θα το επιδίωκα παρά μόνο αν έπεφτα στην περίπτωση Πηγαδιού του Σιλωάμ. Εκεί τι να κάνεις; Κάτι πρέπει να νιώσεις κι εσύ....8)

Αν μου το ζητούσε χωρίς να το έχει ξανακάνει, θα φρόντιζα να προμηθευτώ την κατάλληλη λίπανση μην αποτύχω ξανά. Ξέρει κανείς καμιά καλή μάρκα λιπαντικού;
3
Παράθεση

sofia420

Νεοφερμένος

H sofia420 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H sofia420 έγραψε: στις 13:18, 04-11-11:

Δεν είναι μόνο θέμα λίπανσης, Νίκο. Πρέπει να το δεις ως κάτι το διαφορετικό, δεν λέω ότι αξίζει ή ότι δεν αξίζει. Απλά μιλάμε για κάτι διαφορετικό που απαιτεί μια διαφορετική λογική. Για παράδειγμα, το στόμα είναι περισσότερο πηγάδι, αλλά δεν νομίζω κανένας σας να έχει παράπονο από εμάς. Γιατί; Γιατί πολύ απλά έχετε διαφορετική λογική απέναντι σε αυτή την εμπειρία.

Με καταλάβατε;
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,394 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε: στις 13:54, 04-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από sofia420
Δεν είναι μόνο θέμα λίπανσης, Νίκο. Πρέπει να το δεις ως κάτι το διαφορετικό, δεν λέω ότι αξίζει ή ότι δεν αξίζει. Απλά μιλάμε για κάτι διαφορετικό που απαιτεί μια διαφορετική λογική. Για παράδειγμα, το στόμα είναι περισσότερο πηγάδι, αλλά δεν νομίζω κανένας σας να έχει παράπονο από εμάς. Γιατί; Γιατί πολύ απλά έχετε διαφορετική λογική απέναντι σε αυτή την εμπειρία.

Με καταλάβατε;
Άμα αρέσει στη γυναίκα να πονάει, εγώ τι πρόβλημα να έχω; Και σφαλιάρες άμα θέλει, φαπ, φουπ πλάκα θα' χει. Σε ότι "διαφορετική λογική" θέλει το κορίτσι, μέσα!!!
4
Παράθεση

Nicky90 (Νικη)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Νικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H Nicky90 . έγραψε: στις 20:45, 13-11-11:

δεν εχω δοκιμασει.

φοβαμαι λιγο να πω την αληθεια
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,673 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 18:26, 14-11-11:

δεν εχω δοκιμασει.

φοβαμαι λιγο να πω την αληθεια
Mε σαλιο και υπομονη λεει η παροιμια...

αν ποναει το κανεις λαθος
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε: στις 04:04, 15-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από epote
Mε σαλιο και υπομονη λεει η παροιμια...

αν ποναει το κανεις λαθος
Δε χρειάζεται σάλιο. Κατευθείαν και με δύναμη.
12
4
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,692 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε: στις 07:48, 15-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από cacofonix
Δε χρειάζεται σάλιο. Κατευθείαν και με δύναμη.
Και μετά θα φάει μια σφαλιάρα και θα την φχαριστηθεί!
5
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 07:51, 15-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από kaleidoscope

Και δεν θα το αφησει και ποτε να ξαναπροσπαθισει...
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

O cacofonix έγραψε: στις 12:10, 15-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από kaleidoscope
Μην το λες...
Με όποια το κάναμε από πίσω, ούτε λυπαντικά βάλαμε, ούτε σάλιο, ούτε τίποτα. Μια κι έξω και γερό σφυροκόπημα.
4
2
Παράθεση

sasg

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H sasg έγραψε: στις 16:38, 15-11-11:

Παιδιά πέρα από το θέμα του εάν είναι όμορφη ή άσχημη αίσθηση αν αξίζει ή όχι κλπ εγώ θέλω να πω κάτι off topic βέβαια αλλά νομίζω πολύ χρήσιμο...πρόσφατα έμαθα (και όχι δεν είναι ράδιο αρβύλα) ότι αν κάνεις πρωκτικό sex και μετά κολπικό χωρίς να αλλάξεις προφυλακτικό μπορεί να κολλήσεις κονδυλώματα..εννοείται βέβαια ότι το ίδιο ισχύει και όταν δεν χρησιμοποιείς καθόλου προφυλακτικό...οπότε όποιος του αρέσει ας συνεχίσει να το απολαμβάνει αλλά με προσοχή δεν αξίζει για ένα @@ να κολλήσεις κάτι το οποίο μάλιστα είναι και αρκετά σοβαρό..
4
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 17:40, 15-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από sasg
Παιδιά πέρα από το θέμα του εάν είναι όμορφη ή άσχημη αίσθηση αν αξίζει ή όχι κλπ εγώ θέλω να πω κάτι off topic βέβαια αλλά νομίζω πολύ χρήσιμο...πρόσφατα έμαθα (και όχι δεν είναι ράδιο αρβύλα) ότι αν κάνεις πρωκτικό sex και μετά κολπικό χωρίς να αλλάξεις προφυλακτικό μπορεί να κολλήσεις κονδυλώματα..εννοείται βέβαια ότι το ίδιο ισχύει και όταν δεν χρησιμοποιείς καθόλου προφυλακτικό...οπότε όποιος του αρέσει ας συνεχίσει να το απολαμβάνει αλλά με προσοχή δεν αξίζει για ένα @@ να κολλήσεις κάτι το οποίο μάλιστα είναι και αρκετά σοβαρό..
Αυτο θεωρειτε δεδομενο...Δεν παιζουμε με αυτα τα πραγματα...Εκτος και εαν θελετε να το παιζετε πορνοσταρ...Αλλα να θυμαστε..Δεν ειναι ολα οπως τα δειχνει το βιντεο!!
1
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 18:14, 15-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Αλλα να θυμαστε..Δεν ειναι ολα οπως τα δειχνει το βιντεο
Ισχύει... στην πραγματικότητα στο τέλος παντρεύονται!
(χαχαχαχαχαχαχα δεν κρατήθηκα!)
2
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,673 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 02:15, 17-11-11:

αν κάνεις πρωκτικό sex και μετά κολπικό χωρίς να αλλάξεις προφυλακτικό μπορεί να κολλήσεις κονδυλώματα..
Οχι αυτο δεν ισχυει.

Αλλα εισαι σε πολυ καλο δρομο να παθεις μια κολπιτιδα *ΝΑ*.

Λεω οτι δεν ισχυει για τα κονδυλοματα γιατι δεν ειναι οτι στο κωλο μπορει να τα εχεις αλλα να μην σου προκαλεσουν προβλημα και μετα να μεταφερνουν καπως. Τα βακτηριδια ομως ναι.
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 12:29, 04-01-12:

Τα κονδυλώματα όντως δεν κολλάνε έτσι. Είναι ιός, αμα τον έχεις, τον έχεις παντού.
Στο θέμα τώρα, έχω δοκιμάσει και είναι χάλια. Και μην μου πείτε ότι το έκανα λάθος, το έχω δοκιμάσει αρκετές φορές για να εξαλειψω αυτή την πιθανότητα και να είμαι σίγουρη ότι δεν μ' αρέσει. Δεν είναι θέμα πόνου, όντως αμα το κάνεις αργα και ελεγχόμενα δεν πονάς...το θέμα είναι πως νιώθεις λες και θες να τα κάνεις αλλά μπαινοβγαίνουν! Σε αυτές που αρέσει, δεν μπορώ να καταλάβω πως και γιατί. Οι άντρες (που δεν το έχετε δοκιμάσει στον εαυτό σας και δεν θέλετε) μπορείτε πολύ εύκολα να καταλάβετε την αίσθηση: καθήστε στην τουαλέτα και αντί να πάτε κανονικά, προκαλέστε μόνοι σας αυτό το μέσα-έξω με συσπασεις των μυων. Μετά πείτε μας πως σας φαίνεται.
2
1
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 13:23, 04-01-12:

Δεν θέλω να χαρακτηριστώ πουριτανή γιατί δεν είμαι και γι' αυτό κ όποτε οποιοσδήποτε μου έχει ζητήσει κάτι τέτοιο μένει με το στόμα ανοιχτό όταν του δίνω να καταλάβει ότι Η ΠΙΣΩ ΠΟΡΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΑΜΠΑΡΩΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ!!!!!!!!!
Είμαι κάθετα αρνητική σε αυτό για τους ακόλουθους λόγους:
Υπερεκτιμώ τον εαυτό μου.
Είναι βλαβερό για την υγεία.
Το ότι κπ το βλέπει σε τσόντες δε σημαίνει ότι πρέπει απαραίτητα να το κάνει κ πράξη
Δεν κάνω τέτοιου τύπου 'χαρούλες' για να κανοποιήσω έναν άνδρα. Διαθέτω κ πιο σοβαρά χαρίσματα που πιστεύω είναι (κ έχω δει) ότι είναι πολύ πιο ισχυρά από κάτι τέτοιο.
Αν κάποιος δεν θελει να μεινει μαζί μου επειδή δεν έχει πίσω πόρτα καλύτερα για μένα. Αν είναι αυτό τόσο σημαντικός παράγοντας για κάποιον ώστε να διυλύσει μια σχέση καταλαβαίνω τι πολιτιστικό επίπεδο διαθέτει οπότε καλώς διαλύθηκε
Ολα΄αυτά χωρίς να θέλω να προσβάλλω καμία κ κανέναν
6
2
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

O parafernalia έγραψε: στις 13:43, 04-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από yperoxi
Δεν θέλω να χαρακτηριστώ πουριτανή γιατί δεν είμαι και γι' αυτό κ όποτε οποιοσδήποτε μου έχει ζητήσει κάτι τέτοιο μένει με το στόμα ανοιχτό όταν του δίνω να καταλάβει ότι Η ΠΙΣΩ ΠΟΡΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΑΜΠΑΡΩΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ!!!!!!!!!
Μα yperoxi μπορεί να σου αρέσει και μάλιστα πολύ, το έχεις σκεφτεί αυτό;
Με βάση τον Θάνο Ασκητή δεν πρόκειται να σε βλάψει αν το κάνεις μια φορά κάθε 9 μέρες (εξού και το "του κ.... τα 9μερα!" )
1
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 13:48, 04-01-12:

Νίκο όπως βλέπεις δεν είναι μόνο για λόγους υγείας που είμαι κάθετα αρνητικήσε κτ τέτοιο. Είναι ο τρόπος σκέψης συνολικά τέτοιος. Έχω αρκετ'η αυτοπεποίθηση ούτως ώστε να μη χρειάζεται να προσπαθήσω να κρατήσω ένα άνδρα με αυτό τον τρόπο. Επίσης δεν μπορώ να φανταστώ με πώς θα μου προκαλούσε ευχαρίστηση μια κατάσταση που θα με έκανε να θέλω να χ......ώ (συγνώμη κιόλας). Η 'πίσω πόρτα' είναι μόνο έξοδος, όχι είσοδος (παρα φυση)
1
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura, orchidea, doro