Γυαλιά ηλίου και οράσεως

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αrnette για άλλη μία φορά.
Επαναλαμβάνομαι.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Απο την στιγμη που θα δωσω τοσα λευτα για γυαλια, το θεμα ειναι και να εχουν καλους φακους... Αλλιως δινω 5 ευρο και περνω μια χαρα ομορφα γυαλια...


κρονος σου ειπα και πιο πριν.. ολες οι μαρκες που πωλουνται σε καταστηματα οπτικων ειναι οκ.
ολα καλους φακους εχουν...

πς. για θεματα υγειας να τα δωσεις μια φορα και να εχεις καλα γυαλια. τα ματια σου προστατευεις. αν δωσεις 5 ευρω τοτε θα εχεις μια χαρα χαλια γυαλια και χαλια προστασια για τα ματια σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
κρονος σου ειπα και πιο πριν.. ολες οι μαρκες που πωλουνται σε καταστηματα οπτικων ειναι οκ.
ολα καλους φακους εχουν...

πς. για θεματα υγειας να τα δωσεις μια φορα και να εχεις καλα γυαλια. τα ματια σου προστατευεις. αν δωσεις 5 ευρω τοτε θα εχεις μια χαρα χαλια γυαλια και χαλια προστασια για τα ματια σου. :)

Το θεμα ειναι οτι τα συγκεκριμενα δεν εισαι για καταστιμα οπτικων αλλα σε καταστιμα μηχανων....

Αν και τελικα σε arnnete η oakley με κοβω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Από κατάστημα οπτικών να ψωνίσεις γυαλιά.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ας πάμε στις αγορές μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ας πάμε στις αγορές μου.

Με γεια! :D

Τα γυαλιά πόσο κάνουν αν επιτρέπεται? Θέλω και εγώ να αλλάξω σκελετό και κωλύομαι γιατί θέλω και ηλίου και στο τέλος θα θέλω 500 ευρώ μόνο για τα γυαλιά μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Με γεια! :D
Τα γυαλιά πόσο κάνουν αν επιτρέπεται? Θέλω και εγώ να αλλάξω σκελετό και κωλύομαι γιατί θέλω και ηλίου και στο τέλος θα θέλω 500 ευρώ μόνο για τα γυαλιά μου :P
105 ο σκελετός και 55 οι φακοί με μία έκπτωση που παραδοσιακά κάνουν στα οπτικά σε αυτούς
Βέβαια,οι φακοί είναι με επίστρωση και οργανικοί (αυτοί που δεν σπάνε αν πέσουν κάτω). Φαντάζομαι ότι χωρίς επίστρωση πάει λιγότερο το μαλλί.
Αν τις βρίσκεις τσιμπημένες τις τιμές πάρε τον σκελετό από σάιτ εγώ μετά από ένα 10ήμερο ανακάλυψα τον ίδιο σκελετό με 80 ευρώ από internet.
Μετά απλώς πας με συνταγή στον οπτικό και σου βάζει φακούς.
Αμάν ζαλίστηκα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
105 ο σκελετός και 55 οι φακοί με μία έκπτωση που παραδοσιακά κάνουν στα οπτικά σε αυτούς
Βέβαια,οι φακοί είναι με επίστρωση και οργανικοί (αυτοί που δεν σπάνε αν πέσουν κάτω). Φαντάζομαι ότι χωρίς επίστρωση πάει λιγότερο το μαλλί.
Αν τις βρίσκεις τσιμπημένες τις τιμές πάρε τον σκελετό από σάιτ εγώ μετά από ένα 10ήμερο ανακάλυψα τον ίδιο σκελετό με 80 ευρώ από internet.
Μετά απλώς πας με συνταγή στον οπτικό και σου βάζει φακούς.
Αμάν ζαλίστηκα.:P

Και εγώ κάπου τόσο τον είχα πάρει τον 1ο μου σκελετό. Απλά επειδή έχω ανώμαλη μυωπία οι φακοί μου είναι πάντα ακριβοί και αφού θέλω και ηλίου πρέπει κάπως να μειωθεί το κόστος. :/: Θα το ψάξω με τους online σκελετούς πάντως γιατί μου φαίνεται καλή ιδέα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Και εγώ κάπου τόσο τον είχα πάρει τον 1ο μου σκελετό. Απλά επειδή έχω ανώμαλη μυωπία οι φακοί μου είναι πάντα ακριβοί και αφού θέλω και ηλίου πρέπει κάπως να μειωθεί το κόστος. :/: Θα το ψάξω με τους online σκελετούς πάντως γιατί μου φαίνεται καλή ιδέα! :)
Έχεις και ποικιλία έτσι.
Αν παίρνεις κοκάλινο σκελετό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Έχεις και ποικιλία έτσι.
Αν παίρνεις κοκάλινο σκελετό.:P

What do you mean? :redface:
Κοκάλινο σκοπεύω να πάρω αλλά δεν ξέρω πότε :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
What do you mean? :redface:
Κοκάλινο σκοπεύω να πάρω αλλά δεν ξέρω πότε :/:
Υπάρχουν δύο είδη σκελετών ο σιδερένιος (που θέλει και πιο σπάνιο σφύξιμο οι βραχίωνες) και ο κοκάλινος (τα γυαλιά που είναι παρδαλόχρωμα :redface: τέτοιο είδος σκελετού είναι) που έχει ναι μεν μεγαλύτερη ποικιλία αλλά θέλουν σφύξιμο οι βραχίωνες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Υπάρχουν δύο είδη σκελετών ο σιδερένιος (που θέλει και πιο σπάνιο σφύξιμο οι βραχίωνες) και ο κοκάλινος (τα γυαλιά που είναι παρδαλόχρωμα :redface: τέτοιο είδος σκελετού είναι) που έχει ναι μεν μεγαλύτερη ποικιλία αλλά θέλουν σφύξιμο οι βραχίωνες.:P

Εχω κοκάλινα γυαλιά στραβομάρας 4,5 χρόνια και ούτε που μου πέρασε από το μυαλό να τα σφύξω και ούτε παρατήρησα να χρειάζεται κιόλας :P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Το 90% των Ελλήνων έχει μυωπία και ένα μεγάλο ποσοστό επειδή νιώθει ανασφάλειες για την εμφάνισή του, την κρύβει...
Υπάρχουν άνθρωποι που δεν τους πάνε τα γυαλιά όμως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ίσα ίσα που άμα φοράς ωραίο σκελετό που σου πάει αποκτάς και σοφιστικέ look όπως ο υπέροχος :clapup:

Υπάρχουν άνθρωποι που δεν τους πάνε τα γυαλιά όμως :)

Εγώ πιστευω ότι σε όλους θα πηγαίνει κάποιο στυλ σκελετού. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ πιστευω ότι σε όλους θα πηγαίνει κάποιο στυλ σκελετού. :hmm:

Εξαρτάται ρε συ.. Πχ εμένα τα γυαλιά με πάνε μόνο αν έχω τα μαλλιά κάτω αλλιώς δεν.. Γενικά δεν ξέρω σε μένα δεν με αρέσουν τα γυαλιά σε άλλους πάνε όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εξαρτάται ρε συ.. Πχ εμένα τα γυαλιά με πάνε μόνο αν έχω τα μαλλιά κάτω αλλιώς δεν.. Γενικά δεν ξέρω σε μένα δεν με αρέσουν τα γυαλιά σε άλλους πάνε όμως!

Δεν ξέρω, πιστεύω ότι τα γυαλιά είναι σαν τα ρούχα και τα καλλυντικά: για όλους υπάρχει κάτι που τους ταιριάζει και κάτι που δεν κάνει δουλειά ;) μπορεί και σενα ένας άλλος σκελετός να σου αρέσει all the time
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν ξέρω, πιστεύω ότι τα γυαλιά είναι σαν τα ρούχα και τα καλλυντικά: για όλους υπάρχει κάτι που τους ταιριάζει και κάτι που δεν κάνει δουλειά ;) μπορεί και σενα ένας άλλος σκελετός να σου αρέσει all the time
Μπα δε νομίζω. Με προτιμώ χωρίς γυαλιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top