Βαθύ ντεκολτέ και αδιάκριτα βλέμματα

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπόν, δεν ξέρω αν υπάρχει παρόμοιο θέμα, δεν βρήκα κάτι σχετικό.

Ίσως οι άντρες κατάλαβαν αμέσως τι θέλει να πει ο τίτλος, αλλά για όσους/ες είναι ακόμα με την απορία να πω, ότι το θέμα μου έχει να κάνει με το γεγονός ότι οι άντρες όπως και να το κάνουμε έχουν την τάση να κοιτάνε την γυναίκα στο στήθος, ακόμα και όταν της μιλάνε κάποιες φορές [με πεταχτές ματιές]. Έχω πιάσει τον εαυτό μου, να έχω ρίξει πεταχτή ματιά στο ντεκολτέ πχ και μετά να αναρωτιέμαι αν με είδε η κοπέλα [με το ντεκολτε]. Είμαι σίγουρος ότι συμβαίνει με όλους.
Το θέμα είναι οι γυναίκες πως αντιδρούν σε κάτι τέτοιο; Όταν η γυναίκα φοράει μια μπλούζα που όσο να'ναι τονίζει την εν λόγω περιοχή, δεν είναι αυτονόητο ότι θα τραβήξει τα βλέμματα; Τι θα θεωρήσει αν καταλάβει ότι κάποιος κοίταξε εκείνη την περιοχή; Ελπίζω να καταλαβαίνετε [οι γυναίκες], ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό, αλλιώς γιατί να το κάνετε [να φοράτε τέτοιες μπλούζες].
Εννοείται ότι το να κοιτάς επίμονα είναι λάθος και πρέπει σε κάθε περίπτωση να αποφεύγεται, γιατί αλλιως πας για χαστούκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Τι μου θύμησες τώρα :|
Πριν από μερικές ημέρες που γύρναγα σπίτι [είχα αρκετό δρόμο ακόμα], βλέπω από μακριά μια παρέα από κορίτσια.. μόλις φτάνω κοντά τους μου λέει η μία ''Δε μιλάς βρε; :) ''
Ήταν η Βίκυ [παλιοί συμμαθητές] και από τότε που τη θυμώμουν ήταν μια αρκετά παχουλή [πρόσωπο και σώμα] και την είχα μπροστά μου αγνώριστη :|
Ok ήμουν και στο κόσμο μου όταν περπάταγα και έτσι όπως σταμάτησα και την είδα λεπτή και καμμία σχέση από παλιά, ενώ μου μίλαγε θέλωντας να συνειδητοποιήσω το ''σώμα'' της, τη κοίταξα στο μέρος μεταξύ πισινού και μέσης (που δεν ήταν καλυμμένη η μέση από ρούχο) [την είχα μπροστά μου και απλά είχε γυρίσει λίγο το σώμα και το κεφάλι της], και αυτό ενώ μου μίλαγε :redface: :redface: :redface:

Για να πω την αλήθεια αισθάνθηκα κάπως str8 εκείνη την ώρα [από άποψη θέσης, όχι κάποια έλξη] αλλά ελπίζω να μην παρεξήγησε τη ματιά που έριξα :P

Στις γυναίκες όπως και στον καθένα, αρέσει να αρέσουν.
Κλασσικά σε αυτές τις περιπτώσεις η γυναίκα αισθάνεται άβολα και άσχημα, αλλά πιστεύω πως την κολακεύει κατα βάθος.


Ας απαντήσουν ωστόσο οι αρμόδιες. :)




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
χα! λοιπόν,κοιτάξτε..
δεν μπορώ να πω ότι είναι κι ό,τι πιο κολακευτικό να σου μιλάει μια κοπέλα και να βλέπει ότι εσύ,αντί να προσέχεις τι σου λέει,έχεις καρφώσει το βλέμμα σου αλλού..εμένα προσωπικά,αυτό μου δημιουργεί αμηχανία.. :worry: και όταν είναι μια φευγαλέα ματιά,άντε..κάπου το καταλαβαίνεις..!αλλά υπάρχουν και περιπτώσεις,όπου ο άλλος δεν ξεκολλάει το βλέμμα του για λεπτά ολόκληρα..ε,εκεί τα παίρνεις κιόλας..εγώ πάντως,τους τη λέω στα ίσια..! :P
απλά βρε παιδιά,το καλοκαίρι ας πούμε,τι να κάνουμε κι εμείς..?να βγαίνουμε έξω με ζιβάγκο..?εντάξει,δεν λέω να φαίνονται και όλα,μιλάω για φυσιολογικά πράγματα,γιατί είναι και κάποιες κοπέλες που,όντως,ντύνονται για να προκαλέσουν.. :hmm: αλλά όπως και να'χει,το ματάκι σας πάλι ξεφεύγει... :beating: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bianca

Νεοφερμένος

Η Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ειναι κολακευτικο αν τον τσακωσω να κοιταει μια φορα, ματι ειναι-πεφτει-....στη δευτερη θα τα παρω κρανιο....στην τριτη εννοειται οτι θα μιλαει με .......την πλατη μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Συμφωνω κι εγω. Το διακριτικο κοιταγμα ειναι κολακευτικο, αν ειναι καρφωμενος εκει ειναι μπλιαχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βασικά επειδή στο συγκεκριμένο σημείο είμαι "προικισμένη":redface: έχω συνηθίσει να κοιτάνε εκεί και δεν μου κάνει καμία αίσθηση. Κι εγώ που είμαι κοπέλα αν δω μια άλλη με ωραίο ντεκολτέ θα κοιτάξω(και είμαι straight!:D ). Το θέμα είναι όπως είπαν και οι κοπέλες πιο πάνω να μην είναι συνεχές το κοίταγμα, επειδή στην αρχή όντως κολακεύεσαι, μετά αισθάνεσαι αμηχανία. Κι επίσης αλλιώς είναι το βλέμμα που προδίδει θαυμασμό κι αλλιώς αυτό που δηλώνει λιγουριά.:mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Έρχομαι σε πολύ δύσκολη θέση γενικά όταν γίνεται κάτι τέτοιο, εκτός κι αν το κάνει το αγόρι μου για πλάκα :P. Αλλά γενικά δεν αισθάνομαι κολακευμένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
μα παλι στα ματια θα την κοιταξεις:P . Ολες γουσταρουν φιλε που εγραψες το ποστ.Απλα μη καρφωνεσαι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μιας και είμαι κι εγώ από τις προικισμένες του είδους ξέρω πάντα ότι κάποιος θα με κοιτάξει σε κάποια φάση στα λάθος μάτια :P Το θέμα είναι να είναι διακριτικός και να μην το πάρω χαμπάρι (και ναι γίνεται αν το θέλουν τα αγοράκια ή αν έχουν εξασκηθεί πως να κοιτάνε) :P Επίμονες ματιές εκεί και σχόλια με φέρνουν εκτός εαυτού και είμαι ικανή να αρχίσω και καβγά (το έχω κάνει ήδη! :mad:) Το στήθος μου ακόμα και με ζιβάγκο ξεχωρίζει και μπορεί να είναι το ίδιο προκλητικό...ε...δεν κρύβεται το άτιμο... οπότε ξέρω και πως με κλειστή μπλούζα μια χαρά προκαλώ...Όσο για το καλοκαίρι...παιδιά σκάει ο τζίτζικας, το ντιραντάκι σε μια κοπέλα με μικρό-κανονικό στήθος δεν είναι τόσο προκλητικό όσο σε μια κοπέλα με μεγαλύτερο... Και μιλάω για ένα ολόιδιο απλό ντιραντάκι (καρατσεκαρισμένο από τις μπλούζες που αλληλοδανείζομαι από τις κολλητές :P) Φιλική συμβουλή (προσωπική)...αν θέλετε να κοιτάξετε, κοιτάξτε αλλα μην σας πάρουμε χαμπάρι!Αλοίμονό σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Και δω κολαει το τραγουδι μιας μεγαλης πραγματικα ερμηνευτριας!Της μαρινελας....''Οταν με κοιτας στα ματια δεν μπορεις να μου κρυφτεις!'' :D:P ( με μια μικρη παραφραση!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Παιδιά, καλώς ή κακώς, το στήθος είναι ερωτογενής ζώνη, όπως και τα οπίσθια κλπ. Όταν μιλάω με μιά κοπέλα επιδιώκω να την κοιτάω στα μάτια και όχι να την "μπανίζω" μπροστά της, γιατί θεωρώ ότι είναι ασέβεια. Εντάξει, όταν περνάει από δίπλα ή όταν φεύγει κλπ. θα την κοιτάξω, ακριβώς γιατί όπως είπα, κάποια σημεία στη γυναίκα είναι ερωτογενείς ζώνες και τραβούν ματιές.

Ένα πλούσιο στήθος γιατί το κοιτάμε; Γιατί θεωρούμε υποσυνείδητα ότι η κάτοχός του, έχει εξαιρετικές προοπτικές μητρότητας, ότι έχει δηλαδή και αν είναι κάτοχος σχετικά ευρείας λεκάνης. Γι αυτό βλέπετε πολλούς και λένε "ναι πιασιματάκια ναίιι".

Αλλά όπως είπαμε, άλλο σεξουαλική διέγερση κι άλλο σοβαρή συζήτηση. Στη σοβαρή συζήτηση δε μπορείς να "μπανίζεις" την κοπέλα λες και βλέπεις τσόντα. Μπορείς όταν το φέρει η στιγμή και συνδεθείτε πιό στενά, να της πείς ότι έχει θαυμάσιο σώμα και ότι σου αρέσει. Δε νομίζω κάποια κοπέλα να παρεξηγηθεί από μια τέτοια ωραία εξήγηση στη σωστή στιγμή, ε;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
συμφωνώ με όλους κ ειδικά το βικάκι! κ γω που από φύση μου είμαι "προικισμένη" έχω νιώσει πολλές φορές βλέμματα απάνω μου ακόμα κ όταν φοράω τεράστια πλεκτά πουλόβερ.
ενας άντρας σίγουρα ξέρει πως να κοιτάξει μια γυναίκα και πόσο ώστε να μην την προσβάλλει κ πότε θα της σπάσει τα νεύρα. ακόμα κ σε χαζοσυζήτηση το να είναι καρφωμένο το βλέμμα στα κάτω μάτια είναι αηδία. από κει και πέρα μην σας πουμε κ τα πάντα ρε αγόρια, ναχετε κάτι να ψάξετε... ξέρετε εσείς πως να μας ρίχνετε, οι υπόλοιποι που δεν ξέρουν καλά να πάθουν, τρώνε μια βρισιά, ένα χαστούκι ή μια χυλόπιτα κ ησυχάζουν...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ή μια χυλόπιτα κ ησυχάζουν...:whistle:

Δεν εχεις φιλο σου εναν συγκεκριμενο φιλο μου πρωταθλιτη στο χυλοπιτινγκ για αυτο το λες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Βασικά επειδή στο συγκεκριμένο σημείο είμαι "προικισμένη":redface:

Μιας και είμαι κι εγώ από τις προικισμένες του είδους

συμφωνώ με όλους κ ειδικά το βικάκι! κ γω που από φύση μου είμαι "προικισμένη"

Κορίτσια ίσως με βρείτε λίγο υπερβολικό αλλά νιώθω την ανάγκη να το εκφράσω και παρακαλώ για την κατανόησή σας. Γιατί εφόσον είναι γενικά αποδεκτό εξ αρχής στο παρόν θέμα ότι ένας άντρας ενίοτε κοιτάζει το στήθος μιας κοπέλας, εσείς συγκεκριμένα κάνετε ιδιαίτερη νύξη στα προσόντα σας; Ιδίως δε η travel lover έχει αναφερθεί ξανά στο μεγάλο της στήθος στο θέμα "τι φοράς" ή όπως λέγεται. Έχετε μεγάλο στήθος. Θαυμάσια! Αλλά...τι ακριβώς πρέπει να πράξουμε οι υπόλοιποι με τέτοιες επισημάνσεις;:worry:

Με φιλικότατη διάθεση!:) Απλά μου κάνει εντύπωση και απορώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Το ατελείωτο κάρφωμα ναι είναι μούφα όταν μιλάμε για καθόμαστε στο ίδιο τραπέζι αν και όχι πάντα (να είναι καλά η επιδίωξη ικανοποιήσης της αυταρεσκειας). Αλλά σε κάθε περίπτωση κάθε τι ωραίο ή διαφορετικό τραβάει το βλέμα. Βέβαια μεγάλο στήθος δεν είναι πάντα και ωραίο στήθος έτσι αλλά αυτό είναι άλλο ζήτημα.

Σε πιο γενική κατάσταση όπως είναι ο δρόμος ισχύει το εξής.
Αν της αρέσεις και κοιτάξεις είσαι μάγκας
Αν της αρέσεις και δεν κοιτάξεις είσαι φλώρος
Αν δεν της αρέσεις και κοιτάξεις είσαι λιγούρης
Αν δεν της αρέσεις και δεν κοιτάξεις είσαι πολύ λίγο φλώρος.
Και όσο πιο όμορφη ή ψωνισμένη με την ομορφία της είναι η κοπέλα τόσο πιο απόλυτος είμαι στο παραπάνω.

Πάντως εγώ ξέρω ότι και οι γυναίκες κοιτάζουν, αλλά κλασσικά είναι πιο καλλιτέχνες στο θέμα. Επίσης όταν έχεις κάτι αξιοπρόσεκτο (καλό ή κακό) και σε ξεχωρίζει πρέπει να αποδεχθείς ότι θα είσαι αντικείμενο βλεμάτων. Λογικό είναι να σε κοιτάξουν και αυτό δεν είναι δείγμα του άλλου ανθρώπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κορίτσια ίσως με βρείτε λίγο υπερβολικό αλλά νιώθω την ανάγκη να το εκφράσω και παρακαλώ για την κατανόησή σας. Γιατί εφόσον είναι γενικά αποδεκτό εξ αρχής στο παρόν θέμα ότι ένας άντρας ενίοτε κοιτάζει το στήθος μιας κοπέλας, εσείς συγκεκριμένα κάνετε ιδιαίτερη νύξη στα προσόντα σας; Ιδίως δε η travel lover έχει αναφερθεί ξανά στο μεγάλο της στήθος στο θέμα "τι φοράς" ή όπως λέγεται. Έχετε μεγάλο στήθος. Θαυμάσια! Αλλά...τι ακριβώς πρέπει να πράξουμε οι υπόλοιποι με τέτοιες επισημάνσεις;:worry:

Με φιλικότατη διάθεση!:) Απλά μου κάνει εντύπωση και απορώ!

Καλά, με έστειλες τώρα!:hmm: :P

Βασικά εγώ τουλάχιστον το ανέφερα λόγω της φύσης του θέματος, φαντάζομαι και οι άλλες κοπέλες. Δεν είμαι τόσο ψώνιο ώστε να κάνω συνέχεια αναφορές του τι μεγάλου στήθους έχω και πόσο σούπερ γκόμενας είμαι(που λέει ο λόγος:P ). Βασικά είναι φυσιολογικό μια κοπέλα με μεγαλύτερο στήθος από τον μέσο όρο να έχει έρθει πιο πολλές φορές σε αμηχανία με λιγούρικα και επίμονα βλέμματα. Οπότε για αυτό και η αναφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Καλά, με έστειλες τώρα!:hmm: :P

Βασικά εγώ τουλάχιστον το ανέφερα λόγω της φύσης του θέματος, φαντάζομαι και οι άλλες κοπέλες. Δεν είμαι τόσο ψώνιο ώστε να κάνω συνέχεια αναφορές του τι μεγάλου στήθους έχω και πόσο σούπερ γκόμενας είμαι(που λέει ο λόγος:P ). Βασικά είναι φυσιολογικό μια κοπέλα με μεγαλύτερο στήθος από τον μέσο όρο να έχει έρθει πιο πολλές φορές σε αμηχανία με λιγούρικα και επίμονα βλέμματα. Οπότε για αυτό και η αναφορά.

Σε έστειλα; Νταξ' μη μασάς!:clapup:

Σοβαρά τώρα, απλά μου ήρθε κάπως. Φαίνεσαι όμως συγκροτημένη και συγκρατημένη κοπέλα και δεδομένου ότι εσύ πρωτανέφερες το "προικισμένη" και τα άλλα κορίτσια ..."ζήλεψαν" ας το πούμε και μάλιστα με την καλή έννοια, ε δεν υπήρχε και τόσο μεγάλη πιθανότητα να το ερμηνεύσω αλλιώς απ' ότι το ερμηνεύεις εσύ.:) Πάντα μιλάμε για εσένα όμως, που οφείλω να ομολογήσω ότι μου είσαι και ιδιαίτερα συμπαθής.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Σε έστειλα; Νταξ' μη μασάς!:clapup:

Σοβαρά τώρα, απλά μου ήρθε κάπως. Φαίνεσαι όμως συγκροτημένη και συγκρατημένη κοπέλα και δεδομένου ότι εσύ πρωτανέφερες το "προικισμένη" και τα άλλα κορίτσια ..."ζήλεψαν" ας το πούμε και μάλιστα με την καλή έννοια, ε δεν υπήρχε και τόσο μεγάλη πιθανότητα να το ερμηνεύσω αλλιώς απ' ότι το ερμηνεύεις εσύ.:) Πάντα μιλάμε για εσένα όμως, που οφείλω να ομολογήσω ότι μου είσαι και ιδιαίτερα συμπαθής.:)
Σκέψου τι θα γινότανε άμα σε άλλο θέμα το φερνε η συζήτηση και 2-3 άντρες λέγανε πως είναι προικισμένοι στο χ σημείο :P






-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σε έστειλα; Νταξ' μη μασάς!:clapup:

Σοβαρά τώρα, απλά μου ήρθε κάπως. Φαίνεσαι όμως συγκροτημένη και συγκρατημένη κοπέλα και δεδομένου ότι εσύ πρωτανέφερες το "προικισμένη" και τα άλλα κορίτσια ..."ζήλεψαν" ας το πούμε και μάλιστα με την καλή έννοια, ε δεν υπήρχε και τόσο μεγάλη πιθανότητα να το ερμηνεύσω αλλιώς απ' ότι το ερμηνεύεις εσύ.:) Πάντα μιλάμε για εσένα όμως, που οφείλω να ομολογήσω ότι μου είσαι και ιδιαίτερα συμπαθής.:)

Πας να το μαζέψεις τώρα;:P Καλά, ok, άλλωστε δεν παρεξηγώ εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Σκέψου τι θα γινότανε άμα σε άλλο θέμα το φερνε η συζήτηση και 2-3 άντρες λέγανε πως είναι προικισμένοι στο χ σημείο :P
Έχω την αίσθηση ότι θα έμενε με 1-2 ποστς και αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top