Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

Mikikikou

Νεοφερμένος

Η Mikikikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
17 Αυγουστου 1983, ωρα 14,45.
Ωροσκοπος Τοξοτης, ε?

Γυναίκα ή άντρας σε ποιά πόλη γεννήθηκες?

Εάν είσαι γυναίκα και γεννήθηκες στην αθήνα είσαι Τοξότης
Το ίδιο ισχύει και εάν είσαι άντρας και γεννήθηκες Αθήνα
εάν γεννήθηκες σε 'αλλη πόλη τότε αλάζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Neraida χμμμ σε ορισμένα έπεσε μέσα, σε άλλα τελείως εκτός...

Σας ευχαριστώ πολύ και τις δύο! :bigarmhug

τπτς!!;) να ναι καλα το site!:)

μισελ και εγω ωροσκοπο καρκινο εχω...αλλα λιγα εχω παρει απο κεινον..ειδικα αυτα περι οικογενειας και τετοια....δεν παιζουν....μηπως τελικα εχω αλλο ωροσκοπο...:hmm: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
τπτς!!;) να ναι καλα το site!:)

μισελ και εγω ωροσκοπο καρκινο εχω...αλλα λιγα εχω παρει απο κεινον..ειδικα αυτα περι οικογενειας και τετοια....δεν παιζουν....μηπως τελικα εχω αλλο ωροσκοπο...:hmm: :whistle:
Ναι όντως, και σε μένα τα περι οικογένειας ήταν άσχετα... Τα περισσότερα μέλη της οικογένειας μου τα εκτιμώ για κάποια πράγματα που πέτυχαν πολύ, αλλά δεν τα αγαπάω ιδιαίτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikikikou

Νεοφερμένος

Η Mikikikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Αιγoκερως με Αιγoκερω;


για αυτο ειμαι τοσο λαλακας;;;;; :bleh:

Έχετε πολλά κοινά σημεία και πολλές φορές θα νομίζετε πως βλέπετε τον ίδιο σας τον εαυτό στον καθρέφτη και ίσως αυτό να σας ενοχλήσει τελικά. Είστε και οι δύο πολύ πρακτικά, ρεαλιστικά άτομα και θέτετε ξεκάθαρους στόχους μέσα στην ζωή, ενώ δουλεύετε επίμονα για να φθάσετε σ' έναν υψηλό βαθμό επιτυχίας. Μαζί εύκολα μπορείτε να οικοδομήσετε μια σταθερή και σίγουρη ζωή.Εκτιμάτε ιδιαίτερα εξίσου και οι δυο, το υψηλό επίπεδο ευθύτητας, ωριμότητας και υπευθυνότητας που μοιράζεστε με τη σύντροφό σας. Επίσης, μπορείτε να είσαστε ένα πολύ επιτυχημένο ζευγάρι μέσα στις επιχειρηματικές δραστηριότητες. Πρέπει όμως να ξέρετε, πως μια έλλειψη ενθουσιασμού και ζωντάνιας μέσα στη σχέση σας μπορεί να αναπτυχθεί, ιδιαίτερα αν η συμβίωσή σας είναι μακρόχρονη.Έχετε κι οι δυο σας έναν μεγάλο βαθμό αντικειμενικότητας και συναισθηματικής απόσπασης, αλλά αυτό μπορεί να εκφυλιστεί στις ανεπιθύμητες ιδιότητες της πλήξης, της απάθειας και τελικά της σκληρότητας.Αν η σχέση σας και η ζωή σας γεμίσουν με κοσμικά θέματα, με υποχρεώσεις και εργασία, θα πρέπει να προσπαθείτε να βρίσκετε πότε-πότε ελαφρές, εύθυμες ενασχολήσεις για να μη βαρεθείτε και να ανανεώνετε τη σχέση σας για να μπορέσει να κρατήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
θέλω και εγώ

είμαι ταύρος (με ωροσκ παρθενο ,χωρις να είμαι σίγουρη)
9-5-1986
ωρα 13΅40 με 13:45
αθηνα ,χολαργο

ο φίλος μου 30-7-86 αθηνα ,χολαργό ωρα δεν γνωρίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
θέλω και εγώ

είμαι ταύρος (με ωροσκ παρθενο ,χωρις να είμαι σίγουρη)
9-5-1986
ωρα 14:10 εως 14:30
αθηνα ,χολαργο

ο φίλος μου 30-7-86 αθηνα ,χολαργό ωρα δεν γνωρίζω

ζανιν έχεις την ίδια μέρα γενέθλια με το αμορ μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
βρηκα άτομο με την ίδια ημερομηνία:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
θέλω και εγώ

είμαι ταύρος (με ωροσκ παρθενο ,χωρις να είμαι σίγουρη)
9-5-1986
ωρα 14:10 εως 14:30
αθηνα ,χολαργο

ο φίλος μου 30-7-86 αθηνα ,χολαργό ωρα δεν γνωρίζω

παρθενο εχεις!:)
Ο Παρθένος στην ανατολή σας δίνει ένα σώμα με αντοχή, ζωηρό, που δύσκολα δείχνει τα χρόνια του. Ασχολείστε συχνά με θέματα υγείας και υγιεινής διατροφής. Φαίνεστε διακριτικοί και ευγενικοί, ενώ δείχνεται συνεσταλμένοι, σεμνοί και συντηρητικοί. Προσαρμόζεστε εύκολα ακόμα και στο πιο δύσκολο περιβάλλον. Συχνά είστε ανήσυχοι, με έλλειψη αυτοπεποίθησης και επιρρεπείς στις καταχρήσεις. Είστε ευαίσθητοι, νιώθετε συμπάθεια προς τους αδύνατους και προσφέρετε πρόθυμα την βοήθεια σας. Η μετριοφροσύνη σας δεν αφήνει να δουν εύκολα οι άλλοι τις κινήσεις σας, γι' αυτόν τον λόγο, πολλοί σας θεωρούν ψυχρούς ή ψηλομύτες. Προσέξτε την σχολαστικότητα και την έντονη κριτική που σας αρέσει να ασκείτε για τους πάντες και τα πάντα γύρω σας, εκτός από τον εαυτό σας.

Ταύρος με Λέων: Αν ο Ταύρος μπορούσε να αντέξει τον Λέοντα θα είχαν μια φλογερή και δυνατή σχέση. Ο Λέων ζητάει να είναι αρχηγός, ο Ταύρος δεν το ανέχετε.Ο Ταύρος θέλει δυνατό σεξ το οποίο μπορεί να το προσφέρει ο Λέων αλλά δεν εκδηλώνετε αισθηματικά. Ο Ταύρος δεν μπορεί να υποχωρεί συνεχώς και έτσι θα αποχωρήσει.Συμπέρασμα, σχέση δυνατή αλλά καταστροφική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
νεραιδα ευχαριστω ...αλλα μο΄λις θυμίθηκε η μαμα μου ότι γεννηθηκα 13:40 με 13:45 τι ωροσκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
νεραιδα ευχαριστω ...αλλα μο΄λις θυμίθηκε η μαμα μου ότι γεννηθηκα 13:40 με 13:45 τι ωροσκ?

ακομα καλυτερα εχεις λιονταρακι! :)


Ο Λέων στην ανατολή σας δίνει ένα ενεργητικό σώμα, νευρικό και μεγαλόπρεπο. Είστε άτομο φλογερό και επιβλητικό. Φαίνεστε ευγενικοί, φιλόδοξοι και δημιουργικοί. Είστε γενναιόδωροι, μεγαλόψυχοι και ειλικρινείς. Έχετε ψυχαγωγικές ικανότητες και αγάπη στα παιδιά. Σας έλκουν πολύ ο έρωτας και τα τυχερά παιχνίδια. Συχνά γίνεστε ευέξαπτοι και υπερβολικοί, ενώ αντιπαθείτε ή συμπαθείτε έντονα. Σας έλκουν οι μεγάλες ιδέες και βάζετε μεγάλους στόχους στην ζωή σας. Αγαπάτε την αρχηγία και είστε καλός στην οργάνωση. Η πολυτέλεια, η καλοπέραση και οι διασκεδάσεις είναι πολύ σημαντικά για σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Γυναίκα ή άντρας σε ποιά πόλη γεννήθηκες?

Εάν είσαι γυναίκα και γεννήθηκες στην αθήνα είσαι Τοξότης
Το ίδιο ισχύει και εάν είσαι άντρας και γεννήθηκες Αθήνα
εάν γεννήθηκες σε 'αλλη πόλη τότε αλάζει


:confused::confused::confused:

Πες μου οτι απο βιασυνη με ρωτησες σε ποιο φυλο ανηκω.. :|
Ευχαριστω πολυ παντως. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
να ρωτήσω....που βρισκεις τον ωροσκόπο? σε σάιτ?
μια φίλη μου γεννηθηκε και αυτή 09-05-86 αλλα 14:00 στην αθήνα
τι ωροσκόπο έχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
να ρωτήσω....που βρισκεις τον ωροσκόπο? σε σάιτ?
μια φίλη μου γεννηθηκε και αυτή 09-05-86 αλλα 14:00 στην αθήνα
τι ωροσκόπο έχει?

ναι σε site!:)
παρθενο εχει!
Ο Παρθένος στην ανατολή σας δίνει ένα σώμα με αντοχή, ζωηρό, που δύσκολα δείχνει τα χρόνια του. Ασχολείστε συχνά με θέματα υγείας και υγιεινής διατροφής. Φαίνεστε διακριτικοί και ευγενικοί, ενώ δείχνεται συνεσταλμένοι, σεμνοί και συντηρητικοί. Προσαρμόζεστε εύκολα ακόμα και στο πιο δύσκολο περιβάλλον. Συχνά είστε ανήσυχοι, με έλλειψη αυτοπεποίθησης και επιρρεπείς στις καταχρήσεις. Είστε ευαίσθητοι, νιώθετε συμπάθεια προς τους αδύνατους και προσφέρετε πρόθυμα την βοήθεια σας. Η μετριοφροσύνη σας δεν αφήνει να δουν εύκολα οι άλλοι τις κινήσεις σας, γι' αυτόν τον λόγο, πολλοί σας θεωρούν ψυχρούς ή ψηλομύτες. Προσέξτε την σχολαστικότητα και την έντονη κριτική που σας αρέσει να ασκείτε για τους πάντες και τα πάντα γύρω σας, εκτός από τον εαυτό σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
απεναντι απο τον καρκινο ποιο ζωδιο ειναι???

είμαι αιγόκερως, θες να τα φτιάξουμε? :P


later edit...
καλά... τωρα ειδα οτι αυτο λεγοταν καμια δεκαρια σελιδες πιο πίσω!!!
μα καλα... ποσα γραψατε????????
ακυρο και ασχετο το ποστ μου :P
Νεράιδα μου... μετα ειδα οτι εισαι και κριαρακι... παιρνω πισω την προταση και την καρδια μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
είμαι αιγόκερως, θες να τα φτιάξουμε? :P


later edit...
καλά... τωρα ειδα οτι αυτο λεγοταν καμια δεκαρια σελιδες πιο πίσω!!!
μα καλα... ποσα γραψατε????????
ακυρο και ασχετο το ποστ μου :P
Νεράιδα μου... μετα ειδα οτι εισαι και κριαρακι... παιρνω πισω την προταση και την καρδια μου :P

ορεξη να εχεις και γραφεις πολλα!!:D
νομιζω οτι μπορω να το αντεξω την ανακληση αυτη!!!!!:D :D
αν και σε μενα δε με χαλαει καθολου ο κριος αλλα απεναντιας ο καρκινος!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ορεξη να εχεις και γραφεις πολλα!!:D
νομιζω οτι μπορω να το αντεξω την ανακληση αυτη!!!!!:D :D
αν και σε μενα δε με χαλαει καθολου ο κριος αλλα απεναντιας ο καρκινος!!:D
Εγώ που είμαι κριός με ωροσκόπο καρκίνο δεν έχω ελπίδες δηλαδή; :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγώ που είμαι κριός με ωροσκόπο καρκίνο δεν έχω ελπίδες δηλαδή; :bleh:

οπως και εγω....:P ..οχι δεν εχεις!....αν και εγω μονο την ευαισθησια πρεπει να εχω του καρκινου.....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
kajira απίστευτο! Σε ελάχιστα πράγματα μόνο δεν έπεσε μέσα!! :blink:

Tην ίδια φάτσα απέκτησα κι εγώ μόλις πρωτοδιάβασα τι έγραφε για μένα!

Cheers! (Να μπεις να δεις και για άλλους τομείς της ζωής σου ή να στα βάλω εδώ ή να στα στείλω με ΠΜ.. ό,τι θες!) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Tην ίδια φάτσα απέκτησα κι εγώ μόλις πρωτοδιάβασα τι έγραφε για μένα!

Cheers! (Να μπεις να δεις και για άλλους τομείς της ζωής σου ή να στα βάλω εδώ ή να στα στείλω με ΠΜ.. ό,τι θες!) :clapup:
Να μου δώσεις λινκ; :)
Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Με χρονολογία (έλα Φουρνάκι, μην ντρέπεσαι να αποκαλύψεις τη πραγματική σου ηλικία !!!!) και με ώρα γέννησης.

(και τόπο αν έχεις γεννηθεί στο εξωτερικό)

οκ... 11 Ιανουαριου 1990 περιπου στις 14.30... Αθηνα! :P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top