Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Σωστή.
Εγώ δεν έχω αγοράσει αυθεντικά, όσα έχω είναι άλλων κυρίως, μόνο δυο ζευγάρια έχω πάρει απο μόνη μου.
Έχω και αρκετά που είναι απομίμηση, μπόλικα ζευγάρια που δεν έχουν πάθει τίποτα τόσο καιρό.:P

Μα, αυτό! :| Κι εγώ τα δικά μου τα έχω χρόνια, και καλά κρατούν. Γι'αυτό δεν μετανιώνω που τα αγοράζω... σε τιμές ευκαιρίας :whistle::P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Εμφανισιακά είναι πολύ ωραία,αλλά δεν είναι καθόλου άνετα και είναι και ακριβά,φέτος πήρα μόνο αθλητικά γιατί είναι άνετα και γιατί περπατάω και πολλές ώρες και τα σταράκια δεν είναι για πολύ περπάτημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatashaLP

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Ειναι πολυ ομορφα παπουτσια,μοδατα και ευκολοφορετα .Συνδυαζονται ευκολα σε casual εμφανισεις και φυσικα ειναι all time classic!Τους βαζεις και τη δικη σου πινελια και κομπλε :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Ναι, όποιος δίνει πάνω από 25ευρώ για πάνινο παπούτσι είναι ηλίθιος και να του καεί το μόντεμ. Εγώ βρήκα αυθεντικά (κλεμμένα, δεν ξέρω τι σκατά) με 10ευρώ.

αυθεντικα με 10 ευρω λιγο δυσκολο , για ξανακοιτα τα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
αυθεντικα με 10 ευρω λιγο δυσκολο , για ξανακοιτα τα .
Ναι λες και αν δεν είναι "αυθεντικά" χάλασε ο κόσμος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Ναι λες και αν δεν είναι "αυθεντικά" χάλασε ο κόσμος :P

καλα , εννοειται , οπως βολευεται κανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Το 90% των παπουτσιων μου ειναι All Star. Ειναι τοοοοσο ανετα!! ♥♥♥
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεμέδιος

Νεοφερμένος

Η Ρεμέδιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Τα λατρεψα. Τα μίσησα. Τα ξαναλατρεψα. :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καλά είναι. Αρκετά καλά.
Και αν δεν σε νοιάζουν και οι τένοντές σου ακόμη καλύτερα.

Το 90% των παπουτσιων μου ειναι All Star. Ειναι τοοοοσο ανετα!! ♥♥♥
Αυτό το άνετα δεν το καταλαβαίνω. Στην πραγματικότητα προφανώς και δεν είναι.:P
Άνετη είναι αυτή η αθλητικάρα με τον τέλειο πάτο της που προφανώς και δεν είναι και ότι πιο κομψό αλλά έχεις ένα πόδι λουλούδι, όχι απλά άνετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Καλά είναι. Αρκετά καλά.
Και αν δεν σε νοιάζουν και οι τένοντές σου ακόμη καλύτερα.


Αυτό το άνετα δεν το καταλαβαίνω. Στην πραγματικότητα προφανώς και δεν είναι.:P
Άνετη είναι αυτή η αθλητικάρα με τον τέλειο πάτο της που προφανώς και δεν είναι και ότι πιο κομψό αλλά έχεις ένα πόδι λουλούδι, όχι απλά άνετο.

Ναι...κι εγω θεωρω οτι τα αθλητικα με τους ανατομικους πατους ειναι σιγουρα καλυτερα για το ποδι...θα απορροφουν κραδασμους κτλ.
Αλλα εγω δεν μπορω να τα περπατησω τοσο ευκολα οσο τα Chucks...μου φαινονται πολυ βαρια για το ποδι μου!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Javier7

Νεοφερμένος

Ο Javier7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
αυτά τα All Star πολύ ψεύτικα χωρίς καθόλου αντοχή στο χρόνο...ειδικά για αθλητικούς τύπους ούτε κάν
Nike Air Jordan και άγιος ο θεός ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Βασικά τα all star δεν είναι για αθλητισμό :P. Κάνετε λάθος αν τα φοράτε όταν αθλείστε. Το συγκεκριμένο παπούτσι είναι το casual, αυτό που θα βάλεις σε μια βόλτα, στο σχολείο, με το τζιν, και αν θες και για να γυμναστείς. Εγώ για αθλητισμό έχω κάτι adidas και δεν τα προτιμάω τα all star. Είναι λίγο βαριά. Αλλά όχι πως δεν είναι άνετα για όλες τις υπόλοιπες εξόδους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agria Indiana

Νεοφερμένος

Η Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
καλά είναι απλά μην τα λίωσεις κιόλας φορόντας μόνο αυτα παντού!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
καλά είναι απλά μην τα λίωσεις κιόλας φορόντας μόνο αυτα παντού!! :P
η κολλητη μου το κανει αυτο:P οπου και να παει οτι και να κανει ολ σταρ φοραει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agria Indiana

Νεοφερμένος

Η Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Αν της αρέσουν τόσο καλά κάνει! Απλά μέτα πρέπει να έχεις και τα ανάλογα οικονομικά για να αγοράζεις μόλις λιώσουν χαχα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αν της αρέσουν τόσο καλά κάνει! Απλά μέτα πρέπει να έχεις και τα ανάλογα οικονομικά για να αγοράζεις μόλις λιώσουν χαχα ;)

Χαχχαχαχαχα σωστη! Η αληθεια ειναι οτι πανε με ολα! Με φορεμα την εχω δει, με φουστα, με τζιν, με φορμα με οοοοτι θες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agria Indiana

Νεοφερμένος

Η Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Ναι όντως πάνε με όλα! Εγώ με φόρεμα τα έχω δει να φοριούνται μόνο στην ταινία Λυκόφως....που τα φορούσε η Μπέλα για να πάει στο χορό,στο ένα είχε γύψο και στο άλλο φορούσε σταράκια με φόρεμα.....χαχαχα που το θημήθυκα κιόλας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ναι όντως πάνε με όλα! Εγώ με φόρεμα τα έχω δει να φοριούνται μόνο στην ταινία Λυκόφως....που τα φορούσε η Μπέλα για να πάει στο χορό,στο ένα είχε γύψο και στο άλλο φορούσε σταράκια με φόρεμα.....χαχαχα που το θημήθυκα κιόλας :P

Χαχχαχα ναι ναι την θυμαμαι την σκηνη! Εγω τα εχω φορεσει και με φουστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agria Indiana

Νεοφερμένος

Η Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Χαχχαχα ναι ναι την θυμαμαι την σκηνη! Εγω τα εχω φορεσει και με φουστα!
εγώ μόνο για βόλτα και σχολέιο τα έχω αλλα όχι πάντα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μέτρια. :ermm:

Απλά το ωραίο είναι ότι ταιριάζουν με αρκετά ρούχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top