«The Voice»

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Σίγουρα όλοι σας θα έχετα ακούσει για το συγκεκριμένο τάλεντ σόου.
Πως σας φαίνεται σαν ιδέα? Το ξεχωρίζει απο τα υπόλοιπα τάλεντ σόους, καθώς επικεντρώνεται υποτίθεται κυρίως στη φωνή?
Το παρακολουθείτε με ευχαρίστηση? Θα συμβουλεύατε ή θα αποτρέπε να πάει κάποιος δικός σας στο "The Voice"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ενώ όλα τα talent show με κάνουν να πονοκεφαλιάζω και μου τη σπάνε αυτό μου αρέσει πολύ. Πάντα το βλέπω μέσω web γτ συνήθως λείπω όταν το χει.
Ενώ δεν το ήξερα παρά μόνο ακουστά μου άρεσε πολύ ως όλη ιδέα.
Πολλά βράδια βλέπω και αυτό με τη jessie j.
Αγαπάμε Μιχάλη, πολύ. Σκίζω τα βρακιά μου για τον Πάνο Βιντζηλαιο.
Ναι θα έστελνα κάποιον δικό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Το ελληνικο δεν αξιζει μια.. Αυτο που βλεπω ειναι the voice uk με τη jessie j . Πολυ καλο και δεν φαινεται και τοσο στημενο οσο το δικο μας. Ασε που οι καλοι οι δικοι μας ειναι οι μετριοι των ξενων voice. Και με σχεση αν θα εστελνα δικο μου ατομο, νομιζω πως οχι . Γενικοτερα ειμαι κατα των ταλεντ σοους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τα αγγλικα δεν μαρεσουν..πολυ ψυχρα..

το ελληνικο αν καιμιλανε καπως στημενα ειναι καλο..
δεν εχουν λυθει ακομα οι κριτες,,ισως γιατιαυτο που βλεπουμε..
γυριστηκε σεμια μερα σε 10 ωρες..γιαυτο και φορανε τα ιδια ρουχα..

ο ρεμος ειναι ο χειροτερος..ντιβας ψυχρος..
ο βανδη πολυ ανοιχτη για τη φημη της

η ασλανιδου..καλη,,αλλα ακολουθει τους αλλους..

ο καραφλας ο καλυτερος παιρνει καλες φωνες,,οχιντιβες..
μπραβο του..

το βλεπω φανατικα..

και ερχεται και το just the 2of us στο μεγκα,,
πολυ τραγουδι θα πεσει..
ωραια,,βαρεθηκατο χορο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
γυριστηκε σεμια μερα σε 10 ωρες..γιαυτο και φορανε τα ιδια ρουχα..

Δεν γυρίστηκε σε μία μέρα:/: Δεν ξέρω εάν όντως ισχύει αλλά άκουσα πως οι διαγωνιζόμενοι δεν προβάλλονται στο show με την σειρά που εμφανίστηκαν μπροστά στους κριτές, οπότε οι κριτές φοράνε τα ίδια ρούχα για να διευκολύνετε το μοντάζ και να μην μπερδεύεται ο θεατής.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
σιγουρα?

πιο βολικο ειναι να το γυρισαν ολο μαζι..

αλλωστε βιντεο ειναι.

μετα θα ειναι τα ζωντανα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Σίγουρα όλοι σας θα έχετα ακούσει για το συγκεκριμένο τάλεντ σόου.
Πως σας φαίνεται σαν ιδέα? Το ξεχωρίζει απο τα υπόλοιπα τάλεντ σόους, καθώς επικεντρώνεται υποτίθεται κυρίως στη φωνή?
Το παρακολουθείτε με ευχαρίστηση? Θα συμβουλεύατε ή θα αποτρέπε να πάει κάποιος δικός σας στο "The Voice"?
Nαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
σιγουρα?

πιο βολικο ειναι να το γυρισαν ολο μαζι..

αλλωστε βιντεο ειναι.

μετα θα ειναι τα ζωντανα..

(σε σοβαρό θέμα εστιάσαμε:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν μ' αρέσει (όπως και τα περισσότερα talent shows), επειδή δεν θεωρώ τους συγκεκριμένους κριτές καλλιτέχνες, και άρα ικανούς να κρίνουν.
Προσωπική άποψη είναι αυτό, έτσι? Μην σας θίξω την Βανδή και τον Ρέμο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tickle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tickle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 181 μηνύματα.

Η ατάκα του show!:P

Καλό είναι για τα ελληνικά δεδομένα!Υπάρχουν μερικές πολύ ωραίες φωνές [βασικά κάποιες τις ξέρουμε από τα παλιά πχ Μπέκε] και το βλέπω κάθε Παρασκευή απο την σελίδα του καναλιού πολύ μετά απο την τηλεοπτική προβολή του.
Θα έστελνα κάποιον στο show γιατί όχι; όποιος έχει ταλέντο θα φανεί νομίζω!

Tα ''παρασκήνια'' με τον Θέμη πάντως δεν τα έχω δει ποτέ μου!:redface:

υγ Κάτι άσχετο-σχετικό: Γιατί είχα την εντύπωση ότι η Γερμανού θα παρουσίαζε ή κάτι τέτοιο το παιχνίδι; Υπάρχει περίπτωση να την δούμε στα live;
Είχα κι εγώ την απορία με τα ρούχα, thanks Blonde_angel απόψε θα έχω μια λιγότερη ανησυχία !:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν το παρακολουθώ συστηματικά γιατί δεν βλέπω πολύ τηλεόραση αλλά από το λίγο που έχω δει διαφέρει κάπως από τα άλλα σόου που είχαμε συνηθίσει να μαζεύονται όλα τα σούργελα και να λες τι είναι τούτο πάλι. ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Προσωπική άποψη είναι αυτό, έτσι? Μην σας θίξω την Βανδή και τον Ρέμο.
θικτους θικτους!:P
αφωνοι ειναι..

αλλλα ειναι πρωτες μουρες οποτε τι να κανουμε?

το θεμα ειναι να βγουν μερικεςκαλες νεες φωνες..οχι μονο ωραιες φατσες..

βλεπω ηδη εχει καλυτερες απο τα προηγουμενα ταλεντ σοου..λογω τυφλοτητας υππθετω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeRtr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Οι κριτές είναι οι πιο άχρηστοι ανεξαιρέτως. Σε κάποιες τρομερές φωνές δε, κάνουν και τους δύσκολους. Κατά τη γνώμη μου κανείς από τους κριτές δεν θεωρείται τραγουδιστής ή μάλλον δεν τυγχάνει να ταιριάζει με τα ακούσματά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ε όχι άφωνος o ρέμος ρε παιδιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν ξέρω κατά πόσο τα αμερικάνικα είναι στημένα ή όχι πάντως αυτά φαίνονται πιο φυσικά και αυθόρμητα από ότι έχει παίξει εδώ.
Το ελληνικό the voice βλέπεται γενικά αλλά εμένα με ενοχλεί ο Λιάγκας που δε μαρέσει καθόλου και η Βανδή που μου φαίνεται πολύ ψεύτικη :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Ποσο καλος αυτος που τραγουδησε τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ο ρεμος πηρε την ανηψια της βισση που δουλευει μαζι της..

ενω ο μιχαλης δεν γυρισε στην πρωην δικια του

μιλαμε για διαφορα χαρακτηρα.ο ρεμος μονο ψωναρα εχει..,,σκετος καραβλαχος ειναι,,ουτε να μιλησει δεν ξερει..

τη χειροερη ενυπωση μου κανει απο όλους..βρωμαει πιστα αποχλμ..
νομιζει οτι ειναι καποιος και μου τη δινει..
ενω αν τραγουδησει ζωντανα ουτε φωη δεν εχει..ολο επιπεδο..

μονο ονομα πια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
χμ συμφωνώ σε αυτό που λες ότι πήρε την ανιψιά της Βίσση, ενώ η κοπέλα δεν είχε κάτι το ιδιαίτερο φωνητικά κατά τη γνώμη μου..
αλλά ρε συ δεν μπορείς να πεις ότι δεν έχει φωνή.. μπορεί να μη σ' αρέσει σα χαρακτήρας.. κι εγώ δεν τρελαίνομαι..
αλλά φωνητικά που τον έχω δει ζωντανά 2 φορές, ήταν άψογος.

υγ. η πρώην τραγουδίστρια των Stavento μου άρεσε πάρα πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Ενας απο τους καλυτερους

https://www.youtube.com/watch?v=GqgyvIwAN5c
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αλλά φωνητικά που τον έχω δει ζωντανά 2 φορές, ήταν άψογος.

παει ψηλα και χαηλα ηφωνη του?
καντε συγκριση με τους λαικους παλια,,

κοκκοτα πουλοπουλο..διονυσιου..

δεν υπαρχουν πια τετοιες φωνες..μονο μετριοτητες..

ολο επιπεδη ειναι,,μονο η χροια τουεχει μεινει.

απλα εχει μαθει να ρθμιζει την μονοκομματη φωνη του..

πολλα παιδια εχουν πολυ καλυτερες φωνες..

εμενα προσωπικα με αφηνειαδιαφορο και η φωνη τουκαι τα τραγουδια του,,υπερβολικα μεσαια και αδιαφορα..

βαρεταα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top