Πρόβλημα με το Wi-fi(Ασύρματη Σύνδεση Internet)

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vold:
Για κάποιον λόγο από χθες ο υπολογιστής μου δεν βρίσκει τις συνδέσεις ίντερνετ που υπάρχουν.
Δεν βρίσκει καμία απολύτως. Any help?

Μήπως έχεις καθαρίσει τα coockies το ιστορικό δηλαδή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Ίσως χρειάζεσαι νέο ρουτερ...
Μπορει βέβαια να φταίει και η γραμμή σου!
Αρχικά Παρε στον πάροχο να δείτε μηπως χρειάζεται το ρουτερ ενα reboot απο τα κεντρικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.


Όταν θέλω να μπω εδώ μου βγάζει μόνιμα αυτή την εικόνα από χθες το βράδυ, δεν είναι θέμα ώρας την έχω αλλάξει πολλές φορές και μου κάνει συνέχεια τα ίδια. Το πρόβλημα το αντιμετωπίζω μόνο στο e-steki πουθενά αλλού.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,978 μηνύματα.
Και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα από χθες.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Πρέπει να ήταν δικό μας θέμα (κάτι παρόμοιο είχαμε πάθει και πέρυσι τέτοια εποχή). Λογικά τώρα είναι εντάξει :)
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Εντάξει τώρα. :thumbup:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top