Κατασκευαστικά έργα στα Τέμπη

mari

Νεοφερμένος

Η mari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους!

Είναι η πρώτη φορά που συμμετέχω στο steki ήθελα πρωτον να σας πώ πως έχετε μια πολύ ομορφη παρέα και χαίρομαι ιδιαίτερα που λαμβάνω και εγώ μέρος.:)

Δεύτερον ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς τι γίνεται με τις προσλήψεις για το έργο στα Τέμπη και που θα πρέπει να απευθυνθώ για να στείλω βιογραφικό.:hmm:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!

Φιλιά σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν έχω ιδέα για τα κατασκευαστικά έργα στα Τέμπη, αλλά ήθελα να σε καλωσορίσω στο e-steki! :hello:
Σπάνια βλέπεις νέο μέλος να ανοίγει το πρώτο του θέμα στη σωστή κατηγορία, με σωστό τίτλο, με σωστή γραφή (δηλαδή χωρίς κεφαλαία ή greeklish και χωρίς να είναι απλά μια πρόταση). Μπράβο! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Δεν έχω ιδέα για τα κατασκευαστικά έργα στα Τέμπη, αλλά ήθελα να σε καλωσορίσω στο e-steki! :hello:
Σπάνια βλέπεις νέο μέλος να ανοίγει το πρώτο του θέμα στη σωστή κατηγορία, με σωστό τίτλο, με σωστή γραφή (δηλαδή χωρίς κεφαλαία ή greeklish και χωρίς να είναι απλά μια πρόταση). Μπράβο! :clapup:

Και εγώ έχω ανοιξει μία φορά ένα θέμα σε σωστή κατηγορία, αλλα δεν μου είπες ποτέ μπράβο! :(

Καλώς ήρθες και απο εμένα.
Όσο αφόρά το θέμα μας τώρα, ξέρεις πιά είναι η ανάδοχος εταιρεία που θα το κατασκευάσει? Αν έχει γίνει διαγωνισμός και τον έχει πάρει κάποια κατασκευαστική εταιρεία, μπορείς να απευθηνθείς είτε εκεί είτε σε συνεργαζόμενες με αυτήν κατασκευαστικές εταιρείες που έχουν πάρει κομματια του έργου (εργολάβοι) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν ήξερα κάτι, αλλά με ένα ψάξιμο βρήκα αυτή την πρόσκληση ενδιαφέροντος από την εταιρία Αυτοκινητόδρομος Αιγαίου Α.Ε..
Σύμφωνα με αυτό το άρθρο θα είναι η ανάδοχος για την κατασκευή του νέου αυτοκινητοδρόμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top