Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1. Resident Evil
2. dooo
3. Vkey
4. Lorelai
5. Korps
6. Neraida
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
cannon fodder παρων ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

V.ice

Νεοφερμένος

Ο V.ice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλως σας βρηκα guys! Ειμαι πολυ χαρουμενος που θα συμμετασχω στο παιχνιδι σας, τωρα και online... ;) Περιμενω pm με ρολο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΣΕ : Κακή Επιρροή, Kalypso, Vendetta (?)


1. Resident Evil
2. dooo
3. Vkey
4. Lorelai
5. Korps
6. Kakerlak
7. pitg21
8. Neraida
9. Lorien
10.V.ice
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
me2 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Παιζωωωωω :D
ΚΕ και Βεντετα να παίξετε, αφήστε να κάνει άλλος ΣΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Λέω να παίξω με θέλετε;;;;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Nαι!

Παίζω και γω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Κοιτάξτε παιδάκια επειδή σκοπεύω να παίξω σε επόμενα παλέρμο προτείνω το εξής σε σχέση με την ΣΕ. Να είμαι ΣΕ μέχρι να ξεκινήσει το παιχνίδι και να σουλουπώσω λίγο τους κανόνες γιατί ακόμα μπάζουν μου φαίνεται. Μετά να σας τους δώσω και να αποφασίσετε αν σας αρέσουν για να τους κρατήσετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΣΕ : Κακή Επιρροή, Kalypso, Vendetta (?)
Εγώ τι κάνω δηλαδής εδώ; :P Να παίξετε ρε! :P Τ' ακούς vendetta? :P


Τα ονόματα εδώ κάτω να είναι σωστά γραμμένα γιατί μετά θα μου εμφανίζουν στα pms: "Δεν βρέθηκε ο τάδε χρήστης", θα καθυστερώ και θα φωνάζετε. :P
Και να χρησιμοποείτε το List tag. :P

Ναι, είμαι γκρινιάρης και ξύπνησα στραβά σήμερα. :P:P:P


  1. Angie_Ann
  2. Corpse Bride
  3. dooo
  4. Kakerlak
  5. Lorelai
  6. Lorien
  7. Neraida
  8. Niyia
  9. pitg21
  10. Resident Evil
  11. V.ice
  12. Vkey
  13. xanp
  14. Youki


Ό,τι πρόταση έχετε για τους κανόνες υπάρχει αυτό το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Μιας και η ΚουΕ από ό,τι μου είπε δεν έχει κανένα πρόβλημα και μετά το live η θέση στη Σ.Ε. δεν επαρκεί δηλώνω κι εγώ συμμετοχή...Για πάμε λοιπόν για το 15ο... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ο Βεντέττα δεν θα κάνει ΣΕ αλλά θα παίξει μαζί σας
Εγώ μάλλον στο επόμενο μαζί σας :P
έχω τους λόγους μου που θέλω να είμαι ΣΕ σε αυτό τον γύρο :redface:

  1. Angie_Ann
  2. Corpse Bride
  3. dooo
  4. Kakerlak
  5. Lorelai
  6. Lorien
  7. Neraida
  8. Niyia
  9. pitg21
  10. Resident Evil
  11. V.ice
  12. Vendetta
  13. Vkey
  14. xanp
  15. Youki
  16. Εσύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κοιτάξτε παιδάκια επειδή σκοπεύω να παίξω σε επόμενα παλέρμο προτείνω το εξής σε σχέση με την ΣΕ. Να είμαι ΣΕ μέχρι να ξεκινήσει το παιχνίδι και να σουλουπώσω λίγο τους κανόνες γιατί ακόμα μπάζουν μου φαίνεται. Μετά να σας τους δώσω και να αποφασίσετε αν σας αρέσουν για να τους κρατήσετε...

nice try :P:D

Φαντασμένε μου,ενδεχομένως κάποιοι (δεν υποννοώ/εννοώ κανέναν συγκεκριμένα) να βγούνε να πούνε ότι οι κανόνες μεροληπτούν υπερ κάποιων άλλων (οι μισοί θα εννοούν τους μεν, οι άλλοι μισοί τους δε) και θα υπάρξει πρόβλημα...
Αν θέλετε τους φτιάχνουμε, και σας τους δίνουμε 2-3 μέρες πριν αρχίσει το παιχνίδι, μέσα στις οποίες θα έχετε την ευκαιρία να τους επεξεργαστείτε και να μας πείτε αν έχετε οποιοδήποτε πρόβλημα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
  1. Angie_Ann
  2. Corpse Bride
  3. dooo
  4. Kakerlak
  5. Lorelai
  6. Lorien
  7. Neraida
  8. Niyia
  9. pitg21
  10. Resident Evil
  11. V.ice
  12. Vendetta
  13. Vkey
  14. xanp
  15. Youki
  16. ΕΓΩ!!!:P



  1. Angie_Ann
  2. Corpse Bride
  3. dooo
  4. Kakerlak
  5. Lorelai
  6. Lorien
  7. Neraida
  8. Niyia
  9. pitg21
  10. Resident Evil
  11. V.ice
  12. Vendetta
  13. Vkey
  14. xanp
  15. Youki
  16. Bill
  17. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το 17 είναι δικό μου!!!!!! :D

Παίζω εννοείται και θα προσπαθήσω να είμαι καλύτερη! :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Bill καλομ δεν είδες ότι τα βάζουμε αλφαβητικά? :P

  1. Angie_Ann
  2. Bill
  3. Corpse Bride
  4. dooo
  5. Kakerlak
  6. Lorelai
  7. Lorien
  8. Neraida
  9. Niyia
  10. Phoebe
  11. pitg21
  12. Resident Evil
  13. V.ice
  14. Vendetta
  15. Vkey
  16. xanp
  17. Youki
  18. Εσύ;
Phoebe για την ώρα είσαι το 10 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
  1. Angie_Ann
  2. Bill
  3. Corpse Bride
  4. dooo
  5. Kakerlak
  6. Lorelai
  7. Lorien
  8. Neraida
  9. Niyia
  10. Phoebe
  11. pitg21
  12. Resident Evil
  13. V.ice
  14. Vendetta
  15. Vkey
  16. xanp
  17. Youki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γιωργο να βαλεις και το " Εσυ?" στη λιστα....την κανει πιο ομορφη...αιντε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δεν κατάλαβα, τι είχε δλδ το δικο μου ποστ και το ξαναγραψες από πανω/κάτω ε? :P
ό,τι και να λες, ό,τι και να κάνεις, ΣΕ δεν σε κάνουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κι εγώ κι εγώ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top