Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Είσαι και πολύ καραγκιοζάνθρωπος τελικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ας το πω ανωριμότητα για να μην πω τίποτα πιο βαρύ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λυσανδρος

Νεοφερμένος

Ο Λυσανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Το να θέλεις περισσότερα είναι η βάση της ανάπτυξης της ενεργητικότητάς σου σαν άνθρωπος.


Σε μας έρχεται βολικά, σε κάποιους άλλους όμως όχι. Και αν δεν έρχεται βολικά, δε θα έπρεπε να κάνεουν κάτι;


Γιατί είναι λακαμάδες :P.

Ελπίζω να σε κάλυψα.



To προβλημα ειναι οτι τα πες σε εμενα και οχι σε αυτους που θα πρεπε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
To προβλημα ειναι οτι τα πες σε εμενα και οχι σε αυτους που θα πρεπε.....
Βρε εγώ την απορία σου ήθελα να λύσω! Τώρα, αν χρειάζεται να τα πω και σε αυτούς που πρέπει (είναι και αμέτρητοι ρε γμτ...), πολύ ευχαρίστως να το κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λυσανδρος

Νεοφερμένος

Ο Λυσανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Βρε εγώ την απορία σου ήθελα να λύσω! Τώρα, αν χρειάζεται να τα πω και σε αυτούς που πρέπει (είναι και αμέτρητοι ρε γμτ...), πολύ ευχαρίστως να το κάνω.


ρε συ προς θεου...δεν στην ειπα ελπιζω να μην σου περασε αυτο το πραγμα απο το μυαλο σου...αντιθετος τα βρηκα παρα πολυ ορθα... - και να τους τα πεις...χριστο δεν προκειται να καταλαβουν
σε ευχαριστω....
και υποσχομαι...παρολο που δεν ειμαι φαν του τσιπουρου...
σε 1 εξοδο μου...
να το πιω και να το τιμισω για παρτυ σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Την έχουμε κάτσει σου λέω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αμάν ρε συ κοπελιά! Αμάν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Γιάκ, κρύωσε ο καφές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Χρόνια πολλά, κάτμαν.

..κάτμαν και τα μυαλά στις μπάρες.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
μες στην καλή χαρά είμαι πάλι σήμερα, δεν πάμε καλάαα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εντελώς κατασκήνωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ροζ γλαδιόλα :hehe::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Σκέψεις/προτροπές...

παρακαλούνται οι παρανοϊκοί
να αφήσουν ήσυχους τους μανιοκαταθλιπτικούς
ώστε να πάψουν να τρέχουν
και να απολαύσουμε όλοι μαζί και ειρηνικά
τα άνθη των δακρύων της κατάθλιψης
των εορτών που έρχονται...:baby:

Merci.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Υπέροχα κι όμως χάλια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.



Κάθε γυναίκα του παρόντος σηκώνει άλλη μια τουλάχιστον, αυτήν που ανήκει στη γραφή...
κι ωστόσο σ' ένα μύθο χρόνου και στα σκηνικά του πραγματικού,
χαράζονται ωραία οι απουσίες με εικόνες...
γιατί ό,τι απουσιάζει είναι ακατάλυτο, του κόβεις μια πραγματικότητα...
για να 'ρθουν άλλοι να κατοικηθούν...
καθώς ο χρόνος συνεχίζει κάπου... τις εκδοχές που δεν ακολουθήσαμε...
γυναίκες που γερνάνε με κάτι δικό μας από αιωνιότητα. :/:

Έτσι να σε φαντάζομαι, και να τα λύνει όλα η μουσική... γιατί η μουσική είναι ένα είδος πολυτέλειας να σωπαίνουμε...

(...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μου λείπεις τόσο πολύ..
Κι άραγε είσαι κάπου εδώ και με "βλέπεις" ή απλά παραμυθιαζόμαστε όλοι μαζί; :'(
Γιατί;..
...γιατί;
Δεν αντέχω την σκέψη πως δεν θα σε ξαναδώ.. :'( :'( :'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Άντε και μπιπ ρε παλιομπιπ, που εγώ φτάνω σε τέτοια όρια για αυτό το πράγμα κι εσύ δεν μπορείς παρά ίσα δύο μήνες να θυμάσαι το μόνο μικρό πράγμα που ζητάω. Μπιπ την ώρα και τη στιγμή, μπιπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Τα πάντα κρέμονται από μια κλωστή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Γιατί είμαι τόσο χαρούμενη; Όλα είναι χάλια και μπορώ με βεβαιότητα να πω ότι τα κάνω χειρότερα αντί να τα βελτιώσω :/: Αλλά παρόλα αυτά, τις τελευταίες μέρες έχω τρελά κέφια. Μακάρι να μη μου βγει ξινή η καλή μου διάθεση :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Σημείωση (και όχι σκέψη :P) editor:

Με προτροπή της Μάρας (την ευχαριστώ) μεταφέρθηκαν τα σχετικά με τη δολοφονία του 16χρονου στο αντίστοιχο θέμα που δημιουργήθηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top