[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αααα!! Και εγώ ενδιαφέρομαι για ΒΒ. Έχει την καλύπτικοτητα του make up όμως;
Ψάχνω και εγώ μια λύση για πρωί για να μη φοράω make up τόσο πολύ. To make up να το χω πιο πολύ για βράδυ.
Καλυπτικοτητα έχει, εγώ είχα πάρει αυτή της garnier αλλά επειδή έχω λιπαρό δέρμα, μου το έκανε ακόμα πιο λιπαρό. Ίσως απλα δεν καθόταν καλά στο δικό μου δέρμα. Μπορείς να την δοκιμάσεις, είναι καλό που έχει και αντηλιακό μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Εμένα με έχει βολέψει αρκετά όχι η BB, αλλά η CC (υπάρχει μια μικρή διαφορά) του Κορρέ, το WIld Rose.
Αντηλιακή, ενυδατική, καταπραϋντική και επανορθωτική για λεπτές γραμμές και δυσχρωμίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Πριν χρόνια πάντως είχα δει το Κουτί της Πανδώρας και εκεί έλεγαν οτι όποια κρέμα και να βάλεις, είτε των 2 ευρώ είτε των 500 ευρώ, είναι το ίδιο και το αυτό. Κι οτι υπάρχει τεράστια παραπληροφόρηση και ψέμα σχετικά με το τι κάνει η κάθε κρέμα. Εφευρίσκουν πράγματα που ακούγονται επιστημονικά αλλά δεν είναι. Η δύναμη της φιλαρέσκειας νικάει για άλλη μια φορά και πλουτίζουν στις πλάτες μας.
Όχι δεν ισχύει αυτό Σύλβια μου!

Αν ψάξεις για κρέμες με πραγματικά φυτικά συστατικά, θα καταλάβεις ότι υπάρχει απίστευτη διαφορά από άποψη ποιότητας!
Π.χ. μια οικονομική που δοκίμασα τελευταία, αυτή εδώ, εξαιρετική ΑΠΛΆ!

Και τα συστατικά της:

Κρέμα Προσώπου Ενυδάτωσης & Θρέψης με Εκχυλισμένα Βότανα Καλέντουλας, Χαμομηλιού, Βήχιου, Αλθαίας & Φασκόμηλου, Εμπλουτισμένη με Βιταμίνη Ε & Βούτυρο Karité. Με Φυσικό Άρωμα Από Αιθέρια Έλαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Εμένα με έχει βολέψει αρκετά όχι η BB, αλλά η CC (υπάρχει μια μικρή διαφορά) του Κορρέ, το WIld Rose.
Αντηλιακή, ενυδατική, καταπραϋντική και επανορθωτική για λεπτές γραμμές και δυσχρωμίες.

Τι διαφορά έχει η BB με τη CC?
Στο ιντερνετ βρήκα πληροφοριες ωστόσο δεν με κάλυψαν το μόνο που είδα είναι ότι οι CC είναι πιο εξελιγμένες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Οι διαφορές τους είναι ελάχιστες, με βασική το οτι η CC (Colour Correcting ή Complexion Corrector), επιπλέον καλύπτει κοκκινίλες και δυσχρωμίες.
Υπάρχει και η DD (Dynamic Do-all), η οποία είναι μια εξελιγμένη μορφή και συνδυασμός ιδιοτήτων των δυο προηγούμενων (ΒΒ και CC).
Τελικά, αυτό που παίζει ρόλο είναι η επιλογή της σωστής εταιρείας των προϊόντων αυτών, ώστε να καλύπτει τις ανάγκες σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
η ββ ειναι ενα με ολα: δλδ συνηθως μια ενυδατικη (καποτε και με αντιηλιακο) με χρωμα που εχει ελαφρια-μετρια καλυψη και εξισσοροπει τον τονο του προσωπου
συνηθως την απλωνουν με χερια μιας και ειναι και ενυδατικη αλλα αυτο εξαρταται απο τη μαρκα -το πως απορροφαται- και πως το νιωθεις η ιδια
το προτιμανε επειδη αντι να απλωνεις 100 κρεμες το πρωι παιρνεις μια και ξεμπερδευεις (ταχα μου)
https://www.webmd.com/beauty/features/beauty-balms-bb-creams#1

btw εαν εχει βρει καποιος καταλληλη για λιπαρα/ακνεικα δερματα που τον βολεψε ας ριξει την εμπειρια τ. αν και λογω της φυσης της bb cream αμφιβαλλω πως ταιριαζει σε τετοια δερματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.

Από ότι διαβάζω στο ιντερνετ εφαρμόζεται με τα χέρια η με σφουγγαράκι και όχι με πινέλο. Επίσης δεν χρειάζεται ενυδατική καθώς η BB έχει ήδη ενυδατική υφή. Αν βάλεις και ενυδατική μαζί θα έχεις αντίθετα αποτελέσματα.
Δυστυχώς δεν μπορώ να πω εκ πείρας, καθώς δεν έιχα ποτέ τέτοια κρέμα. Αλλά ενδιαφέρομαι πολύ να πάρω για μια πρωινή επιλογή και για να μη φορτώνω από το πρωί το δέρμα μου με make up.

Οι διαφορές τους είναι ελάχιστες, με βασική το οτι η CC (Colour Correcting ή Complexion Corrector), επιπλέον καλύπτει κοκκινίλες και δυσχρωμίες.
Υπάρχει και η DD (Dynamic Do-all), η οποία είναι μια εξελιγμένη μορφή και συνδυασμός ιδιοτήτων των δυο προηγούμενων (ΒΒ και CC).
Τελικά, αυτό που παίζει ρόλο είναι η επιλογή της σωστής εταιρείας των προϊόντων αυτών, ώστε να καλύπτει τις ανάγκες σου.

Μήπως ξερεις αν ο Κορρες έχει CC?

η ββ ειναι ενα με ολα: δλδ συνηθως μια ενυδατικη (καποτε και με αντιηλιακο) με χρωμα που εχει ελαφρια-μετρια καλυψη και εξισσοροπει τον τονο του προσωπου
συνηθως την απλωνουν με χερια μιας και ειναι και ενυδατικη αλλα αυτο εξαρταται απο τη μαρκα -το πως απορροφαται- και πως το νιωθεις η ιδια
το προτιμανε επειδη αντι να απλωνεις 100 κρεμες το πρωι παιρνεις μια και ξεμπερδευεις (ταχα μου)
https://www.webmd.com/beauty/features/beauty-balms-bb-creams#1

btw εαν εχει βρει καποιος καταλληλη για λιπαρα/ακνεικα δερματα που τον βολεψε ας ριξει την εμπειρια τ. αν και λογω της φυσης της bb cream αμφιβαλλω πως ταιριαζει σε τετοια δερματα

Μαλλον θα πρέπει να πας σε πιο φαρμακευτικές εταιρίες. Όπως Avene, La roche-posay και λοιπά. Ιδιαιτέρως η Aveneέχει ολόκληρη σειρά για ακνεικα δέρματα με πούδρα, κονσιλερ. Πιθανολογώ πως θα έχει και ΒΒ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την bb από essence την έχετε δοκιμάσει?

Από essence πάλι, την άσπρη πούδρα, all about matte, πως την φοράμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Μήπως ξερεις αν ο Κορρες έχει CC?

Μα ασφαλώς κι έχει. Αυτήν χρησιμοποιώ άλλωστε, συγκεκριμένα την απόχρωση light shade.:)
Δεν έχει πολλές αποχρώσεις, αλλά αυτή είναι η πιο κοντινή στην απόχρωση της δικής μου επιδερμίδας και είναι o.k.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποια η γνώμη σας για τα κραγιόν golden rose?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Έχω δοκιμάσει εγώ! Την υγρή matte σειρά...
Αν και έχουν τέλεια απόδοση χρώματος και δεν έχουν τίποτα να ζηλέψουν από ακριβά κραγιόν ωστόσο η διαφορά φαίνεται μακράν τόσο στη διάρκεια όσο και στο ότι φορώντας τα αφήνω παντού σημάδια, στα ποτήρια στα ρούχα όπου ακουμπήσω κάτι που με κάνει να ντρέπομαι. Περιμένω απλά να τελειώσουν και δεν θα ξαναπάρω. Την έχω κατά βρει με τα MAC.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
την bb της garnier την χρησιμοποιώ ενάμιση χρόνο περίπου και αν και έχω λιπαρό δέρμα δεν έχω ιδιαίτερα παράπονα. αν την σετάρεις με πούδρα και σκουπίσεις ταμποναριστά την λιπαρότητα με blotting paper (ή απλα με μια στρώση(φύλλο) από ένα χαρτομάντιλο) 1-2 φορές μες την ημέρα, είσαι κομπλέ. νταξει σίγουρα δεν έχει την καλύτερη κάλυψη αλλά γι'αυτό ακριβώς την προτιμώ. την έχω συνηθίσει τόσο, που αν βάλω κανονικό foundation το νιώθω πολύ βαρύ. αν μπορούσα να βρω κάτι με ελαφριά κάλυψη που να μη βγάζει λιπαρότητα κ να μην είναι βαρύ θα ήταν ιδανικό. αλλά δεν έχω ψαχτεί ιδιαίτερα και προς το παρόν βολεύομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
την bb της garnier την χρησιμοποιώ ενάμιση χρόνο περίπου και αν και έχω λιπαρό δέρμα δεν έχω ιδιαίτερα παράπονα. αν την σετάρεις με πούδρα και σκουπίσεις ταμποναριστά την λιπαρότητα με blotting paper (ή απλα με μια στρώση(φύλλο) από ένα χαρτομάντιλο) 1-2 φορές μες την ημέρα, είσαι κομπλέ. νταξει σίγουρα δεν έχει την καλύτερη κάλυψη αλλά γι'αυτό ακριβώς την προτιμώ. την έχω συνηθίσει τόσο, που αν βάλω κανονικό foundation το νιώθω πολύ βαρύ. αν μπορούσα να βρω κάτι με ελαφριά κάλυψη που να μη βγάζει λιπαρότητα κ να μην είναι βαρύ θα ήταν ιδανικό. αλλά δεν έχω ψαχτεί ιδιαίτερα και προς το παρόν βολεύομαι.
Ναι όντως είναι πολύ καλή BB cream, ενυδατική και δεν αφήνει γυαλάδες καθόλου, ειδικά με μια ελαφριά πούδρα μαζί!


Σε αντίθεση με την BB cream της Garnier που είναι για κανονικά δέρματα που δεν με βολεύει τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
την bb της garnier την χρησιμοποιώ ενάμιση χρόνο περίπου και αν και έχω λιπαρό δέρμα δεν έχω ιδιαίτερα παράπονα. αν την σετάρεις με πούδρα και σκουπίσεις ταμποναριστά την λιπαρότητα με blotting paper (ή απλα με μια στρώση(φύλλο) από ένα χαρτομάντιλο) 1-2 φορές μες την ημέρα, είσαι κομπλέ. νταξει σίγουρα δεν έχει την καλύτερη κάλυψη αλλά γι'αυτό ακριβώς την προτιμώ. την έχω συνηθίσει τόσο, που αν βάλω κανονικό foundation το νιώθω πολύ βαρύ. αν μπορούσα να βρω κάτι με ελαφριά κάλυψη που να μη βγάζει λιπαρότητα κ να μην είναι βαρύ θα ήταν ιδανικό. αλλά δεν έχω ψαχτεί ιδιαίτερα και προς το παρόν βολεύομαι.

Την χρησιμοποιώ κ γω αιώνεςς!!! :rofl:
Από το 2014 σίγουρα, σχεδόν καθημερινά! Έχει την σύσταση που θέλω, είναι ελαφριά, καλύπτει όσα πρέπει, το light χρώμα μου κάθεται τέλεια, γενικά εγώ έχω κολλήσει τόσα χρόνια όσο με κανένα άλλο προιόν. Εγώ δεν βάζω πούδρα, γιατί δεν έχω λιπαρό δέρμα, αλλά εντελώς ξηρό και μου κάθεται μια χαρά χωρίς γυαλάδες

PS, κορίτσια έχει δοκιμάσει καμία την ενυδατική κρέμα της Frezyderm SENSITIVE RED SKIN FACIAL CREAM ???

Υπόσχεται
Απαλή κρέμα ρύθμισης και αναστροφής των συμπτωμάτων της ροδόχρου νόσου και του ευαίσθητου αντιδραστικού δέρματος. Μειώνει άμεσα και σημαντικά τo κοκκίνισμα, τις ευρυαγγείες, τη φλόγωση, τα σπυράκια και το οίδημα. Ενισχύει το δερματικό φραγμό και ενεργοποιεί τη λειτουργία του δέρματος, ενώ παράλληλα προσφέρει ισχυρή ενυδάτωση. Η καταπραϋντική δράση της ανακουφίζει και χαρίζει ελαστικότητα και άνεση στο δέρμα. Με ισχυρή αντιακνεϊκή, αντιρυτιδική και αντιοξειδωτική δράση, κατάλληλη για κάθε ηλικία.

εγώ γενικά έχω πολύ κόκκινο πρόσωπο, ειδικά το πρωί αφώτου καθαρίσω το πρόσωπό μου είναι φουλ ερεθισμένο, είναι σε γενικές γραμμές πολύ ευαίσθητο κτλ κτλ , έχει δοκιμάσει κάποια; ή αν έχει να προτείνει κάτι άλλο για πάαααααρα πολύ καλή ενυδάτωση καθώς το δέρμα είνια πάρα πολύ ξηρό ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ποια η γνώμη σας για τα κραγιόν golden rose?
Όταν δεν είχα και πολλά χρήματα με βοήθησε η εταιρεία για το μακιγιάζ μου δεν λέω.

Αλλά αντικειμενικά, ότι πληρώνεις παίρνεις.

Π.χ. η σειρά τους με τα matte απλά κραγιόν όμως, όχι τα liquid lipcstics, έχει μεγάλη ποικιλία σε χρώματα, ωραία απόδοση και σχετικά οκ διάρκεια ΑΛΛΑ αν πίεις έναν καφέ ή καπνίσεις π.χ., αφήνουν απίστευτο stain!

Όσο για τη σειρά liquid lipstics είναι ΠΟΛΥ καλύτερη, τα κραγιόν μένουν στα χείλη, δεν αφήνουν stain, αλλά τείνουν, μετά από κάποια ώρα να τα αφυδατώνουν.

PS, κορίτσια έχει δοκιμάσει καμία την ενυδατική κρέμα της Frezyderm SENSITIVE RED SKIN FACIAL CREAM ???

Υπόσχεται


εγώ γενικά έχω πολύ κόκκινο πρόσωπο, ειδικά το πρωί αφώτου καθαρίσω το πρόσωπό μου είναι φουλ ερεθισμένο, είναι σε γενικές γραμμές πολύ ευαίσθητο κτλ κτλ , έχει δοκιμάσει κάποια; ή αν έχει να προτείνει κάτι άλλο για πάαααααρα πολύ καλή ενυδάτωση καθώς το δέρμα είνια πάρα πολύ ξηρό ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ :cool:
Α πρινς! :hug:

Είχα παλιότερα το αντίστοιχο πρόβλημα και χρησιμοποιούσα (την έχω ακόμα δηλαδή ) αυτήν εδώ της Bioderma, και έκανε πολύ καλή δουλειά! <3

Για το κόκκινο πάντως πρόσωπο πρόσεχε μην τρίβεις πολύ πάνω στο πρόσωπό σου την πετσέτα που σκουπίζεσαι επίσης, κάντο πιο ταμπωναριστά! :air_kiss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε για τη ματ σειρά κραγιόν της seventeen?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εχω ένα τέτοιο κραγιόν π δεν έχει άλλη μύτη. Είναι για πέταμα η βγαίνει κ άλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Έχω δοκιμάσει εγώ! Την υγρή matte σειρά...
Αν και έχουν τέλεια απόδοση χρώματος και δεν έχουν τίποτα να ζηλέψουν από ακριβά κραγιόν ωστόσο η διαφορά φαίνεται μακράν τόσο στη διάρκεια όσο και στο ότι φορώντας τα αφήνω παντού σημάδια, στα ποτήρια στα ρούχα όπου ακουμπήσω κάτι που με κάνει να ντρέπομαι. Περιμένω απλά να τελειώσουν και δεν θα ξαναπάρω. Την έχω κατά βρει με τα MAC.

Τα κραγιόν της mac είναι κορυφαία κατά την άποψη μου. Αν θες ένα καλό κραγιόν, αξίζει τα τα λεφτά που θα δωσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Εχω ένα τέτοιο κραγιόν π δεν έχει άλλη μύτη. Είναι για πέταμα η βγαίνει κ άλλο?

Δεν τα έχω δοκιμάσει του Korres τα κραγιόν αλλά αυτό είναι μηχανικό και βγάζει μυτούλα απλώς και μόνο γυρνώντας την κορυφή του...

Τα κραγιόν της mac είναι κορυφαία κατά την άποψη μου. Αν θες ένα καλό κραγιόν, αξίζει τα τα λεφτά που θα δωσεις.

Και εγώ εκεί έχω καταλήξει (την έχω κατά βρει με το ruby woo και το mehr). Ήθελα να στηρίξω seventeen και radiant και τις στηρίζω αλλά η ποιότητα των Mac δεν συγκρίνεται. Τώρα είδα πτι έχουν βγάλει και μίνι σειρά στα κραγιόν, δηλαδή λιγότερη ποσότητα και φυσικά είναι πιο φθηνά. Δεν ξέρω αν συμφέρει...εγώ κυρίως ψωνίζω στις προσφορές τους όταν βάζουν το -30%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top